Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov YevgeniZekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni

24.05.2019

Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 23

Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni

Engelli, gülümseyen güzel gazeteciVoskoboinikov Eugene başkanı her zaman dikkat çeker. Ve sadece özel durumu sayesinde değil, aynı zamanda parlak görünümü ve öne çıkan gazetecilik tarzı sayesinde. Kadınlık ve kırılganlığın ve en güçlü karakterin inanılmaz bir birleşimi ile ayırt edilir.

voskobojnikova evgenija

Mutlu çocukluk

Voskoboynikova 10 Ocak 1984'te doğduVoronezh yıl. Çocukluğundan beri çok aktifti, okulda iyi eğitim aldı, kamu çalışmaları yaptı, birçok arkadaşı vardı. Çocukluğu, ülkenin zor zamanlarına rağmen mutluydu. Ailenin zenginliği yoktu, ama sevgi ve bakım vardı.

Çalışma yılı

Liseden mezun olduktan sonra Voskoboynikova EvgeniaVoronezh Devlet Üniversitesi'ne "ekoloji" konusunda girer. O parlak çalışmalar, "kırmızı diploma" gider ve aynı zamanda bir model olarak çalışır. Bu yaşam aşaması hakkında, şimdi Eugenia sürprizle hatırlıyor. Ahlaki ve hayati değerleri çarptığını söylüyor. Etrafta pek çok hayran vardı, ama gerçek bir aşk yoktu. Modelleme işinde, kazanma arzusundan geldi ve bu mümkün oldu, ama bu dünyada yaşam çok sınırlıydı. Bugün çıkarları büyük ölçüde bölünmüş olduğu için eski kız arkadaşlarıyla hiç iletişim kurmuyor. 20 yaşında bir kariyere ilgi duyuyordu, çok fazla takılıyordu, "Lady Perfection-2005" yarışmasının galibi oldu ve hayatının iyi gittiğini düşündü. Ama her şey birkaç dakika içinde değişti.

voskobojnikova evgenija

Ölümcül darbe

17 Şubat 2005 modelleme ajansıkutlanan doğum günü, partiden sonra, Eugene Voskoboynikova da dahil olmak üzere araca beş genç katıldı. Kaza anında oldu: sürücü direksiyonu yönetemedi ve büyük bir hızla ağaca çarptı. Değişen şiddetteki tüm yaralanmalar, Zhenya, alt ekstremitelerin felç olmasına yol açan, omurganın kırık bir torasik buzağı geçirdi. İki ameliyat geçirdi, ancak hareketliliğini geri getirmeyi başaramadı. Eugenia, ilk başta umutsuzluk olduğunu, hayatın bittiğini, kilo almaya başladığını, evi terk etmek istemediğini söyledi. Ama bir noktada 20 yıl içinde hayatın bitmediğini ve yeni bir şekilde yaşamayı öğrenmeye başladığını fark ettim. Ona göre, onun pozisyonu ile uzlaştırmak zordur, ancak bu durumlarda nasıl yaşanacağını öğrenebilir ve öğrenebilirsiniz.

eugenia voskobojnikova biyografi

Trajediden sonra hayat

Çok sayıda zorluğa rağmen: tekerlekli sandalyeye, düşmanca kentsel çevreye, insanların yanlış anlamalarına alışmak, - Zhenya iletişim kurmaya, gazetecilik yapmaya başlar. Voskoboynikova Yevgenia, bir yıl boyunca Voronezh televizyon kanalı Gubernia'daki yeniliklerin önde gelen sütununda çalışıyor. Zhenya araba kullanmayı öğrendi, çok zor olmasına rağmen, yabancılara yardım için başvurdu. Kazadan sonra hayatı dramatik bir şekilde değişti, ama trajedinin hayatını yeniden düşünmesine ve başkaları için tam ve yararlı bir şekilde nasıl kullanıldığını öğrenmesine yardımcı olduğunu söylüyor.

Eugene Voskobojnikova fotoğraf

Zhenya Voskoboinikova'nın hayatında "Yağmur"

Zhenya radyoda hava dalgalarının davranışına katıldıktan sonraIrina Khakamada ve onun duydu Natalia Sindeeva ile birlikte "Gümüş yağmur" - TV "Rain" Direktörü. O denilen ve işe Eugene davet etti. Eugene sosyal puanlama için haber çapa ve muhabir oldu. Birlikte "Yağmur" aktif özürlü istihdamına için programı uygulanmasına yardım, bu rampaları yapımı için eylemlere katılır engelli bireylere karşı tutumları üzerinde çalışıyor ile, moda dergileri ve engelli başarılı insanlarla ilgili malzemelerin görülebilir fotoğrafları olan Eugene Voskoboynikova.

eugenia voskoboynikova kazası

Aktif pozisyon

Evgenia Voskoboynikova, biyografisiÖzürlü insanlarla sonsuza kadar bağlantılı, çok zengin bir sosyal yaşama yol açar. Engelli sporcularla Londra'daki Paralimpiklere gitti, bir yorumcu olarak oradaydı. Zhenya, engelli insanların haklarını savunan, engelli insanların acıma ihtiyacı duymadığı gerçeğine, fakat yardım ve sosyalleşme fırsatına ihtiyaç duyan kişilere alışkın olan Bezgraniz Couture hareketinin aktif bir katılımcısıdır. Hareket, vücut yapısı özellikleri olan kişiler için moda gösterileri yapıyor ve Eugenia, yarışma ve sunucunun yüzü. Ayrıca film festivali “engelsiz sinema” jürisinde çalıştı, arkadaşlarıyla iletişim kurarak çok seyahat etti.

Zhenya Voskoboynikova, kendi yaşamı ile engelli bir insanın herkesle aynı kişi olduğunu kanıtlamayı başardı. Sosyal ağda, gelecekteki kocasıyla tanıştı ve kızı Marusya'yı doğurdu.

Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov YevgeniZekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni

Related news

 • Zeybekci İzmirde: 31 Martta Kordonda zeybek oynamaya var mıyız
 • Tek Gezegen için bu kez finans alemi seferber
 • Ünlülerin Güzellik Sırları
 • Şanlıurfa Haberleri: 2 aylık hamile Esmayı kıskanan kocası öldürmüş
 • Muhafızın görev tanımları nedir

 • Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 77

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni


  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 31

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 41

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 26

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 71

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 91

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 33

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 57

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 71

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 80

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 97

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 88

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 69

  Zekice güzellik. Gazeteci Voskoboinikov Yevgeni 28