Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham AlınZarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın

22.05.2019

Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 89

Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın

Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın

Victoria Beckham

Victoria Beckham 17 Nisan 1974’de dünyaya gelmiştir. Şarkıcı, moda tasarımcısı, iş kadını ve aynı zamanda model olan Victoria Beckham her daim insanların ilgisini çekmiş ve hep merak konusu olmuştur. Zariflik denilince hiç kuşkusuz akla ilk gelen ünlülerden biridir ve herkesin büyük hayranlıkla seyrettiği bir güzelliğe sahiptir. Victoria Beckham, 1990’lı yıllara damgasını vuran ‘Spice Girls’ adlı müzik grubunun ‘Posh’ lakaplı üyesidir ve bu müzik grubuyla beraber adını duyurmuş ve herkes tarafından tanınan, merak edilen bir kadın haline gelmiştir.

zariflik-beckham

Özel Hayatı

Victoria Beckham, 1996 yılının kasım ayında David Beckham ile tanıştı ve 4 Temmuz 1999 tarihinde dünya evine giren ünlü çift, her fırsatta çok mutlu ve şanslı olduklarını da itiraf etmekten de asla kaçınmıyorlar. Victoria Beckham’ın ilk çocuğu olan Brooklyn Beckham; 4 Mart 1999 tarihinde dünyaya geldi. Ardından çiftin 2002 yılında Romeo James, 2005 yılında Cruz David ve son olarak 2011 yılında Harper Seven adında 3 çocuğu daha dünyaya geldi. 17 yıldır ilişkilerini büyük bir saygı ve sevgi çerçevesinde yürüten Beckham çifti dünyanın sayılı örnek evliliklerine sahipler. Victoria Beckham çok iyi bir eş olmasının yanında çok iyi bir anne ve iş kadınıdır.

Kariyeri

Victoria Beckham Spice Girls adlı müzik grubundan ayrıldıktan sonra müzik kariyerine solo müzik dalında devam etmek istemiş ancak işler istediği gibi gitmemiş ve müzik alanında başarısız olmuştur. Bu alandaki kariyeri yolunda gitmeyince moda sektörüne el attı ve kendi adını taşıyan markasını New York Moda Haftası’nda görücüye çıkararak iş hayatına başladı. Victoria Beckham daha sonraları müziğe tekrar geri dönmek ister ve parçalar çıkarır. Bu sefer daha başarılı olan ve genel bir beğeni toplayan Beckham kızına hamileliği dolayısıyla müzik çalışmalarını yarıda bırakmak zorunda kalır.

victoria-beckham-kariyer

Victoria Beckham ilerleyen zamanlarda çok yakın arkadaş olduğu Roberto Cavalli ve Dolce Gabbana için podyuma çıkar ve 2004 yılında VB Rocks adı altında daha çok jeanlerden oluşan bir koleksiyon çıkartır. Victoria Beckham artık modanın tamamen içine girmiştir ve moda adına çok önemli çalışmalar yapmıştır. Zamanla tasarım işine de el atar ve Samantha Thavasa adlı bir mağaza için özel olarak çanta ve mücevher tasarlar. Victoria Beckham moda konusundaki bu başarısının üstüne gitmiştir bu durumda ona birçok ödül kazandırmıştır ve daha da fazla dikkat çekmesine neden olmuştur. Kendi adına çıkardığı ‘dvb’ adlı bir markası bulunmaktadır ve hala güncel olarak devam etmektedir. Victoria Beckham o kadar çok sevildi ve merak uyandırdı ki adına çekilen tam olarak 5 tane belgesel vardır. Bu belgesellerin içinde kişisel hayatının dışında aile hayatını da anlatan belgeseller vardır. Zarif yapı ve zerafet denince akla her zaman ilk olarak gelecek olan Victoria Beckham, İngiltere’nin en çok kazanan 52. Kadın unvanını da almıştır.


Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham AlınZarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın

Related news

 • Asbestli borular - kullanamazsınız
 • İğne oyasından zambak modeli nasıl yapılır
 • Ofis Nasıl Düzenlenir
 • İKİ YÖNLÜ VİDEOLU TIĞ İŞİ ÖRNEĞİ
 • AK Parti ile CHP arasında bu kez müftülere nikah’ tartışması

 • Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 79

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın


  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 77

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 42

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 70

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 10

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 42

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 94

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 2

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 83

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 41

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 21

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 41

  Zarifliğin Çekiciliği: Victoria Beckham’dan İlham Alın 11