Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşamZaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam

24.05.2019

Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 27

"Zaman ve Cam" Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam

Alexei Zavgorodny'nin kim olduğunu biliyor musun? Kızıl saçlı güzellik Nadia Dorofeeva ile birlikte "Zaman ve Cam" grubunda yer alır. Bu gencin biyografisi hakkında bilgi almak ister misiniz? Kişisel yaşamının detaylarını öğrenmek? Gerekli bilgileri paylaşmaya hazırız.Alexey zavgorodny

Alex Zavgorodniy: biyografi, aile

19 Mayıs 1989'da Ukrayna'nın başkenti Kiev'de doğdu. İkiz bir kız kardeşi var Elizabeth. Lesha'nın ebeveynlerinin müzikle ilgisi yok. Onlar teknik mesleklerin temsilcileridir.

Alexey aktif ve sosyal bir çocuk büyüdü. Bahçede çok sayıda arkadaşı vardı. 4 yaşından itibaren müzik sevgisini göstermeye başladı. Onun idolü Michael Jackson'dı.

Yaratıcı etkinliğin başlangıcı

Alexei Zavgorodniy'in müzik kariyeri11 yaşından itibaren. Ama sırayla her şey hakkında. Lesha, arkadaşı lakaplı File ile birlikte Potap konserleri katıldı. Adamlar şarkılarını kaydetti. Ve bir gün yaratıcılıklarını Potapu gösterdiler. İlk başta beğenmedi. Fakat bir süre sonra terfi etti. 2 yıl süren "Newzkul" grubu kuruldu. Sonra Lesha kız ile düet yapmaya başladı. Ve bu proje de kısa ömürlü oldu.

Takma adı

Müzik çevrelerinde kahramanımızAlexey Pozitiv. Bu takma isim nereden geldi? Bir zamanlar Leche sıra dışı bir rüya gördü. Çevresinde çok insan vardı. Ve herkes ona Pozitif dedi. Sabah uyandığında, adam kendini bu yaratıcı takma adıyla almaya karar verdi.Alexey zavgorod biyografi

Grup "Zaman ve Cam"

Alexey Zavgorodny Nadia ile bir araya geldiDorofeeva kampında "Artek". Her iki sanatçı da orada bir konser düzenledi. Arkadaş edip telefon aldılar. Lesha, Potapa'ya parlak bir görünüme sahip yetenekli bir kıza bahsetti. Yakında Nadia seçmelere davet edildi. Dorofeyeva'nın ses performansları yapımcıyı tamamen düzenledi.

2019 yılında "Zaman ve Cam" grubu oluşturuldu. Yapımcı rolü Potap yaptı. Müzik eşliğinde sorumlu Alex Zavgorodny atanmıştır. Yeni duo için şarkılar birkaç hafta boyunca kaydedildi.

Kasım 2019'da ekibiİlk single "Yani kart düştü." Bu kompozisyon Rus ve Ukraynalı dinleyiciler arasında inanılmaz popülerlik kazandı. Youtube'da yayınlanan isimsiz klip, on binlerce kişi tarafından izlendi.

Takip eden yıllarda Alexey Pozitiv ve NadiaDorofeeva, Rusya ve Ukrayna'nın büyük şehirlerinde konserlerle sahne aldı. Düzenli olarak şarkı kaydettiler. Bunlar arasında "Gümüş Deniz", "Benimle dans et" ve "Gözyaşı" gibi şarkıları tanımlayabilirsiniz.

2015'te Nadia ve Lesha taraftarlara sunduyeni yaratımı - "Adı 505" şarkısı. Bu şarkı gerçek bir vuruştu. Geçen yaz neredeyse her pencereden geldi. Aynı adın klibi Youtube'da 500.000'den fazla görüntüleme aldı.Alexey zavgorodny şarkıları

Yeni bir proje müzikal kolektif "Brains" dir

2014 yılında Ukrayna şovunda bir iş içinErkek grup büyüdü. Potap yeni projesini sundu - "Brains" adlı bir ekip. Bu gruptaki katılımcılardan biri Alexey Zavgorodny idi. O sadece solist değil, aynı zamanda birçok şarkının da yazarıdır. Kolektif ikinci üyesi Vanya Amca. Bu acımasız adam, Ukraynalı televizyon kanallarında başlatılan bir dizi müzik projesinde "aydınlanmayı" başardı.

"Brains" grubu zaten ilk single'ı serbest bırakmayı başardı"Ayabo" ve aynı ismin klibini kaldırın. Adamları yaratan müzik, folklorik bir renklendirmeye sahip. Yapımcı Potap, yakın gelecekte koğuşlarının dinleyicilere yeniliklerle şaşırtacağını duyurdu.

"Zaman ve Cam" grubuna gelince, Lesch onu terk etme niyetinde değil. İki projeyi birleştirmeye çalışır.

Kişisel hayat

Güzel ve komik bir adam her zaman karşı cinsin kadınları ile popüler olmuştur.

Bir keresinde, Alexei bir meslektaşla bir ilişki ile kredilendiGrup "Zaman ve Cam" - Nadezhda Dorofeeva. Ancak, bu bilgi gerçekliğe karşılık gelmedi. Nadia uzun bir süre önce onun ruh eşi - müzisyen ve televizyon sunucusu Vova Dantes ile tanıştı.

Alexey zavgorodny ve karısı

Bizim kahramanımız da kişisel hayatıyla ilgili. Alexey Zavgorodny ve eşi Anya, resmi olarak 2013'teki ilişkiyi resmileşti. Ondan önce, birkaç yıl boyunca medeni bir evlilik geçirdiler. Henüz çocukları yok. Ama en az üç bebeğin bir çift hayalleri.

Temmuz 2015'te Alexey Zavgorodny ve eşi Nadia Dorofeeva ve Vladimir Dantes'in düğününde konuklarını onurlandırdılar. Onlar ailelerin arkadaşlarıdır, birlikte seyahat ederler.

Sonuç olarak

Şimdi nerede doğduğunuzu, çalışıldığını ve nasıl olduğunu biliyorsunuz.Alex Zavgorodny'yi göstermeye başladı. Genç müzisyenin kişisel hayatı da bizim tarafımızdan incelenmiştir. Yaratıcı ilham ve aile refahı diliyoruz!

Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşamZaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam

Related news

 • Anadolu Ateşi lösemili çocuklara destek verdi
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Erkek ile Bayan 100 Metreyi Koşsunlar, Bu Adalet Olur mu
 • Çikolatalı Cevizli Tatlı
 • Çapraz dikişin en basit modellerini nereden bulabilirim Yeni başlayanlar için nakış
 • Havuç Helvası Tarifi

 • Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 51

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam


  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 54

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 80

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 100

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 60

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 58

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 12

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 46

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 64

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 88

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 65

  Zaman ve Cam Alex Zavgorodny grubunun üyesi: biyografi, yaratıcı yol ve kişisel yaşam 80