Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 2019

Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 2019

Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 25 31.01.2019, 21:27

Üzüm "önbellek": çeşitlilik açıklaması

Üzüm "önbellek" bir tablo sıralamasıdırErken olgunlaşma dönemine sahip olan üzümler yaklaşık 130 gün sürmektedir. Asma oldukça büyük bir boyuta ulaşır ve iyi bir hasat sağlar. Çalılarda her iki cinsiyetten de çiçek büyür. Üzüm şekilli, orta büyüklükte, bazen şekilsiz bir görünüm alır. 900 gramlık bir kütleye sahipler.üzüm, üzüm

Demetlerdeki meyveler yeterince büyüktür: 12 gram ağırlığa ve yaklaşık 2.5 santimetre çapında bir çapa sahiptir. Üzümlerin meyveleri, uyumlu bir tadı ve yüksek şeker birikimine sahip yoğun sulu hamuruna sahiptir. Çileklerin tatlılığı yüzde 25'e ulaşır ve asitlik litre başına 8 gramdır. Çileklerin renkleri değişebilir. Üzüm krem, açık yeşil ve beyazdır.

Bir asma üzümde yetişen meyvelerde"Kesh", tohumlar olgunlaşır. Onların sayısı üç parçadan fazla değil. Çalılar sürgünlerin iyi ve oldukça erken olgunlaşmasına sahiptir ve meyveleri yüksek değerlere ulaşır ve yaklaşık yüzde 80'dir.

"Kesha" - üzümler dona dayanıklıdır, korkmazlarDüşük sıcaklıkların (-23 dereceye kadar) etkileri. Kesimlerin erken evrimleşmesi ve köklenmesi nedeniyle, yetiştiriciler genellikle bu çeşitliliği ekim için tercih ederler, çünkü ekim için çok elverişli ve oldukça iddiasızdır.önbellek

Bitki gübrelerle gübrelemeyi tolere ediyor,Ancak, büyürken, bitkiye zarar vermemek için büyük miktarlarda azotlu karışımlardan kaçınılmalıdır. Üzümler, uzun ve uzun süreli ahşap rezervleri içeren güçlü toprak oluşumlarına en uygunudur.

Genel olarak, bu üzüm yeterlidirpopüler çeşitli, ama daha popüler en yakın akraba - denilen bu "maskotu" veya, üzüm çeşit "cache-1." Bu nüfus, dişi çiçek salkımına rağmen, daha büyük meyveler içerir ve çeşitli hastalıklara karşı daha dirençlidir. Bununla birlikte, üzüm "kesha", sekiz noktada tahmin edilen en iyi tadı nitelikleri vardır.

Tablo sınıfı "önbellek", bir interspecific meleziBir cesur Amur melez ve çeşitleri ile, Avrupa ve Asya'da yetiştirilen en iyi üzüm uzun geçiş sonucunda alınmıştır beşinci nesil, çeşitleri "frumoasa" ve "keyif" kombinasyonu ile üretildi "oyun-Vilar, save".üzüm önbellek 1

Üzüm türleri mükemmel bir şekilde kökleşmiş veBeşinci yıl ekim meyvesi vermeye başlıyor. Asma bir kolunda, deneyimli bahçıvanlar olabildiğince çok üzüm bırakırlar. Asma toprağın bileşimine karşı iddiasızdır. Toprak yeterince nemli olmalıdır. Bitki üzerindeki direkt güneş ışığı istenmez. Gübrelerin uygulanması sık olmamalıdır, çünkü bitki özellikle bunlara ihtiyaç duymaz.

Bu çeşidin üzümleri normal olarak tüketilmektedir.Ham haliyle. Buradan kanepeler veya meyve salataları hazırlayabilirsiniz. Meyveler, çeşitli yemekleri süslemek için yaygın olarak kullanılır. Pratikte, üzüm "kesha" nın konserve ve ev yapımı şarap yapımında kullanılmadığı ortaya çıktı.

Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 2019

Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 2019

Related news

 • Elbise Lif Modelleri 75 Tane Elbise Şeklinde Çok Şirin Lifler
 • Çok İzlenen Videolar
 • BONCUKSUZ PULSUZ ÜTÜSÜ KOLAY İPLİK OYASI YAPIMI

 • Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 81

  Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması


  Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 81

  Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 98

  Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 9

  Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 52

  Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 4

  Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 57

  Üzüm önbellek: çeşitlilik açıklaması 2