Yulaf ezmesi 2019

Yulaf ezmesi 2019 Yulaf ezmesi

yulaf ezmesi

Yulaf ezmesi uzun zamandır onun için bilinir.benzersiz özellikler. Bu lezzetli ve doğal ürün, uzak atalarımızın keyif almıştı. Antik Roma askerleri bile bunu önemli savaşlardan önce kullandılar. Yulaflardan Kissel onlara güçlü ve canlılık kazandırdı. Vücut için hayati önem taşıyan çok sayıda vitamin ve amino asidi içerir.

Yulaf ezmesi inanılmaz derecede etkiliDysbiosis ile savaşmak için araçlar. Bu değerli mülkiyet içerdiği selülozdan kaynaklanır ve bu da sindirimi kolaylaştırır ve metabolizmanın normale döndürülmesine yardımcı olur. Sonuç olarak, toksinlerin ve toksinlerin hızla geri çekilmesi söz konusudur. Bu özellik sayesinde birçok kişi zayıflama için yulaf ezmesini kullanır. Bazı ilaçların aksine, vücuda zarar vermeden zararlı maddeleri etkiler.

Yulaf ezmesinde bulunan A, B, E vitaminleribağışıklık, büyüme, kemiklerin güçlendirilmesi vb. İçecek, şeker hastalığının tedavisinde önemli olan kan şekerini normalleştiren maddeler içerir.

Yulaf tuzlu su az miktarda bulunurnişasta. Bu mülkiyet gastrit ve böbrek hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Bu ürün gıda zehirlenmesi için vazgeçilmez bir araçtır. Çeşitli mide hastalıklarının tedavisinde ayrıca yulaf ezmesi jölesi kullanılması önerilir.

Kilo vermek, bu eşsiz içeceği içmekle kolayca elde edilebilir. Doktorlar tarafından obezite ve çeşitli kardiyovasküler hastalıklar konusunda danışmanlık yapıyor.

Antibakteriyel özelliklerinden dolayı,Yulaf kozmetolojisinde de kullanılır. Kremlere, yüz maskelerine ve vücut maskelerine eklenir. Olgunlaşan ve solan cilt üzerinde nemlendirici, yatıştırıcı ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Şampuana eklediğinizde, başınızı yıkamak için mükemmel bir alet bulacaksınız.

Bu harika içeceği senin için yapmakEn azından bir litre mandıra suyu, 250 gram yulaf, tuz ve şeker gerekir. Mağazadan değil, ev üretiminde peynir suyunu almak en iyisidir.

Süt peynir suyunun içindeki pulları ıslatın. Elde edilen kütleyi sıcak bir yere koyduk ve bir gün bırakıyoruz. İşlemi düzenli olarak karıştırıp gözlemlemek gerekir.

Bir gün sonra pullarındolaştı ve ortaya çıkan kütleler krep için bir hamura benzer. Kalın bir gazlı bez alın ve iki kat katlayın. Bir kabın üzerine koyun ve gelecekteki öpücüğünüzü dökün. Tüm sıvı kabın içerisinde olmalıdır. Gazlı bezde kalan kütleye bir cel denir. Atılabilir veya evcil hayvanlara beslenebilir.

Ortaya çıkan sıvı bir tencereye dökülür. Şimdi tuz ve şeker eklemeniz gerekiyor. Bunu yaparken çok dikkatli olmanız ve doğru miktarı doldurmanız gerekir. Karıştırıp ateşe verin. Sürekli karıştırın, kaynatın. Şu anda, herhangi bir şey tarafından dikkatinizi dağıtılmamaya çalışın. Ana göreviniz yığın oluşumunu önlemektir. Aksi takdirde, tutkal gibi işlenmemiş bir lapa alırsınız.

Yulaf ezmesi öpücüğü o kadar pişirinpatates püresi anımsatan. Bundan sonra, ısıdan alınmalı ve yağ ile önceden yağlanan bir kalıba dökülmelidir. Jöle soğuyunca, buzdolabına koyarak birkaç saat boyunca donmasını sağlayın.

Ürün hazır olduğunda masaya servis yapabilirsiniz. Farklı yiyin. Bal, yoğun süt, tatlı su ve benzeri ekleyin. Burada fantezi sınırsızdır.

Yulaf ezmesinin düzenli olarak yenmesi önerilir. Tatil öncesinde pişirdiğinizden emin olun. Bol şölen, aşırı gıda tüketimi (genellikle çok yararlı değildir) ve alkollü içeceklerden sonra, yulaf ezmesi jölesi yemek için çok faydalı olacaktır. Sindirime yardımcı olacak ve sizi pek hoşa gitmeyen sonuçlarından kurtaracaktır.

Yulaf ezmesi 2019

Yulaf ezmesi 2019

Related news

 • Azan - bu nedir Ezan nasıl okunur
 • Borani Tarifi – Sebze Yemekleri
 • Michael Kors Çanta Modelleri 2017
 • Terbiyeli Kereviz
 • Sigara içiminin vücut üzerindeki olumsuz etkisi. Füme bir sigara ne tür komplikasyonları beraberinde getirir

 • Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi


  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi

  Yulaf ezmesi