Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 2019

Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 2019

Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 37 25.02.2019, 05:50

Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi

Chanson, harika ve güçlü bir yetenek okuludur.İnsanları farklı bir dünya görüşü ve kaderle alır. Ilgisizlik ve küçümseme ile aşağılama etmeyin - bu türün tüm sanatçılar budur. Yeteneğine inan, insanlığı göster ve yardım elini uzat - bu, chanson yazarlarının eseridir.

Arkady Kobyakov biyografi

Bu çevreye ve Arkady Kobyakov'a sarıldısadık ve özverili arkadaşları sayesinde. Hayat şarkıları çok yazdılar, dinleyiciler ve hayranları onun güzel ve güçlü bir ses tonuna hayranlık duyuyorlar. Arkady Kobyakov'un derin bir yaşam ve özgürlük bilgisi var. Yazarın biyografisi karmaşık ve dramatik.

Hayatının çoğu ağır harcadı veZalim yerler, o büyüdü ve paha biçilmez bilgi edinmişti. Ayrıca, dünyanın siyah-beyaz çizgilerden oluştuğunu da fark etti. Arkady, ortamın çok renkli olduğunu fark etti: bazen kendi halkları tarafından ihanete uğradılar ve arkadaşları kınıyor ve dönüyorlar. Genç şarkıcının hayatı ve dünya görüşü anında değişti - dünya sıra dışı ve canlı melodilerle "kulağa" geldi.

Arkady Kobyakov fotoğraf

"Ruhum" un şiir başlığı altındaki ilk albümhapishanede yazılmıştır. Onu takiben, aynı derecede heyecan verici şarkılar yayınladı: "Konvoy", "Kapalı", "Ve gecenin kampında", "Beyaz kar". Onun zor kaderi hakkında dinleyicilere Arkady Kobyakov'u anlatıyor. Genç yazarın biyografisi bestelerinde ortaya çıkıyor. Şarkıların isimleri hayranlarının ona sempati duymasını sağlıyor. Yaşamın ezgileri, yazarın sempatik dinleyicileri ve chanson hayranları tarafından anlaşılıp duyulacağı ümidiyle ilham veriyor.

Sanatçının biyografisine bir gezi

Geleceğe bir bakış şarkıcısına tam olarak chanson verdi. Arkady Kobyakov, Nizhny Novgorod'dan. 2 Haziran 1976'da doğdu. Çocukken sıradan akranlarından farklı değildi. O bir erkek tişörtü - basit bir aileden aktif ve çok yönlü bir çocuktu. Okuldan sonra Nizhny Novgorod Filarmoni'ye girdim. 14 yaşında, dolandırıcılıktan suçlu bulundu ve üç yıl hapis cezasına çarptırıldı. Onun cezasını Ardatov VTK'ya verdi.

Chanson Arkady Kobyakov

Bir sonraki doğum gününde ebeveynleri acele ettiOna bir tarihte ve bir araba kazası geçirdi - onun içinde ve öldü. Kader yine çocuğa sadece özgürlüğü değil akrabaları ve en yakın insanları da ayıran korkunç bir darbe sundu. Bu acı olay, hayatı boyunca ruhunda derin bir iz bıraktı. Ailesine olan bağlılıkta başka bir şarkı vardı, "Merhaba, Anne." Kompozisyonu dinlemek, sahip olduklarınızı takdir etmeye başlarsınız.

Devam edecek ...

1995 yılında serbest bırakıldıktan sonra. - genç adam yine bir "kaygan yol" üzerine gitti ve 1996 yılında çok uzak olmayan yerlere döndü. Sadece burada terim iki kez daha aldı - soygun için 6,5 yıl hapis cezası. Zaman geçtikçe hayat kendi başına geçti ve 2002'de Arkady Kobyakov serbest bırakıldı. Chanson'un yazarının biyografisi, onun hatası yüzünden güçtür ve büyük ölçüde zordur. Aynı yıl, yine dolandırıcılık zamanı verildi - dört yıl.

resim Arkady Kobyakov

Adam "Yuzhny" ıslah kampına girdi.Orada müziği ciddi bir şekilde incelemeye ve kalp atma şarkılarını oluşturmaya karar verdi. Kolonide yedi klip çektiler ve 80 şarkı yazdılar. 2006 yılında serbest bırakıldı ve Arkady çalışmaya tamamen daldı: şirket partilerinde ve restoranlarda performans göstermeye başladı. Sık sık ceza otoriteleri için şarkı söyledi. Aynı yıl harika bir kızla tanıştı ve evlendi.

2008'de genç çiftin oğlu Arseny vardı. Hayat yeniden inşa etmeye başladı, "mutluluk kuşu" ona geri döndü, ama orada değildi. Çocuğun doğumundan hemen sonra, 5 yıl kadar sahtekârlık için tekrar bir süre verildi. Hapiste, yaratıcı etkinliğini bırakmadı ve aktif olarak şarkı yazmaya devam etti, 2011 yılında Yuri Kost (Tyumen chansonnier) ile performans gösterdi. Resmi olarak "The Soul of the Soul" başlıklı bir albüm çıkardı.

Nisan 2013'te O serbest bırakıldı ve 24 Mayıs'ta Moskova kulübü "Butyrka" da bir solo konser verdi. Sadece yazar değil, aynı zamanda besteci Arkady Kobyakov. Eşsiz bir sanatçının biyografisi onun popüler bir şair olmasına izin verdi. O dikenli telin ne olduğunu ilk elden bilir ve bu yerlerde, aileden uzakta olmak ne kadar zor olur.

Shansonie Arkady Kobyakov

Onun tüm müzik ve şarkıları saf gerçek. Yeteneği ve açıklığı için, suçlu çevrelerden ve insanların izleyicilere olan sevgisinden saygı görüyordu. O bilinir, ecstasy ile dinlenir, o hakkında konuşulur ve empati ile. Albümlerine daha yakından bakalım.

"Ruhum"

2012 yılında yayınlanan bu albüm, hapishanede kaydedilen eşsiz eserleri içeriyor. Başarısız ve trajik yaşam hakkında popüler melodiler içerir.

"Konvoyu"

Bu albüm şarkıcı Arkady Kobyakov (yazarın fotoğrafı)minnettar ve sadık dinleyicileri için yazdı. Şarkılar insanın öfkesini ve adaletsizliği anlatıyor. Şüphesiz, chanson hayranları, kompozisyon "Beyaz Kar", "Ve alışkın değilim" ve diğerleri etkileyecek.

"En İyi"

Yazar dinleyicilerini dinlemeyi önerdi.en iyi kreasyonlar. En canlı ve popüler şarkılar arasında "Hoşçakal deme zamanı", "Rüzgar olacağım", "Gece kampında". Tüm besteler hem ruh hem de kalbe "dokunur", yaşam felsefesi ve değerler hakkında düşünmenizi sağlar.

"Sık Kullanılanlar"

Bu albüm iki bölümden oluşmaktadır. İlkinde - "Beni Arama", "Sanatçı", ikinci bölüm 26 şarkıdan toplanır. Her melodi, şarkıcıların canlı duyguları ve kendi deneyimleri üzerine yazılmış benzersiz ve doğrudur.

Fotoğraf Arkady Kobyakov makalemizde sunulmaktadır. Kompozisyonlarını dinlemeyi diliyoruz.

Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 2019

Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 2019

Related news

 • Emekli ikramiyesi
 • İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yıldız: Kendine güvenen parti internete sansür getirmez
 • Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kağıt Havlu Rulosundan Zebra Yapımı

 • Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 76

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi


  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 49

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 41

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 53

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 27

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 81

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 98

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 53

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 75

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 71

  Yetenekli chansonnier Arkady Kobyakov. Yazarın biyografisi ve albüm listesi 38