Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 89 13.01.2019, 09:59

Yelena Yakovleva'nın biyografisi: interdevochki'den seer'e

Elena Yakovleva biyografisi

Elena Yakovleva, biyografisiBu makalede çocukluğundan hayattan ne istediğini biliyordu, her zaman bir aktris olmayı hayal ediyordu. Mezuniyet partisinde bile, sevgili arzumla bir notu olan bir şişeyi sakladım. Ya yüksek güçler yardımcı oldu, ya da çalışkanlığın ve adanmışlığın şaşırtıcı gücü işini yaptı, ama bugün neredeyse herkes Elena Yakovlev'i biliyor.

Elena Yakovleva'nın Biyografisi: çocukluk

Ukrayna'da gelecek film oyuncusu doğduNovograd-Volynsky adında küçük bir kasaba. Babası - Alexei Yakovlev - bir askerdi, bu yüzden aile ikamet yerlerini sık sık değiştirmek zorunda kaldı. Kızın bir yıl boyunca iki okulunu değiştirmesi için kullanılırdı, bu yüzden neredeyse her zaman yeni bir statüsündeydi. Sık sık küçük erkek kardeşi ile ilgilenmek ve ailesine hane içinde yardım etmek zorundaydı, bu yüzden Elena genç yaşlardan korkmuyordu.
Elena Yakovleva biyografisi

Elena Yakovleva'nın Biyografisi: eğitim ve kariyer başlangıcı

Okuldan sonra gelecekteki aktris devredildiKharkov Kültür Enstitüsü'nde yapılan sınavda, komisyonun kendisine yeterli sanatsal karizması olmadığı için rüyasının gerçekleşmeyeceği açıklandı. Bir süre Elena, bir aktris olmak için girişimini yaptı. Kharkov'da bir bilimsel kütüphanede, daha sonra bir radyo fabrikasında çalıştı. Fakat 1980'de rüyasına karşı savaşmaya karar verdi ve Moskova'ya gitti. Hemen hemen hiç parası yoktu, bu yüzden ilk dört günü istasyonda geçirdi ve daha sonra ucuz bir otel buldu ve bir öğrenci yurduna taşınana kadar orada yaşadı.

GITIS'e girmek, kendi sürprizine,Elena ilk kez başarılı oldu. Üçüncü yıl, ilk filmi "Two Under One Umbrella" da Lera-sirk rolüyle ortaya çıktı. GITIS'in bitiminden sonra Sovremennik Tiyatrosu'nun tiyatro oyuncusu oldu. 1986'da Moskova Tiyatrosu'na davet edildi. Ermolova MN, ama üç yıllık çalışmadan sonra Elena "Çağdaş" a dönüyor. Bu, aktörün geri alındığı tiyatro tarihinin ilk kez oldu.

aktris Elena Yakovleva biyografisi

Oyuncu Yelena Yakovleva biyografisi: gerçek zafer

1989 yılında Elena fahişe rolünü oynadı.Gerçek başarısını getiren film "Interdevochka". Film endüstrisi ile ilgili dergilerden birine göre yılın en iyi kadın oyuncusu olarak tanındı ve yönetmenler çeşitli filmlere katılmaya davet edildi. Fakat seyirci, aktrisini, kızların imajının prizmasıyla hala algıladı. Ve sadece Kamenskaya'nın rolü Yakovleva'nın kendisini diğer tarafa göstermesine izin verdi, ki bu da izleyicilere daha fazla aşık oldu.

Film, Elena'ya göre uzun yıllar kaldırıldı.Yaratıcı kişilik olarak bu rol zaten çok yorucu. "Contemporary" de diğer karakterlerde başarıyla reenkarne oldu. Elena Yakovleva'nın biyografisi çeşitli ödüller ve ödüller bakımından zengindir. 2002 yılında, Rusya Federasyonu Halk Sanatçısı oldu, daha sonra Onur Emri verildi.Vanga olarak Yakovlev

Geçtiğimiz günlerde Yakovleva, Vanga'daki rolüyle oynadı.Ona ismini adanmış, çok cesur bir oyuncu olarak karakterize eden eponymous film. Ne de olsa, Büyük Kör'ün, onun hakkında bir film yapılacağını önceden bildiğini ve onu oynayacak olan aktrisini lanetlediğini söylediler.

Elena Yakovleva'nın Biyografisi: kişisel yaşam

1985'te aktris Valery Shalikh'in karısı oldu."Çağdaş" tiyatroda tanıştıkları kişilerle. 1992'de bir oğlu vardı, Denis. Moskova yakınlarındaki bir banliyö evinde yaşıyorlar. Elena atlara çok düşkündür, boş zamanlarında çiçekleri okumayı ve büyütmeyi tercih eder. Meslektaşları, arkadaşları ve akrabaları, onu gerçek bir arkadaş, anne ve işinin profesyonelini karakterize eder.

Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seereGoruntuler fotograflar

Related news

 • Rusyanın Postası: İncelemeler nadiren olumlu
 • Elektrik Faturasını Düşürmenin Yolları
 • Bir dizüstü bilgisayarda kamera nasıl açılır. Acemi kullanıcılar için ipuçları
 • Hakkında otel. Phuket YK Patong Resort 3 : turistlerin, açıklamaların ve plajın yorumları

 • Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 53

  Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere


  Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 83

  Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 54

  Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 60

  Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 34

  Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 59

  Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 40

  Yelena Yakovlevanın biyografisi: interdevochkiden seere 90