Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 2019

Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 2019

Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 97 12.02.2019, 12:52

Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi

Birçok insan şehrin dışında küçük bir ev sahibi olmayı hayal ediyor amaHerkes sadece konfor ve konforu değil, aynı zamanda içeriğiyle ilgili belirli sorunları da taşıyabileceğini biliyor. Örneğin, çöplüğün veya kanalizasyon sisteminin temizlenmesi gerekir. Tabii ki, bu oldukça tatsız bir olay, ama son derece gerekli ve düzenli olarak yapılmalı.

Kullanımda bulunan atıklar,hızlı bir şekilde çürümeye başlar, bu da ülke arsanın sağlık ve hijyen durumunu bozar ve hoş olmayan bir kokuya yol açar. Bu durumda, fonlar kurtarmaya geliyoryardımcı kuru dolaplar ve saksofonlar içinBu sorunla başa çıkmak için. Özel biyolojik ve kimyasal preparatlar olabilir. Biotoilets ve sakatatlar için en etkili araç hangisidir? Bunu anlamaya çalışalım.

Biyolojik preparatların özellikleri

Biyotopetler için herhangi bir biyokimyasal madde vesakatatlar, bir akışkan madde kitlesinde hapsedildiğinde, mikrofloranın yer değiştirmesini teşvik eden ve katı kapanımların ayrışmasına yardımcı olan ve aynı zamanda silt oluşumunu sağlayan çeşitli bakteriler içerir. Sonuncusu yaygın bir organik organik gübre olarak kullanılır.

biotoiletler için araçlar

Biyolojik preparatlar şeklinde olabilirDaha önce suda seyreltilen çözeltiler, tabletler veya toz. Bunların arasında, çevresel faktörlerin etkisine duyarlılığı da vardır. Böyle bir mikroflora, sadece +5 ila +35 derece arasındaki sıcaklıklarda mevcut olabilir. Buna ek olarak, biyotomatik maddeler ve saklama kapları için bir alet kullanarak, bulaşık yıkama ve bulaşık makineleri için deterjanları, dezenfektanları ve sağlık gereçleri için temizlik maddelerini dikkatle seçmelisiniz. Bazıları kanalizasyona veya fosseptiklere girerlerse yararlı bakterilerin yok olmasına neden olurlar.

Kimyasal temizlik özellikleri

Biyotoiletler ve sitopoların kimyasalları, her türlü sıcaklıkta kesinlikle çalışabilir, bu da bu tür preparatların çalışması için gerekli olan ihtiyaçların seviyesini azaltmaya imkan tanır.

tuvaletler ve sippools için araçlar

Kimyasallar kullanılıyorsa, hangi ev kimyasallarının kullanılacağı önemli değildir. Ayrıca, bu tür tesisler su kalitesiyle ilgilenmez.

Kimyasallar aşağıdaki dezavantajlara sahiptir:

 • Zemine giren zehirli maddeler riski vardır;
 • Metal kanalizasyon borularına ve sistemin diğer elemanlarına göre bileşimin agresifliği.

Kimyasallar, bu tür etkilere dayanıklı polimer malzemelerden yapılmış tanklar ve borular için en iyi şekilde kullanılır.

Kimyasal madde türleri

biyotoilet incelemeleri için bir araç

Bir septik tank için kimya sınıflandırması, aktif maddenin türüne bağlıdır. Kullanıldığında kullanılan her medya türü kendine özgü özelliklere sahiptir.

Formaldehit ile hazırlıklar

Yakın geçmişte bu tür fonlar çok olmuşturYüksek verimliliği ve düşük maliyeti nedeniyle popülerdirler. Ancak çalışmalar, kanserojen bir etkiye ve yüksek toksisiteye sahip olduklarını gösterdiler, bu nedenle şu anda serbest bırakılmadılar.

Nitrat oksidan ile preparatlar

biotoilets için hangi demektir

Bu kimyasallar sürfaktanları içerir(Yüzey Aktif Maddeler). Hoş olmayan kokuyu yok ederler ve yıkama kabiliyetine sahiptirler. Nitratlar, eşanjörün içeriğini inceltmeye yardımcı olur ve belirli bir kokunun oluşmasına izin vermez. Sunulan tüm kimyasallar arasında nitrat en çevre dostu olarak kabul edilir, ancak önemli bir dezavantaja sahiptir - yüksek maliyet.

Amonyum ile preparatlar

Fekalin ayrıştırılması için kullanılan araçlarkütle, amonyum içeriğiyle yüksek kalite olarak kabul edilir. Hızlı ve verimli hareket ederler ve hoş olmayan kokuyu dikkat çekici bir şekilde ortadan kaldırırlar. Kuru dolaba (vermek üzere) su çukurları ve düşman ortamlarda için daha büyük bir hassasiyet, hem de çeşitli ev kimyasallarla zayıf etkileşim için bu gibi araçlar bir dezavantajı. Örneğin, sabun çözeltileri içinde suyun düşme, atık sıvılaştırılmasından ilacın özelliği birkaç kat veya duş yıkamadan sonra azaltılır. Tamamen çevre üzerindeki amonyum etkisi anlaşılmış değildir: başka önemli noktayı belirtmekte fayda vardır.

Ağartıcı ile ilaç

Bu tür fonlar en ucuz veSeptik tankları ve yemek kaşıkları temizlemek için kullanılabilir. Klor kireci bu tür rezervuarları iyi dezenfekte eder ve patojenik bakterilere yayılmaya izin vermez. Bununla birlikte, kanserojen ve toksik bir madde olarak kabul edilir. Buna rağmen, klor kireç çeşitli amaçlar için aktif olarak kullanılmaya devam ediyor.

Kimyasal madde kullanımının özellikleri

Için bir kimyasal seçilmişseKuru klozetler ve saksozlar, sadece bu tür tankların içeriğini dekontamine etmek için kullanılabileceğini bilmeli, böylece tutarlı bir şekilde değişerek kolay pompalamaya izin verilebilir. Bu durumda atık su atıklarının gübre içerisine geri dönüştürülmesi yasaktır ve kullanım alanı içeriği sahadan çıkarılmalıdır.

yazlık evler için kuru dolaplar için araçlar

Kurallara istisnalar nitrat ajanları ile tedavi edilen kanallardır. Kompost yığınlarını sulamak için kullanılabilirler.

Güvenlik kuralları

Tuvaletler için bir kimyasal kullanılması vesakatatlar, koruyucu ekipman kullanmalıdır. Bu, lastik eldivenler, bir solunum cihazı veya yüz maskesi ve ayrıca cilde zararlı maddelerin girmesine izin vermeyen giysiler olmalıdır.

Çöp kutusu veya biyo-tuvaletin aşırı doldurulmadığından emin olmak gerekir, aksi takdirde toprağa giren toksinlerin olasılığı yüksektir.

totford kuru dolaplar için ürün

Havalandırma için sağlanmalıdırEvrim geçiren gazların tahliyesi için gerekli olan ısı eşanjörü. Aksi halde, gazlar hermetik yapıyı tahrip edebilir ve çatlaklara nüfuz ederse, bahçe alanında açık ateş kullanarak patlama ihtimali vardır.

Sadece kanıtlanmış imalatçıların hazırlıklarını yapın ve bunları kesinlikle talimatlara göre uygulayın.

Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi

Septik tankların modern pazarında çok hızlı bir şekilde popüler hale gelen Thetford ilacı ortaya çıktı. Formaldehit içermez.Böyle bir çevre dostu sıvı eklenirsu akıtmak için üst tank. Bu biyotoilet için harika bir araç, tanıklıklar buna açıkça tanıklık ediyor. Atıkların ayrışmasından kaynaklanan gaz oluşumunu ortadan kaldırır, suyun tazeliğini korur ve havayı aromatize eder.

Sonuç

Bir kır evi ve şehir dışında bir ev sahibi olanlar içinSeptik tankların ve sipolollerin mekanik temizliğinin yapılması gereklidir. Bu durumda, dışarı pompalama bir kanalizasyon makinesi yardımı ile gerçekleştirilir. Kimyasal ve biyolojik ürünlerin kullanımı bu görevi büyük ölçüde basitleştirir.

Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 2019

Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 2019

Related news

 • 3D gözlükler Sony TDG-BT500A: açıklamalar, özellikler, avantajlar
 • Şahin Tepesi6
 • Motor gösterisi Crocus Auto: müşteri yorumları
 • Gebelikte suçiçeği hastalığı tehlikeli mi
 • Öksürük İçin Çözümler
 • Çin Ar-Geye 279 milyar dolar harcadı

 • Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 83

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi


  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 50

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 43

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 98

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 10

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 24

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 64

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 49

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 67

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 28

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 33

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 98

  Yazlık evler için biyotolitler ve siperler. Kuru dolaplar için araç Thetford: değerlendirmeden edinildi 98