Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 2019
17.09.2019

Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 22

Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık

Amerikalı yazar Rosemary Rogersbugün en popüler yazarlardan biridir. Pek çok yazar, bir aşk-tarihsel roman türünde yeni bir trendin kaynağında duran yazarlar arasında söz eder. Peru Rogers, "Aşk tatlıdır, aşk çıldırmış", "Kelebek" ve "Sevgiyle bağlantılı" gibi eserlere sahiptir.Rogers biberiye

Yazar hakkında

Rogers Biberiye (nee Rosemary Janss)7 Aralık 1932'de Seylan'da bir İngiliz kolonisinde doğdu (şimdi Sri Lanka). Hollandalı ve Portekizli kökleri olan bir yerleşimci ailesinin en yaşlı çocuğu - üç prestijli özel okula sahip Barbara ve Cyril Janss. Biberiye, kolonyal bir parlaklık atmosferinde büyüdü. Onlarca hizmetçi tarafından kuşatılmış, hiçbir şeyden mahrum kalmadı. Özgürlüğe ek olarak. Gelecek yazarın velileri sıkı aristokratik eğitimin kanunlarına yapıştı.

Dış dünyadan gizlenen kız bulunduokumada teselli. Bu nedenle Rogers Biberiye'nin edebi yeteneğinin erken yaşlarda tezahür etmeye başlaması şaşırtıcı değildir. Bir genç olarak, çok sevdiği yazarların stilini taklit eden birçok romantik hikaye besteledi - Walter Scott, Rafael Sabatini ve Alexander Dumas.

Yaratıcılık Yolu

On yedide Rosemary üniversiteye girdi. Ancak, üç yıllık eğitimin ardından, ebeveynlerinin iradesinin aksine, ileri eğitimini Ceylon gazetesinde bir muhabirin işi için terk etti. Ve kısa bir süre sonra ailesini bir ragbi yıldızı olan bir evlilikle şok etmişti. Evlilik kısa süreliydi ve 1960 yılında Rosemary, iki kızı Rosanna ve Sharon ile birlikte Londra'ya taşındı.

Avrupa'yı gezerek, Lera ile tanıştı.Yakında evlendiği, Amerika Birleşik Devletleri'nden Rogers. Rogers Rosemary ve çocukları Kaliforniya'ya yerleşerek anavatanlarına taşındı. Orada oğullarından ikisi Michael ve Adam doğdular. Bununla birlikte, çiftle ilişkiyi eklemedi. Sekiz yıllık evlilikten sonra ayrıldılar. Biberiye kollarında dört çocukla yalnız kaldı. Ailesini beslemek için bir tipçi olarak çalışmaya zorlandı. Bir gün kızı, gençliğinde annesi tarafından yazılan romanın bir yazısını buldu. Okuduktan sonra kız sevindi ve Rosemary'yi çalışmalarını yayınlamaya ikna etti.Rosemary Rogers, bütün kitaplar

Yazma kariyeri

Çocuklukta yazılanları geliştirmekTarih, Rogers Rosemary daha fazla tarihsel gerçekler ekleyerek, metnini 24 kez yeniden yazdı. 1974'te çıkarılan "Aşk tatlıdır, aşk çıldırır" romanıydı. Kitap, en çok satanlar listesine girdi ve yazarın popülerliğini getirdi.

İkinci romanı 1975'te yayınlanan "Karanlık Işıklar".yıl, ilk üç ayda iki milyon kopya olarak satıldı. Onun başarısı, yazarın bir sonraki kitabı tarafından - "Aşk adına Yalanlar" tarafından dövüldü ve ilk üç ayın satışları üç milyondan fazla kopyaya ulaştı. Bu, gerçek başarının Rosemary Rogers'a geldiğini gösterdi. Tüm yazarın kitapları artık okuyucu tarafından bekleniyordu. Ve yaratıcılığının hayranları dairesi ABD'nin çok ötesinde genişledi.

Roges, ilk yazarlardan biridir.Aşk tarihi romanları yatak sahnelerine dikkat etmeye başladı. Romanları genellikle sadece sevgiyle değil, aynı zamanda şiddetle de dolu. Mutluluğa giden yolda kahramanların birden fazla maceraya girmesi ve birçok zorluğun üstesinden gelmesi gerekiyor.Rosemary Rogers tarafından "Bir Gece İçin Gelin"

Yazarın bazı eserlerinin gözden geçirilmesi

İki düzineden fazla roman çıktıBiberiye Rogers'dan, bu yazının bir makalesinde yer alan bütün kitapların zorluğu vardır. Bu nedenle, okuyucuya en popüler ve bize göre, canlı romanların kısa bir özetini sunuyoruz.

"Aşk tatlıdır, aşk delidir"

Yazar romanı maceralarla doldurdu.tarihsel olayların arka plan. Bir erkek kalbi ele geçirmeyen Gini Brandon'ın yeşil gözlü güzelliğinin tutkulu aşkı hakkında konuşuyor. Sevgili Steve Morgan'ın kollarında mutluluk görmeden önce birçok talihsizlik yaşayacak.

«Gece kelebek»

Kitap intikam hikayesini anlatıyorbir aşk hikayesine dönüştü. Londra'dan Hindistan'dan gelen Kayla Van Wilt, insanları bulmak ve cezalandırmak istiyor. annesinin ölümünden suçlu. Bunun için her şeye hazır. Yeminli bir düşmanın metresi bile.

"Sevgiyle Bağlantılı"

Bu kitaptaki Rogers okuyucuyu sadece içeride değilkahramanlar arasında yükselen tutkuların uçurumu - Sophia ve Stefan. Roman boyunca casus entrika devam ediyor ve sahne sık sık değişiyor. Okuyucunun karakterleri, İngiliz çıkışının sessizliğinden Paris'e ve daha sonra da St. Petersburg'a aktarılır.

"Bir gece için gelin"

Bu romanda Rosemary Rogers anlatıyorTalia Dobson'un ana karakterini bilmesi gereken acımasız ışık yasalarının okuyucusu. Düşük köken geleceği için parlak beklentileri değil, aniden her şey değişti. Eshkomb'un Earl'le evlendi. Ancak, mutluluk onu hemen ona getirmez. Gelecekte, elbette, Rosemary Rogers'ın, yazarlarının kahramanlarına sağladığı birçok zorluk ve sır vardır.Biberiye Rogers "Aşk Oyunları"

«Aşk oyunları»

Roman karmaşık ve tutkulu bir hikayeyi anlatıyorAna karakterler için oyun olarak başlayan bir aşk. Her ikisi de her şeyin kontrol altında olduğunu düşündü, ama hislerle şaka yapmıyorlardı. Şimdi ne yapılmalı? Yalanların kısır döngüsünden nasıl çıkılır? Elbette aşk yardımcı olacaktır.

Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Related news

 • SODALI PUF PUF BÖREK
 • Sarımsaklı ekşi kremamla kavrulur: tarifi
 • Bütçe dostu 30 TLnin altında 10 makyaj ürünü
 • Avuç İçi Kaşıntı
 • Türk filmleri ve dizileri Güney Afrikada ilgi gördü

 • Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 83

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık


  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 63

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 21

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 97

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 14

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 22

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 13

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 44

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 24

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 23

  Yazar Rogers Biberiye: Biyografi ve Yaratıcılık 11