Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 2019

Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 2019

Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 23 07.03.2019, 09:36

Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama

Ülkemizde kurulum veBu tür bir televizyon her yıl ivme kazanıyor ve daha popüler hale geldiğinden, bir uydu çanağı kuruyoruz. Genellikle bu iş uzmanlaşmış şirketler tarafından ele alınır, ancak kurulum kendi elleriyle yapılabilir. Ekipman herhangi bir özel zorluk yaşamadan talimatlara göre monte edilmiştir. Dikkatli bir tutum alüminyumdan yapılmış bir anten ayna gerektirir. Montaj çalışmalarından sonra, tüm bağlantı elemanlarının emniyetli olduğundan emin olun. Özellikle uydu çanağını kendiniz ayarlarsanız. Hiçbir durumda bir uydu konvektörünün kurulumunu ihmal edemez, çünkü ona uydu alıcısının kalitesi bağlı olacaktır.

Uydu antenleri hazırlamaYapılandırmak için uydu yemekleri gelişmedi.Gerçek bir işkence, kolay erişilebilir yerlerde kurulum önerilir. Pencerenin dışına yerleştirmeyi planlıyorsanız, kablo için pencere çerçevesinin köşesinde bir delik açabilirsiniz. Tavan üzerine yerleştirildiğinde, genellikle düşük akımlı yükselticiler kullanılır. Kabloyu binanın cephesinde de geçirebilirsiniz. Deliklerin çapı telin kalınlığından biraz daha büyük olmalıdır, aksi halde dış kabuk zarar görebilir. Son aşamada, delikleri kapatmak için çalışmalar devam etmektedir.

Bir uydu çanağı kurma ve ayarlamaUydu çanak antenlerini kurmak ilginçtir.Oval bir şekle sahip, odak kaydırılmış odak. Bu tür cihazlar, bir televizyon sinyali almak ve aynı anda birden fazla uydu alabilmek için birkaç dönüştürücünün kurulmasına izin verir. Sabitleme somunları sonuna kadar sıkılmamalıdır, zira anten farklı yönlerde gönderilmelidir. İlk olarak, merkezi bir uydu aranır ve ilk girdiye bağlanır. Sonra, aynı şekilde geri kalanı da. Aslında dönüştürücülerin bağlanma sırası özellikle önemli değildir. Gerçek bağlantının menüdeki görüntülenen uydularla eşleştirilmesi sadece gereklidir.

Uydu çanağının kendiniz kurulmasıUydu antenlerinin klasik ayarıgüneşin pozisyonunu dikkate alarak. Genellikle bir saat öğleden sonra "plaka" gönderilirken, yılın saati ve saati dikkate alınmalıdır. Ayrıca, güvenilir bir sinyal alım algılanana kadar çok düzgün şekilde döner. Herhangi bir sinyal yoksa, antenin alçaltılması veya yükseltilmesi önerilir. Ve aynı şekilde sürekli bir dürtü aramaya devam edin. Başarılı bir arama yaptıktan sonra tüm bağlantı elemanları tamamen sıkılır. Bir süre sonra, alıcı tüm TV kanallarını otomatik olarak bulacaktır.

Böylece, güvenle söyleyebiliriz kiuydu antenleri hazırlamak doğaüstü bir şey değildir. Doğru yaklaşımı kullanarak ekipmanı kendiniz ayarlayarak önemli miktarda tasarruf etmek mümkün olacaktır. Bununla birlikte, kapsamlı bir çalışma olmadan talimatlar yapamaz. Uzmanların önerilerini kullanarak en sevdiğiniz TV şovlarını ve filmlerini bir saat içinde izleyebilirsiniz. Bu anten çapı için hesaplanan tüm kanallar bir uydu tarayıcısında göründüğünde, montaj işi tamamlanmış kabul edilebilir.

Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 2019

Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 2019

Related news

 • Epic Games kendi oyun mağazasını açıyor
 • Kolay Örümcek Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Portakalli Cheescake Tarifi
 • Portakallı Zerdeçallı Kereviz Videosu
 • Kombinasyonlar hakkında konuşalım ya da Martini ile ne içilir
 • Tüm Haberler

 • Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 59

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama


  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 87

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 52

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 3

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 27

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 88

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 98

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 40

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 26

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 18

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 71

  Yardımsız uydu yemeklerini hazırlama 39