Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 90 22.01.2019, 12:17

Yıldızlar bize fısıldıyor mu? Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk

Leo ve Torosların astrolojik uyumluluğuGerçek karanlık bir orman ... Bu birliğin hükümdarlığı sevgi ve tutku hiç bir şey ifade etmiyor. Çoğu durumda, ilişkileri cinsel uyumluluk ve ... çocuklarla sağlanır!

Dışarıdan bu birliğe ahenkli,ancak her şey o kadar basit değildir. İçerde, çift tutkuyla sızlar. Gerçek şu ki Torosların sevdiklerinin sadakati ve sadakati gerekiyor. Bu Boğa değerli ve sevilen kanıtıdır. Aslanlar adreslerinde ibadet ve övgüleri tercih eder. Sürekli olarak takdir edilmeleri gerekir. Bununla birlikte, ne de ne biri ne de diğerleri hayal kırıklığına götüren ortaklarından istediklerini elde edemezler.

aslanın ve baldırın uyumluluğu

Leo ve Torosların ruhsal uyumluluğu

İlişkilerinin ilk dakikalarından itibarenen iyi şekilde değil. Aralarında bir miktar paradoks ilişkisi olacaktır: ortaklar birbirlerinin gücünü ve gücünü hissedecek, fakat küresel yanlış anlama yaşamaya devam edecektir. Leo ve Torosların bu anti-uygunluğu, ortakların her birinden ödün vermeme konusundaki isteksizliğinden kaynaklanmaktadır. Birbirinizin görüş ve isteklerini nasıl dinleyeceklerini bilmiyorlar. Bir anlaşmaya varmak için, hayat hakkındaki görüşlerini yavaş yavaş değiştirmek için ilişkilerini daha şehvetli ve derinleştirmelidirler. Birbirlerinin hislerini ihlal etmeyi bırakmaları gerekiyor. Ne yazık ki, tüm çiftler bunu yapamaz. Boşanmak sadece daha kolaydır.

Leo ve Torosların aşk uyumluluğu

Yıldızlar uyarıyor ki uzun ve mutluLeo ve Toroslar ile ortak bir yaşam planlanmamıştır. Yarımını sicil memuruna getirin Boğa başarısız oluyor. Bu iş "boynuzlarda" değil. Bu gerçekleşirse, o zaman bir süre için: sürekli aile dramaları ve skandallar erken bir boşanmaya götürür.

Toros ve Aslan Dostluğu

Boğa ve Aslan karakter açısından çok farklıZodyak işaretleri bile onların dostu uyumluluk hakkında hiçbir konuşma olabilir. Bununla birlikte, her iki ortağın da karşılıklı şikayetlerini ve şikayetlerini unutmasını sağlayan bir argüman var. Onlar çocuklar. Her iki taraf da, diğer ebeveynler gibi tehlike karşısında birleşebilir.

Boğa ve Aslan: dostluk veya düşmanlık?

Daha önce de belirtildiği gibi, manevi özlemlerToroslar ve Aslan ekvatordan farklı taraflarda. Aslan, tüm güçleri ile zafer kazanmaya çalışır ve belirli koşullara bağımlı olmak istemez; zira ikna edici bir muhafazakâr, kazanılan ve edinilen herkesi korumaya çalışmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir dostluk sorusu bulunmamaktadır. Bu ikisi için aile yaşamındaki bağlantı bağı yalnızca çocuk olduğunda, dostluk hakkında ne söyleyebiliriz?

aslan ile boğa

Leo ve Toroslar sürekli karmaşık bir zodyakkombinasyon. Bu Su ve Ateş unsurudur. Toros inatçı ve dayanılmaz, ve boşta kalan Leo gözyaşları ve atar. Boğa çiftiyle onlarda lider olması hiç şaşırtıcı değil. O kendini seviyor. Buna inanmak zor, ama Toros'u kendisine çeken Aslan'ın bu özelliği ... İkincisi Leo'nun gerçek bir düşmanıdır.Related news

 • Bu Kötü Alışkanlık Testi Senin Psikolojik Yaşını Söylüyor
 • Instagram fenomeni olmanız için yapmanız gerekenler
 • Ankara Haberleri: Altındağ’ın küçük Halep’i

 • Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 78

  Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk


  Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 36

  Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 11

  Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 40

  Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 38

  Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 74

  Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 60

  Yıldızlar bize fısıldıyor mu Leo ve Toros Astrolojik Uyumluluk 85