Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 2019

Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 2019

Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 46 04.03.2019, 12:26

"Warfyus": başlık ve deneyim - nasıl alınır?

Çevrimiçi oyunların hayranı iseniz, o zaman sizMuhtemelen bir süredir kendimi rakiplerimden ayırmamı istedim. Şu anda, belirli pasajlar veya buluntular için bir tür başarıların ve özel rütbelerin gerçekleştirildiği birçok proje var. Ve ünlü oyun Warface istisna değildir. Bu projeye düzenli olarak katılıyorsanız, o zaman, herkesin ulaşamadığı edindiği "Warfyus" unvanlarının ve deneyimlerinin öneminin büyük önem taşıdığını biliyorsunuzdur. Daha önce de belirttiğimiz gibi, başarı için bir şeyler yapmanız gerekecek ve bugün bu oyun hakkında konuşacağız. Ayrıca içinde hangi başlıkların bulunduğunu da söyleyin.

Başlangıçta

rütbe ve deneyim"Warfyus" da başlık ve deneyim elde edilebilirçeşitli şekillerde ama az sayıda oyuncu bunu nasıl yapacağını biliyor. Bu, özellikle son zamanlarda bu heyecan verici projeye zaman ayırmaya başlayan yeni başlayanlar için geçerlidir. Bu gelişmelerin çoğunda, ana başarı maksimum puan sayısını elde etmektir. Bazı oyunlarda, puanlar rakipler üzerindeki zafer sayısına göre sayılır. Ama bizim durumumuzda, ana feat yeni bir sıralama elde ediyor. Düzenli olarak "Warfyus" da oynuyorsanız, alacağınız başlık ve deneyim çok zor olmayacaktır, ancak son aşamaya kadar uzun bir yolculuk yapmanız gerekecek.

Oyun Modu

"Warfyus" oyununda yeni başlık alabilirsinizSadece belli bir miktarda deneyim kazanmayı başardıktan sonra. Buna göre, PvP veya PvE modlarında bunu emeceksiniz. Burada her şey öncelikle öncelikle becerilerinize bağlı olacaktır. "Warfyus" da başlık ve tecrübenin yeni nesneler ve görevler açmayı mümkün kıldığını da belirtmek isterim. Bu nedenle, alt sıralara erişilemez. Yirminci seviyeye geldiğinizde, "Tasfiye" olarak adlandırılan ilginç bir görev verilecek.

zirve

savaş ve tecrübe başlıkları"Warfyus" oyununda yeni rütbeler aldığınızdaDiğer oyunculardan özel saygı görecektir. Ve kendinizi farklı alanlarda da gösterebilirsiniz. Bu, elbette, diğerleri arasında öne çıkmak isteyen oyuncular için daha uygundur. Şu anda, "Warfyus" da başlık ve deneyim, prensip olarak, sadece üniteler tepeye çıkmayı başardığı için, sekizinci sıraya yükselmenizi sağlar. Bu arada, Warface'de farklı klanlar arasında bir savaş var. Eşleşmeyi başlatmak için, normal modu gerekli olanla değiştirmelisiniz.

Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 2019

Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 2019

Related news

 • Hava Durumu
 • MANDALA TİŞÖRT
 • EBRULİ İPTEN ÖRÜMCEKLİ FISTIKLI TIĞ ÖRGÜ MOTİF TARİFİ
 • Kızılcık Marmelatı Yapımı
 • Tığ İşi Yazlık Gelin Yeleği Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Bakteriyel vajinit. Çeşitleri, belirtileri ve tedavisi

 • Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 77

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır


  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 88

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 78

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 31

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 9

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 2

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 53

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 89

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 92

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 69

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 98

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 71

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 5

  Warfyus: başlık ve deneyim - nasıl alınır 44