Voronezde yeni binalar: incelemeler

Voronezde yeni binalar: incelemeler


Voronezde yeni binalar: incelemeler 56 13.02.2019, 07:17

Voronez'de yeni binalar: incelemeler

Voronezh en dinamiklerinden biri olarak kabul edilmektedir.Rusya'nın bölgesel merkezlerini geliştiriyor. Şehirde, elliden fazla geliştirme şirketi kayıtlı ve yüksek katlı ve alçak konutların inşasında faaliyetlerini sürdürüyor.

Harap durumda olan evlerin aktif olarak yeniden iskanı var,Geçen yüzyılın kırklılarında dikildi. Acil gayrimenkul alanına, güzel ve modern konut kompleksleri büyüyor. Chernozem bölgesinin başkenti giderek görünümünü değiştiriyor.

Voronez'in yeni binaları

Sınırlarını genişleterek, agresif olarak geri çağırıyortüm yeni ve yeni topraklar. Eski yapıların yıkılmasıyla ilgili verilen oran korunursa, on yıl içinde Voronez, harap olmuş beş katlı binaların yerini almaya başlayacak.

Yüksek katlı banliyöleri. Sağ banka

Voronez'de hemen hemen tüm yeni binalarkentin çeşitli ilçelerinde yoğunlaşmaktadır. Bu nedenle, yoğun bir kalkınma, Devlet Havacılık İdaresi'nin sokaklarda uzanan boş alanlarına tabidir. Shishkov. Gayrimenkul inşası, Shilovo köyünde bulunan Ostrogozhskaya'da yapılır.

Büyük yapı, Podgornoye ve yerleşim Antonova-Ovseenko'ya giden cadde tarafından yakalandı. Voronez devre yolunun sağ tarafında, kule vinçleri de görülebilir.

Voronez'in sol bankasının yeni binaları

Voronez'de yeni binalar. Sol banka

Modern konut inşası gerçekleştiriliryalnızca Meinullopolis'in Komintern, Lenin, Orta ve Sovyet bölgelerinde değil, aynı zamanda rezervuarın karşı tarafında. En iyi örnek, Ilyushin Caddesi yakınlarındaki VAI mahallesidir. Şehrin bu bölümünde daha önce bir daire satın alanların incelemeleri, konutların düşük fiyatlarla mahalle uygun bir konuma teyit.

Haritalar üzerinde Voronez'deki yeni binalar varSol-bank ve Demiryolu ilçeleri. Bunlar Artamonov'un, mühimmatın, Telman'ın bitki alanları. Gökdelenlerin yanı sıra, Leninsky Prospekt'te bitişik topraklar üzerinde kurulmuştur. Sol kıyısındaki mülk, fazla para ödemeye alışkın olanların seçimidir. Voronezhs yorumlarına, en faydalı teklifleri bulabileceğinizin burada olduğunu söylüyor.

Voronezh'deki yeni binalar

Geliştiriciler ve Geliştiriciler

sermaye Çernozem birincil gayrimenkul piyasasında Liderler VDK, SC "gelişme" dir BIC, KIT, VMU-2, OOO "seçim", şirket "Stel-Invest", "VestStroy", "Ev-Bina Fabrika", "instep".

Eğer Voronezh'deki (yeni binalar) emlak fiyatlarını Rusya'nın diğer bölgelerindeki konut maliyetleriyle karşılaştırırsanız, ortalama 1.3 kat daha düşüktür.

emlak voronezh yeni binalar

Güncel eğilimler

Mevcut yılın başlangıcı planlanmış olarak işaretlendikonut maliyetinde düşüş. Metrekare üç buçuk bin ruble düştü. Voronezh'deki en ucuz yeni binalar Sol Banka, Sovyet ve Zheleznodorozhny bölgelerinde yer almaktadır. En pahalı daireler Leninsky, Orta ve Kominternovsky kentsel bölgelerinde bulunmaktadır.

yeni bina voronezh yorumlar

Tüketici talebi değil tarafından etkilenir.Sadece apartman kompleksinin yeri değil, aynı zamanda düzen, dinlenme alanları ve tesislere sosyal altyapı, ulaşım erişilebilirlik, yakınlık olup olmaması önemlidir.

Bu sene faaliyete geçecek olan kent için en önemli konut komplekslerini düşünün. Liste Voronezh incelemeleri temelinde yapılır.

Voronezh şehrinin yeni binaları

LCD "Beş yıldız"

Konut kompleksi "Beş yıldız" temsil ederVoronezh iş sınıfının yeni binaları. Bu Voroşilov sokakta sirk, SEC "Sunny Paradise" Koltsovskogo kare, Opera ve Bale Tiyatrosu, alışveriş merkezleri, "Chizhov Galeri" sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

İncelemelerinde alıcılar planı takdir ettilerbir anaokulu, bir tıp merkezi, bir yüzme havuzu, bir spor kulübü, çocuk oyun alanları ve dükkanların inşasını sağlayan mikro-merkezin geliştirilmesi. Yorumlara bakarak, LCD'nin yanında, yabancı dilleri ve bireysel konuları derinlemesine inceleyen ortaöğretim okulları bulunmaktadır.

LCD "Adalar"

Konut kompleksinin inşaatı başladıGeçen yılın üçüncü çeyreği. Görünüşü, Voronezh ekonomi sınıfının tüm modern binalarını bünyesinde barındırıyor. Geliştirme şirketi "Kreis", Holzanova Caddesi üzerindeki Kominternovsky semtinde bulunan tesisin geliştirilmesinde devreye girer.

LCD "Islands" zaten bölgeye inşa ediliyorMevcut konut mikro-katsayısı ve dolayısıyla gerekli tüm altyapıya sahiptir. Evlerden yürüme mesafesinde toplu taşıma durakları, kamu hizmetleri noktaları, sağlık kurumları, halk yemekhaneleri bulunmaktadır. Değerlendirme inanıyorsanız, o zaman bu çocuklu genç aileler için en iyi seçenek.

LCD "Yunus"

"Yunus" Voronezh setinin üstünde yükselirrezervuar. Kuzey Köprüsü'nün çıkışında, Perevertkina Caddesi üzerindedir. Kasaba halkı, bu konut kompleksinde, sol yakasında bulunan Voronezh şehrinin en iyi yeni binaları olduğunu iddia ediyor.

Mahalle kısmen faaliyete geçti. Aktif olarak doldurulur ve bu nedenle ilk cevaplar vardır. Alıcılar, yeni binalarda satış noktalarının, güzellik salonlarının ve diğer kamu kuruluşlarının açıldığını belirtiyor.

Binaların minimum yüksekliği 17 kat,maksimum - 25. Tek odalı dairelerin alanı 42-62 metrekare arasında değişmektedir. İki odalı ve üç odalı pozisyonlar vardır. Evlerin pencerelerinden rezervuarın pitoresk manzaraları veya yeni yerleşimcilerin zaten takdir edebileceği park "Dolphin" vardır. Yakın bir 24 saat hipermarket "Hat" çalışır.

LCD "Olimpiyat"

Yüksek irtifa kompleksi bölgeyi işgal ediyorKominternovsky ilçe ve sokak Shishkov uzanır. Şehrin bu bölümünde, Voronej'in en popüler yeni binaları yoğunlaşıyor, referansları konutun yüksek kalitesi ile teyit ediliyor. LCD "Olimpiyat" şu anda yapım aşamasındadır ve yakın gelecekte faaliyete geçecektir.

Mahallenin sakinleri durumla iyi tepki veriyorOtopark, geliştirici dört bin araç için tasarlanmış bir otopark ile sağlandı çünkü. Evler tuğla-monolitik teknoloji üzerine dikilmiştir.

LCD'nin planlanan altyapısı şunları içerir:ortalama kapsamlı bir okul, bir anaokulu, oyun ve açık spor alanları, eğlence ve park alanları, bisiklet ve yürüyüş yolları ve diğer sosyal tesisler.

Vega LCD

LCD "Vega" montajı bir inşaat şirketi tarafından yürütülmektedir."Eltar". Nesne şehrin Cominternovskiy ilçesinde Vladimir Nevsky Caddesi üzerinde yer almaktadır. Tek odalı bir dairenin minimum maliyeti 1 600 000 ruble.

Kompleksin gelişimi 2012 yılında başladı. Bugüne kadar, tuğla-monolitik teknoloji üzerine inşa edilmiş birkaç yüksek katlı binalar görevlendirildi. "Vega" daki daireler, daire satın alanların değerlendirmeleriyle bir kez daha teyit edilen ekonomi sınıfına aittir. Girişin girişinde minimal bir bitiş ve konsiyerj hizmeti eksikliği hakkındadır.

LCD Botanik Bahçesi

"Botanik Bahçesi" zaten devreye alınmış ve doluluk için hazırdır. Konut kompleksi, gerekli tüm altyapıya sahip bağımsız bir mikro ölçüt olarak gerçekleştirilmektedir.

Kasaba halkı bu tesis hakkında olumlu yanıt veriyor. Sonuçta, konut binaları ile birlikte bir anaokulu, yedi yüz öğrenci, spor salonları, catering ve tüketici hizmetleri için tasarlanmış bir ortaokul işletime alındı. Bir polis karakolu, FSUE Rus Postası'nın bir şubesi, bir noter ofisi, dükkanları var.

Voronezh, LCD'nin tasarımın özgünlüğünü ve mükemmel ulaşım erişilebilirliğini ayırt ettiğini düşünmektedir.

Voronezde yeni binalar: incelemeler

Voronezde yeni binalar: incelemeler

Related news

 • DR Videoları Sayfa 2
 • E-ticaret yoluyla satış yapmak ne kadar karlı
 • Cinsel İstismar Konusunda Çocuklar ve Aileler Nelere Dikkat Etmeli
 • Çiçek büyütmeyi kadınların mutluluğu öğrendik. Evde onlara bakmak

 • Voronezde yeni binalar: incelemeler 9

  Voronezde yeni binalar: incelemeler


  Voronezde yeni binalar: incelemeler 85

  Voronezde yeni binalar: incelemeler 61

  Voronezde yeni binalar: incelemeler 32

  Voronezde yeni binalar: incelemeler 26

  Voronezde yeni binalar: incelemeler 10

  Voronezde yeni binalar: incelemeler 6

  Voronezde yeni binalar: incelemeler 95