Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdırVoronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır

24.05.2019

Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 2

Voronez'de iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır

Voronez - çok büyük değil (bölgesel olsa da)şehir. Nehrin kıyısında bulunan ve çarpıcı mesire ve plajlar var. Şehrin sakinleri için rekreasyon ve her tad için pek çok yer var. Ancak en popüler su parkları tabii ki. Su prosedürleri ve cazibe merkezleri, büyük ve küçük yerel insanlarla çok popülerdir.

"Fishka" - Voronez'teki su parkı: fotoğraf ve açıklama

Su parkları rezervuarın sol kıyısında bulunur. Bunlardan birisi, bir zamanlar şehrin favori tatil yeri olan Yunus Parkı'nın topraklarında.

Voronezh su parkıBurası eski çamların toprağı ve eski zamanlardaSu ve karada eğlenceli cazibe merkezleri vardı. Sahiplerin sık değişmesi nedeniyle park ıssız kalmaya başladı. Ve sadece yeni doğmuş olmaya başladı. Kuzeyinde bir su parkı içeren bir eğlence kompleksi açıldı.

Voronez'de Aquapark "Fishka" 500 kişiliktirmisafirler aynı anda. Yetişkinler ve çocuklar için slaytlar var. Çocuk alanında 60 cm derinliğinde bir havuzda korsan bir gemi var, aynı zamanda güvenli tepeler, sprey meydanları ve çeşmeler var. Farklı yüksekliklerde ve diklikte yetişkin cazibe merkezleri. Özellikle parkın misafirleri, adrenalininde korkunç bir artışa neden olan dikey "roller coaster" ile ayırt edilirler.

Yetişkin havuzu iki bölüme ayrılmıştır. Biri "deniz taşıyor", ikincisi ise rahatlatıcı bir jakuzi sunuyor.

Voronezh su parkı fiyatlarıÇocukların alanı yetişkinlerden şezlonglarla ayrılmıştır. Su merkezinde ucuz bir restoran var. Sağlığın teyit edildiği bir belge talep edilmemektedir.

Bilet fiyatı

Voronez'deki bu su parkını ziyaret etmek ne kadara mal olur? Standart bir bilet için üç saat dinlenme gerekir. 420'den 670 ruble'ye kadar çocukların biletleri, bir yetişkin 850 ruble'den fazla satın alınamaz.

Parnassus Merkezi

Voronez'deki su parkı başka neler var? Örneğin, böyle bir yer, kapalı bir binadadır "Parnas" eğlence merkezindedir. Bu nedenle, konuklar yıl boyu açıktır.

Voronezh Aquapark Parnassusİki slayt ve oldukça geniş bir havuza sahiptir.çeşitli çeşmeler, hidromasaj ve gayzerler. Su parkında modern su arıtma ve klima sistemleri bulunmaktadır. Su sıcaklığı rahat tutulur. Su eğlencesi sıkıcı hale gelirse, ziyaretçilere bir çift rahat ve konforlu kanepe teklif edilecek.

Hizmetler

Voronezh'e gelmeyi planlıyorsanız, su parkı"Parnassus" da ziyaret edin. Sonuçta, bu kasaba halkı için favori dinlenme yeridir. Organizatörler burada her şeyi sağladı. Su sporları mümkün çeşitli bir eğlence faaliyetleri organize kolaylaştırır odası, bir eğlence merkezinde bulunmaktadır. su parkı yürüme mesafesindeki "Parnassus" bir gece kulübü, bilardo salonu, kafeterya ve bowling salonu olduğunu.

Bu aqua merkezinde konuklara şu hizmetler sunulmaktadır:

- su kaydıraklarından inenler;

- havuzda yüzmek;

- saunada rahatlama

- su aerobiği seansı;

- hidromasaj;

- Yüzme eğitmeni yardımcısı.

Parnassus'taki yüzme havuzu unutulmaz bir keyif. Hem çocuklar hem de yetişkinler için tam bir zevkler dizisi olacak şekilde düzenlenir ve hatta nereye geri döneceğine dair bir his vardır.

Havzadaki suyun filtrasyonu gerçekleştirilir.özel sertifikalı istasyon. Sıcaklık rahat tutulur. Ve özel olarak belirlenen "yel değirmenleri" hidromasaj ve şofben yüklüdür. Zor bir iş haftasından sonra rahatlar ve olumlu duygular ile suçlanırlar.

Saunalardan birinde rahatlama kursunu tamamlayabilirsiniz. İyileşen çiftin zevkini bir kerede sekiz kişiye kadar çıkarabilirsiniz.

Aktif rekreasyon su parkı sevenler su kaydıraklarına davet ediyor. İki tane var. Uzunluğun on metrelik yükseklikten çarpıcı izlenimleri çok uzun zamandır unutulmuyor.

Eğlenmeye ek olarak, su parkı bir kursu temsil ederiyileştirme ve eğitim programları. Çocuklar ve yetişkinler için "Parnassus" sınıfları aqua aerobik misafirleri tarafından çok sevilen. Yüzme çocuklar için eğitim kursları vardır ve yetişkinlere Voronezh boyunca sağlık artırıcı etkileri ile bilinen terapötik yüzme sınıfları sunulmaktadır. Sınıflar nitelikli eğitmenler tarafından yürütülmektedir.

voronezh fotoğrafta su parkıÖzellikle kış soğuk su parkı "Parnassus" gelmek güzel. Sıcak su, rahat atmosfer - bir hediye olarak sıcak yaz parçası!

Yaz aylarında, Voronezh'deki su parkı disko, karaoke ve dans gösterileriyle çarpıcı partilere davet edilir. Olumlu duyguların sorumluluğu güvence altına alınmıştır.

Aquapark (Voronezh): fiyatlar

Çocuklar havuzu daha pahalı olmayan bir fiyata ziyaret edebilirler.110 ruble, yetişkin - 220 ruble. Bir abonelik elde etmek, 1 680 ruble (8 sınıf) için aqua aerobik yapabilirsiniz. Sekiz sınıfta çocuklara yönelik yüzme eğitmenleri, yetişkinler için 6 440 ruble olan yetişkinler için 1 440 rubleye mal olacak. Sağlık sertifikası gerekli değildir.

hisseleri

Voronezh'deki su parkları genellikle çeşitli olanaklar sunar.promosyonlar ve indirimler. Özellikle, 6 yaşın altındaki çocuklar bu kompleksleri ücretsiz olarak ziyaret edebilir. Konuk doğum günü ise - organizatörler, aqua merkezinde (belgenin sunulması üzerine) ikinci bir saatini verirler. Emekliler,% 30'a varan indirim ile bir bilet sunulmaktadır. Hafta içi on kişiden oluşan çocuk grupları 90 rublelik bilet alabilir ve hafta sonları sadece 120 ruble alabilir. Yetişkin şirketleri de indirim alır - kişi başı 200 rublelik bilet.

Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdırVoronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır

Related news

 • Askılı Bluzden Çok Şık ve Tarz Bir Bluz Yapıyoruz
 • Müge Akgün
 • Krep Nasıl Yapılıyor Krep Malzemeleri ve Yapılışı
 • L4 L5 disk çıkıntısı: nedir, nedenleri, belirtileri, tanı ve tedavisi
 • Üstün Yetenekli Çocukları Anlamak

 • Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 47

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır


  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 68

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 73

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 69

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 17

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 14

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 70

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 49

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 46

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 34

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 34

  Voronezde iyi bir dinlenme yeri bir su parkıdır 17