Vitaprost artı. Kullanım önerileri 2019

Vitaprost artı. Kullanım önerileri 2019

Vitaprost artı. Kullanım önerileri 42 26.02.2019, 03:24

"Vitaprost artı". Kullanım önerileri

Vitaprost plus mum formunda üretilir veTabletler. Bu yazıda mumlardan söz edeceğiz. Bu nedenle, mumlar rektal uygulama için tasarlanmıştır ve beşten oluşan bir paket halinde mevcuttur. Mumların şekli oval, rengi beyaz-griden beyaz-sarıya.

İlacın belli başlı aktif maddeleri - witepsol - prostat özü ve lomefloksasin hidroklorür, bir yardımcı bileşen ile bir maddedir.

"Vitaprost plus" anti-inflamatuar,prostat dokusuna tropizm ile anti-aggregasyon etkisi. Bileşiminde bir antibiyotiğin mevcudiyetinden dolayı, ilacın, birtakım gram-negatif aeroblar ile ilişkili olarak ortaya çıkan antibakteriyel özellikleri de vardır.

İlaç lökosit infiltrasyonunu azaltır veprostat dokusunun şişmesi, bir sırta lesitin inklüzyonları artırır, sekretuar fonksiyonu stabilize eder ve normalleştirir, mesane üzerindeki etkiyi uyarır, ağrıyı azaltır ve rahatsızlığı giderir, ejakülatı iyileştirir.

Vitaprost plus (mumlar): kullanım talimatı

Bu ilaç akut veyabakteriyel etyolojide prostatitin kronik formu, üriner sistemin bulaşıcı hastalıkları, bulaşıcı komplikasyonlar olasılığı olan aseptik prostatit, postoperatif dönemde doğrudan prostat üzerinde cerrahiye hazırlık.

Vitaprost artı rektumda tarafından tüketilir.temiz bir lavman veya dışkılama sonrası günde bir kez bir mum. Mumun tanıtımından sonra, yarım saat daha yatay konumda olmalısınız. Tedavi süresi, patojenin ortadan kaldırılmasına bağlıdır ve kural olarak bir aya kadar bir süre oluşturmaktadır. Tedavi süresince verilen kararın yalnızca doktor tarafından yapılması gerektiğini unutmayın.

Ne yazık ki, belli bir risk varyan etkilerin oluşumu. Yani, GIT'den transaminazlarda, disbiyozda, kolitte bir artış olabilir; merkezi sinir sisteminden - baş dönmesi, anksiyete, sinirlilik, astenik sendrom; kardiyovasküler sistemden - aritmi, miyokardiyopati, hipotansiyon; hematopoez sisteminin bir parçası - kan fibrinolitik yeteneği, gastrointestinal kanama, lenfadenopati aktivasyonu. Ek olarak, "Vitaprost plus" çeşitli alerjik reaksiyonlara, kovanlara, Stephen-Johnson sendromuna neden olabilir.

Herhangi bir yan etkiyi önlemek içindoktorun tavsiyesine ve tavsiyesine uyun. Ilacın bileşimde bileşenleri ve 18 yaşın altındaki kişilerde (kas-iskelet sistemi oluşumu yaşı) artmış duyarlılığı olan kişiler için ilaç kontrendikedir unutmayın.

Son derece dikkatli olun: "Vitaprost plus" diğer ilaçlarla etkileşir. Nonsteroidal ajanların toksisitesini artırabilir ve antikoagülanların antikoagülan etkilerini arttırabilir.

Aşırı doz durumunda, ilacı almayı bırakın. Aşırı doz belirtileri: tremor, konvulsif sendrom, ışık fobisi, halüsinasyonlar, psikoz, stupor.

İlaç 20 dereceden fazla olmayan bir sıcaklıkta çocuklar için mevcut olmayan yerlerde olmalıdır.

"Vitaprost plus", temelde hakkında değerlendirmeleriPozitif, prostatitin kombine tedavisinde kullanılır. İlaçla uğraşmak zorunda kalan kişilerin, bir araç kullanırken ve mekanizmalarla çalışırken, ilacın kullanımı sırasında, dikkat yoğunluğu azaldıkça ve reaksiyonların hızı düştüğünde dikkatli olmaları tavsiye edilir.

Dikkat lütfen! Verilen talimat sadece bir hazırlık ile ön tanımaya yöneliktir. Tedaviye başlamadan önce, tavsiye ve reçete için bir doktora danışınız. Ayrıca üreticinin ek açıklamalarını okuyun.

Vitaprost artı. Kullanım önerileri 2019

Vitaprost artı. Kullanım önerileri 2019

Related news

 • Sebzeli Köfte Videosu
 • Esansiyel Yağlar ile Çubuklu Oda Kokusu Yapımı
 • Türkiyenin en acı biberini test eden ablamız

 • Vitaprost artı. Kullanım önerileri 41

  Vitaprost artı. Kullanım önerileri


  Vitaprost artı. Kullanım önerileri 49

  Vitaprost artı. Kullanım önerileri 40

  Vitaprost artı. Kullanım önerileri 96

  Vitaprost artı. Kullanım önerileri 74

  Vitaprost artı. Kullanım önerileri 30

  Vitaprost artı. Kullanım önerileri 94