Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 2019

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 2019
20.08.2019

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 28

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence

Victor Obinna 25 Mart 1987'de Nijerya'da doğdu.yıl. O orta saha oyuncusu alarak, bir futbol oyuncusu. Bugüne kadar Victor, ulusal Nijeryalı takımının ve "Duisburg" kulübünün renklerinin onurunu savunuyor.

viktor ain

Erken meslek

Victor Obinna kariyerine "Chievo" kulübünde başladı. Bu ekiple 5 yıl boyunca bir sözleşme imzaladı (2005). İlk sezonunda, oyuncu 26 maçta 6 gol attı. İlk gol, bu arada, ilk maçta gol attı. Skorun 1: 0 olması ilginç. Yani, yeni gelen, kulübün Parma'yı yenmesine yardım etti.

Ve sonraki yılın ilk aylarında, 2006, yıl değilsahada görüldü. Victor Obinna adlı oyuncuya ne oldu? Neden oynamıyorsun? Bu sorular başlangıçta birçok kişiyi etkiledi. Ancak olaydan hemen sonra diskalifiye olduğu ortaya çıktı. Ve tüm bunların Internacional ve Chievo ile iki sözleşmesi olduğu için. Sezonun sonunda Veronese kulübü Serie A'yı terk etti. Ancak Premier Lig'e dönmeyi planladığı için Victor'u evde bırakmaya karar verdi.

Ama 4 Ekim'de Obinna korkunç bir kaza geçirdi.eve eğitimden gitti. Sırayla başka bir arabadan kaçmaya çalıştı ve Victor çarpışmadan kaçmaya çalıştı. Sonuç olarak, oyuncunun arabası birkaç kez döndü. Oyuncu kendisi bilincini kaybetti, ancak o arabadan kurtarıldı ve hastaneye koştu. İyi bir şey, hiçbir şey daha korkunç çürükler ve futbolcu sıyrıkları almadı.

viktor obnna futbolcu

Spor kariyerinin daha da geliştirilmesi

2008'de Victor Obinna "Inter" nin oyuncusu oldu. Aniden Everton ile ilgileniyordu, ancak İngilizlerin leasingi reddedildi. Sadece oyuncu için çalışma izni alamadılar. Milan takımının ilk golü FC "Roma" ya karşı bir maçta tasarladı. Inter'dan sonra antrenman yapan Jose Mourinho, Viktor Obinna'nın Inter'da en yetenekli ve umut verici bir oyuncu olduğunu söyledi.

Fakat 2009'da oyuncu FC "Malaga" yı kiraladımevsim. 2019 yılında, Batı Ham'a taşındı. Ayrıca kredi de. Kulübün Şampiyonlar Ligi yarı finaline girmesi, 20 yıl içinde ilk kez kendisine teşekkür etti! Ve tüm bunlar sayesinde 30 Kasım tarihinde Manchester United'a karşı 4 asist gönderdi. Böylece skor 4: 0 idi. Fakat ilk yarı finalde sahadan uzaklaştırıldı.

30 Ocak Victor, "Nottingham Ormanı" kulübüne karşı oynanan bir oyunda bir hile yaptı. 3 gün sonra, başka bir oyunda, Blackpool'a karşı 2 gol attı.

Son yıllar

2011 yılında Victor Obinna 4 için bir sözleşme imzaladıMoskova "Lokomotif" ile yıl. Daha sonra serbest bir ajan statüsündeydi. Aynı sene 25 Ağustos'ta başkent için ilk hedefini tasarladı. Bu Avrupa Ligi playofflarında düzenlenen maçtaydı. Büyükşehir takımı için toplamda 45 oyun oynadı ve 3 gol attı. Aynı zamanda bir kez FC "Chievo" (2014 yılında) kiraladı.

Son takım "Duisburg" idi. Victor, 9 Eylül 2015'te taşındı. Alman ekibi ile sezon için bir yıl daha uzatmak için bir sözleşme imzaladı. O anda orada oynuyor.

 viktor neden olmasın

Milli takımda oynamak

Son olarak, kariyer hakkında söz etmeye değer birkaç kelimemilli takımında ünlü futbolcu. Victor, genç Nijeryalı milli takımın (yirmi yaşına kadar) bir üyesiydi ve onunla birlikte Benin'de düzenlenen Afrika'daki Gençler Şampiyonasında Şampiyon unvanını kazandı. Bu 2005'teydi.

Biraz sonra oyuncu ilk takımına çağırıldı2006 yılında düzenlenen Afrika Uluslar Kupası'nda takımın oynamasına yardım etti. Bu arada, Nijerya milli takımı yarı finale ulaştı. Obinna bile 1 gol attı.

2008 yılında, o nereye gitti, o Pekin'e gittiOlimpiyat Oyunları. Japonya'ya karşı milli takımları için oyunu kazanan oyunda açan Victor'du. Aynı zamanda ABD'ye karşı maçta da gol attı. Bu arada, gol galip geldi. Skor, Victor rakip takımın kalesine topu gönderemedi ve 2: 1'e yükseldiği ana kadar 1: 1 oldu.

Genel olarak, bu oyuncu gerçekler kariyeri açısından çok zengin ve zengin. Ve potansiyelini tam olarak ortaya çıkaracağından ve önemli başarılar elde edeceğinden emin olabilirsiniz.

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 2019

Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 2019

Related news

 • Çilekli Yuvarlak Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Sohaty ... Neden geyik elk deniyor
 • Yaban domuzu ne yiyor Öğreniriz
 • İstinyePark Güzel Sanatlar Parkı Mart Etkinlikleri
 • Kış İçin Tavsiye Edilen Cilt Bakım Ürünleri

 • Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 3

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence


  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 97

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 9

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 83

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 87

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 38

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 17

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 92

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 46

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 97

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 20

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 66

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 45

  Victor Obinna: yetenekli bir Nijeryalı futbolcuyla ilgili tüm eğlence 71