18.06.2019

Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 1

Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı

YouTube'daki videobloglar sıkı bir şekilde kurulduhayatımız, birçok ilginç kanallara abone, moda ve güzellik hakkında söylüyorum. 21 yaşındaki Valeria Dolgova birkaç yıl önce popüler İspanyol uzmanlarının yeni bir dünyasını keşfetti ve sırlarını paylaştı. 2013'ün sonunda güzel sarışın elbiseler ve makyaj hakkında bir video yüklemeye başladı. Bugüne kadarki, kızın enfes stiline hayran olan 160.000'den fazla abonesi var, iletişimde çok hoş. Güneşli Krasnodar'da yaşıyor, ancak sık sık Moskova'daki çeşitli moda partilerine çağrılıyor.

Şık görüntüler

Biyografisi olan Valery DolgovBağımlılık örneği, şimdi Gazetecilik Fakültesinde okuyor, ancak uzmanlık alanında çalışmayı düşünmüyor. Model görünümlü bir kız, bir stilist olma hayallerini kurar. Kişisel hayatı hakkında çok fazla yayılmıyor ancak olağan dışı bir şekilde hafif arka planda çekilen videolarının hepsinin ve zarif fotoğrafların genç adamı - şehrin tanınmış bir operatörü tarafından - çekildiği biliniyor. Valeria'nın itiraf ettiği gibi, tüm görüntüler bağımsız olarak seçilir ve videonun senaryosu yoktur, buna rağmen bazen gereklidir.

valery dolgova

Tüm görüntüleri takıyor, deniyorözel "yonga" haline gelen çok özel bir renk oluşturun. Güzellik-blog yazarı, potansiyel görüntüleyiciyi çok canlı bir biçimde, nazikçe iletişim kuran ve ilginç bir şekilde çerçevesinde davranıyor. Gülünç borcunu kesmiyor ve konuşmasında jargonu kullanıyor.

Doğuştan gelen tat

Doğuştan gelen tadı olan bir kız,her insanda bir güzellik duygusu geliştirebilirsiniz, ancak bu yalnızca zaman alacaktır. Mevcut klasik stili beyaz bir gömlek olarak düşünüyor; ideal olarak dar bir etek ve pantolon ile birleşti. Ve klasik siyah ayak bileği botları sadece bitmiş imajı vurgular.

Bir moda blog yazarının ipuçları

İnternet'te Popüler İnternet Valery DolgovTavsiye veren kimseye eşit değildir. Kendi stilinizi seçmek için, yalnızca kendiniz dinlemek, neyi sevdiğinizi anlamak ve bu temelde kıyafetler seçmek için bir şeye ihtiyacınız var. Gardırobu sıfırdan inşa edebilecek mi diye sorulduğunda, kız olumsuz yanıtladı. Bireyselliğin temelini oluşturan şeyleri, birkaçları için yıllarca arayıp bulamadığını pek bulamayacağını söyledi. Herkese evrensel olan kıyafetler var: Siyah ve hafif klasik kotların yanı sıra, her durumda şık görünmenizi sağlayan bir deri ceket.

güzellik blog yazarı

Ve doğru şeyleri seçerken bir hata yapmamak için,Blogcu, gardırobunu birkaç parçaya bölmesini öneriyor. Günlük rahat kıyafetler, her şeyden önce giymek için rahat ve rahat olmalıdır ve onu dikkatli seçmelisiniz. Çalışma veya meslek prensipleri dikkate alınarak inceleme veya çalışma için satın alınır. Ancak, yolda olan kıyafetler parlak ve şenlikli olmalıdır. Valeria Dolgova, bu prensipleri uzun zamandır takip ediyor ve onları izleyicilerine öneriyor.

Düşünceli alışveriş

İnanılmaz olduğunu kabul etmekAncak, giyim, moda fotoğrafçısı ve blogcu sevgilisi, alışverişi kötüye kullanmaz. Bazen yeni görüntülerde önceki "yaylardan" gelen şeylerin yanıp söndüğünü iddia ediyor. Valeria bununla ilgili yanlış bir şey görmediğini söyler, çünkü gardırop çoğu insanın düşündüğü kadar büyük değildir. Fotoğrafları izlerken, kız genellikle ortaya çıkan fikirleri somutlaştırır ve eski kıyafet unsurlarını yeni bir şekilde kullanır.

valeria borç biyografisi

Bazen ne tür şeyler yapmadığını fark eder.yeterli ve sadece o zaman alışverişe gider. Bu özenle düşünülmüş alımlar uzun bir süre ona hizmet eder. Her ne kadar sık ​​sık yeni parlak kıyafetler alışılmadık bir "yay" yaratmak için bir itici güç haline gelir. Böylece, bir kez kırmızı ceket aldım, o icat ettiği görüntüye en uygun şeyleri almaya başladı. Her bir kızın gardırobunda böyle parlak aksanlar gereklidir.

Aksesuarlar - başarının bir parçası

Stylish Valery Dolgov zorunlu olarak tavsiye ediyorçeşitli aksesuarlar kullanın. Örneğin, herhangi bir elbise için mümkün olan en iyi şekilde, beyaz, kırmızı, siyah klasik çantalar. Ayrıca kolyeleri çok seviyor ve özellikle her gün "yay" veya şenlik için alıyor, ama sadece bir görüntü için kullanmıyor. Evrensel aksesuarlar başarının küçük bir adımıdır.

Moda profesyonel

Valery Dolgova kanalı birçok kişi için ilginç. Güzel görünüme ve şık görünmeye dair ilginç hikayelere sahip olan Valeria, minnettar seyircisini buldu. Dinlemek ilginç, çünkü o gerçek bir profesyonel. Dolgov kozmetikler hakkında biraz konuşur, ancak bunun onun yolu olmadığını ve kıyafetleri üzerinde olduğu kadar para harcamadığı konusunda uyarır.

borç valeria

Kızın sadece yabancı olmadığını düşünüyor.tasarımcılar Rus tüketicileri ilgisini çekebiliyor ve kendisi de sıklıkla Zara'dan kıyafet satın alıyor ve kanal üzerinde tartışma konusu oluyor. Gelecekte ona yardım eden herkese yardım eden Bloger hayalleri, bireysel bir stil seçer.Related news

 • Paydaş - Bu kim
 • Kürt Köftesi Tarifi Videosu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Boxer Stanislav Kashtanov: biyografi, kariyer
 • Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu Düğünü

 • Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 4

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı


  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 21

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 11

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 52

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 39

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 22

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 77

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 95

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 62

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 97

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 33

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 4

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 54

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 33

  Valeria Dolgova - popüler bir moda blog yazarı 91