Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglarVagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar

22.05.2019

Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 62

"Vagikal" (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar

İlaç "Vagikal" - anti-inflamatuar ve antimikrobiyal etkiye sahip bir mum. İlaç doğal kökenli bir grup tıbbi ilaçtır. Jinekolojide kullanılır.

tanıklık

"Vagikal" - mumlar için kullanılırvulvanın ve vajinanın ortak hastalıklarının tedavisi. İlaç aktif Böyle vajinit, coleitis ve bakteriyel vajinozis olarak sorunlarla başa çıkıyor. Hazırlık streptokoklar, enterokok, eshehiriyami, stafilokoklar neden olduğu iltihap ortadan kaldırarak, aktif madde ihtiva eder. Teknikte dişi gövde bol kanıt vajinal akıntı ve yoğun kaşıntı bu organizmaların varlığı ve yanma hissi.

mumlar

"Vajinal" - doğal kökenli mumlar, serviksin erozyonunun tedavisinde mükemmel bir adjuvandır.

Preparatın bileşimi ve özellikleri

Bu aracın ana etkin bileşenidirantibakteriyel ve anti-inflamatuar etkilere sahip tıbbi bir gün boynu süslemesidir. Böylece, mukoza zarlarını düzeltir ve yeniler ve iltihaplanma süreçlerini ortadan kaldırır.

Günaydın, bileşiminde bulunan bir bitkidir.Bir dizi yararlı aktif bileşen. Organik asitler ve uçucu yağlar gibi bileşenlere bağlı olarak güçlü bir antimikrobiyal etki elde edilir.

İlacın biyolojik olarak aktif bileşenleri, iltihaplanma süreçlerinde yer alan zararlı hormon benzeri lipidlerin sentezini durdurur.

Jinekolojik iltihaplı mumlar "Vagikal" aktif karotenoidler içerir, bu da servikal erozyonda kadının granülasyonunu ve iyileşme sürecini hızlandırır.

Nasıl çalışır

Bir mum çalıştırdığınızda, yararlı aktif maddeler salınırken, vajinaya çözülür. Girişden birkaç dakika sonra hareket etmeye başlar.

vajical mumlar fiyatı

Bu ilacın bileşimi yardımcı içerirmaddeler - makrogoller. Bunlar bir sıvı içinde kolayca çözünür olan termoplastik polimerlerdir. Bu madde genellikle gıda endüstrisinde kalınlaştırıcı olarak kullanılır. Tıbbi alanda, merhemler, jeller ve laksatifler oluşturmak için aktif olarak kullanılır. Üreticiye göre makrogolün vücutta kötü bir etkisi yoktur. Aktif bileşenlerin pozitif özellikleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur, metabolizmaya katılmaz ve kadınlarda pH düzeyini değiştirmezler.

Uygulama metodu

Jinekolojik inflamasyonlu mumlarintravajinal enjeksiyon ile kullanılır. İlacın aktif maddelerinin vajina duvarları boyunca düzgün bir şekilde yayılabilmesi için, mum tanıtılmadan önce oda sıcaklığında kaynamış su ile nemlendirilmesi tavsiye edilir.

jinekolojik inflamasyonlu mumlar

Lütfen bu ilaçBir jinekolog ile görüştükten sonra sadece yetişkin kadınlar tarafından kullanılabilir. Sadece tanıyı doğru şekilde kurabilir ve bir tedavi yöntemi önerebilir. Genellikle "Vajinal" (iç idaresi için mumlar), günde bir ya da iki mum yedi ila on gün boyunca kullanır.

Ilaç adet sırasında kullanmayın. Bu süre bitene kadar bekleyin ve sadece reçete edilen tedavi sürecine devam edin.

İlacın aşırı dozda olduğu vakalar gözlemlenmemiştir, ancak yine de doktorlar, tayin edilen süreden daha uzun süre kullanılmasını şiddetle tavsiye etmemektedir.

Hamilelikte ve kontrendikasyonlarda kullanım

Mumlar "Vagikal" hamilelik sırasında, ancak bir doktorun sıkı gözetiminde kullanılabilir. Bu durumda, kendi kendine ilaçlama hiçbir şekilde mümkün değildir.

vajical mumlar kılavuzu

Ajan bileşenlerine aşırı duyarlılık görülmüştür varsa, doktorunuza söyleyin ve başka ilacı almak.

"Vagikal" mumlar: fiyat

Bu preparat doğal bileşenleri içerirKökeni, bu yüzden bir bütün olarak vücut için tehlikeli değildir. Makul kullanımla, sonuçlar çok uzun sürmeyecek. "Vagikal" mumlar, fiyatı 300 ila 400 ruble arasında değişir, alet oldukça talep ve etkili olduğu için herhangi bir eczanede kolayca satın alabilirsiniz.

Ek Bilgi

Mumlar "Vagikal" yüksek kaliteliPolonya'da üretilen ürün. İçerisinde bulunan kadife çiçeği, neredeyse her kadın için uygun olan kesinlikle güvenli bir malzemedir. "Vagikal" - mumlar, talimatlar kendisi için, bu makalede ayrıntılı olarak uygun depolama ve nakliye ile üç yıllık bir raf ömrüne sahiptir. İlacın saklanması 25 derecelik bir pozitif sıcaklıkta önerilir. Ambalajı çocuklardan uzak tutun.

Çare reçetesiz alınabilir. Karton ambalaj içine yerleştirilmiştir. Bir kutuda iki kabarcık vardır (on mum).

"Vagikal" mumlar: analogları

İlaç birçok analogları vardır. Bunların en popülerini düşünün.

"Vagisan" - vajinal mikroflorayı geri kazandıran vajinal kapsüller. Zararlı mikroorganizmaları ve mantarları ortadan kaldırmaya yardımcı olur, asit ortamını faydalı laktobasili ile doldurur.

vajical mumlar

"Terzhinan", vajinite karşı çok etkili ve kanıtlanmış bir ilaçtır. Bununla birlikte, kimyasal kökenli çok sayıda aktif madde içerir.

"Hexicon" - antibakteriyel ve antifungal etkisi ile mükemmel bir araçtır. Bu ilacın ana avantajı vajinanın mikroflorasını bozmamaktır.

"Polizhinaks" başka etkili ve popüler bir araçtır. Kadınların kullanımı sırasında oldukça kısa bir sürede mükemmel bir etki gözlemlenmiştir.

Mumlar "Vagikal:" yorum

Kadınların yüzde doksanından fazlası kabul ediyor,Bu mumların kısa bir süre için iyi bir iyileştirici etkisi vardır ve vajinit, pamukçuk ve diğerleri gibi hastalıklarla başa çıkmaya yardımcı olurlar.

Tedavinin seyrinin yaklaşık on gün olduğu gerçeğine rağmen, çoğu kadın ilacın kullanılmasından sadece üç gün sonra belirgin bir iyileşme kaydetti.

Kompozisyondaki kimyasalların neredeyse yokluğunda ve uygun fiyatta sevinemezsiniz.

Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglarVagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar

Related news

 • VC nin eski sürümünü iPhonea nasıl geri gönderebilirim - ana yollar
 • Labuten ayakkabıları - nedir
 • Karanfil türkçesi: tohum yetiştirmek kolaydır
 • İnternet bağlantılı otomobiller hacklenebilir mi
 • Algı Ekeden dayak iddialarına yanıt

 • Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 32

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar


  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 8

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 52

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 47

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 78

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 46

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 43

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 9

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 25

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 38

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 79

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 79

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 47

  Vagikal (mumlar): endikasyonlar, kullanım talimatları, analoglar 45