Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 2019

Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 2019

Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 24 03.02.2019, 04:01

Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf

Bu ünlü Rus işadamı, veBelki de ülkemizde birçok ürün bilinmektedir. Vadim Dymov başarılı bir iş adamıdır. Sosis, kitapçı, restoran zinciri ve seramik üretimi yapan bitkilere sahiptir.duman vadisi

Nasıl başladı?

Dymov Vadim Georgievich (gerçek adıZasypkin), 1971 yılında deniz kenarında bulunan uzak Ussuriysk şehrinde doğmuştur. 1988 yılında Suvorov Okulu'ndan memleketi ve ardından Donetsk'deki Yüksek Askeri Okulu'ndan mezun oldu. Ayrıca 1999 yılında Devlet Üniversitesi'nden mezun oldu, avukatlık mesleğini aldı. İkinci yıl, daha önce mahkemede çalıştı, ancak hukukun onun için olmadığını ve kendi işini kurmaya karar verdiğini hemen fark etti.

smokes vadim georgievich

"Ratimir" şirketi

Girişimci faaliyetleri VadimBiyografisi farklı şekillerde oluşturulmuş olan Dymov, Uzak Doğu'da başladı. 1997'de Alexander Trush ile birlikte - arkadaşı ve ortağı - şirketi "Ratimir" i yarattı. Bugün bile, Uzak Doğu'da önde gelen ve en başarılı olanlardan biri olduğu unutulmamalıdır.

Dymov şirketi

İlk başarıdan esinlenen, 2001 yılında VadimDymov kendi şirketini Moskova'da kurdu. Moskova piyasasındaki nişini hızla aldığını ve bu durumun birçok acemi işadamını kabul etmediğini söylemeliyim. Şirket "Dymov" daha ünlü üreticilere layık bir rekabet yapabildi.

Seramik imalatı

Vadim Dymov, Moskova'da başarılı bir şekilde çalıştı ancakmetropol onu yordu ve Suzdal'da mükemmel korunmuş çinilerle süslenmiş gerçek bir Rus sobasına sahip eski ama oldukça güçlü bir ev satın almaya karar verdi. Bir süre sonra Vadim, tüm yıl boyunca çok sayıda turistin bulunduğu bir şehirde, Rus tarzı hatıra çanak çömlekçiliğine karışılmadığını fark etti.

Yeni bir atölye inşa ederkenŞirket, yerel sanat okulu öğrencileri için Vadim Dimov antik Suzdal tarzı yeniden inşası için bir yarışma açtı. O yüksek vasıflı potters bulmayı başardılar. Yeni girişim yönetmek için emanet ederim bir adam buldum. Bugün, şirket "Suzdal Seramik" ünlü restoran sahibinin, tasarımcılar ve el yapımı hayranları için orijinal yemekler ve fayans üretir. Şirketin çalışanları örneklerinin eşsiz bir koleksiyon toplamak başardı. Bazıları onbeşinci yüzyıla aittir.

vadim duman biyografisi

"Suzdal seramiği" bugün

Bugün, Dymov'un atölyesi gerçek oldubir antik kentin bir dönüm noktası. Rusya'da bir gezi sırasında bir gün, İngiliz prens Mike Kent stüdyosuna baktı. o ona Londra'da bir mağaza açmak için Vadim davet ve hatta bu konuda yardımcı olmak için söz verdi o kadar çok şaşırttı gördüm ne. Ama Vadim Dimov kendi görüşünü vardı bu puanı, onun ilk mağaza Moskova'da açılması planlanıyor olduğunu sıkıca ikna oldu.

kitapçı

2006 yılında kahramanımız ilk kitabı "Cumhuriyet" ini açtı. Avrupa desenine göre oluşturuldu. Dymov böyle bir mağaza ağı açmayı planlıyor.

"Dymov No. 1"

Aynı yıl 2006'da başarılı bir girişimciMoskova restaurateur ünlü ile tanıştı. Bir yıl sonra, yeni ortaklar bir bira restoranları ağı açtı. Bu "Dymov No 1" olarak adlandırıldı. Yarı mamul et yemekleri, örneğin marine edilmiş şiş kebapı sipariş etmek isterseniz, hoş ve rahat bir şekilde iyi arkadaşlarla vakit geçirebilirsiniz. Yetenekli bir girişimcinin üstlendiği her şey özgün ve münhasır olur.

Vadim Dymov: kişisel yaşam

Yaklaşık yedi yıl önce, iş yerinde bir işadamı buluştugüzellik Eugene. Müzik sevgisi ile birleştiler. Vadim Dymov'un sivil eşi ona bir oğlan çocuğu vurdu. Onların ilişkilerini henüz resmileştirmediler, ancak Dymov'u bekar olarak nitelendirebilecek kimse yok. Bu çift şaşırtıcı bir şekilde uyumludur ve hâlâ tüm tanıdık aileler Vadim'in büyük bir baba olduğunu iddia eder.

Vadim Smyva'nın karısı

Genç Dymov

Andrei Dymov sadece altı yaşında, ama o zaten gidiyorİngiliz okul, bir futbolcu ve son bir yıl içinde işinde en güçlü adamı haline babası gibi giyinmiş olma isteğini. oğluyla ve elinde top ile Vadim genellikle uzak olmayan "Smokes" deposundan, Krylatskoye görülebilir. Sık sık spor yaparlar, bisiklet sürerler ve yürürler.

Hobiler ve ilgi alanları

Vadim Dymov hızlı sürüşün büyük bir hayranı. Motosikletler ve yokuş aşağı kayak hakkında çok şey biliyor. Bu sporlar karakteri ile tutarlıdır ve kendisini mükemmel fiziksel formda tutmaya yardımcı olur. Futbol için "kök" yapmayı sever. Sık sık İngiltere'nin favori takımı "Liverpool" maçları için İngiltere'ye gider. Elektro gitar çalıyor, kendi müzik grubu var. Eski Sovyet kayıt cihazlarını toplar, vinil kayıtları, sanatçı Mayorov'un eserleriyle ilgilenir. Çok fazla ve coşku duyuyor. Temel olarak bunlar tarih kitaplarıdır. Ayda iki kez Suzdal'daki bir handa dinlenmeyi seviyor. Yiyeceklerde kolay değil, ama çok fazla sosis yediğini kabul ediyor. Onu herhangi bir şekilde seviyor: haşlanmış, kızarmış, pişmiş.

Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 2019

Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 2019

Related news

 • Domates Çorbası Tarifi
 • Javier Mascherano: Bir Arjantinli futbolcunun kısa bir biyografisi
 • Etiket: Uçucu Yağların Faydaları

 • Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 24

  Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf


  Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 71

  Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 71

  Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 30

  Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 61

  Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 43

  Vadim Dymov: biyografi, kişisel hayat, fotoğraf 34