Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 2019

Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 2019
23.08.2019

Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 93

Uyuşturucu "Longidase" (mumlar). Yorumlar. talimat

"Longidase" (mumlar) ilacı,rektal veya intravajinal uygulama. Madde uzun süreli (uzun süreli) etki gösteren proteolitik etkinliğe sahiptir. ilaç bağışıklık sistemini, antioksidan, şelatlama ve anti-enflamatuar (orta ifade edilir) bir etki oluşturmaktadır. Rektal yolla verildiğinde, sistemik dolaşıma emilim oldukça hızlı gerçekleşir. İlaç bir saat sonra maksimum konsantrasyonuna ulaşır. Biyoyararlanım fonları - yaklaşık% 70. İlaç "Longidaza" organlarında çok hızlı ve dağıtımını dokular (mumlar, gerçek uzmanlar onaylayın). İlaç BBB'den geçer. Boşaltım çoğunlukla böbrekler tarafından yapılır.longidase mumlar incelemeleri

uygulama

"Longidase" mumları ürolojik olarak kullanılıruygulama. Endikasyonlar, kronik seyirli prostatit, interstisyel sistit, Peyronie hastalığı, üreter striktürü ve idrar yollarını içerir. İlaç mesane, üretra, üreter üzerindeki cerrahiden sonra skar oluşmasını ve darlıkların oluşmasını önlemek için önerilir. "Longidase" (fitiller) (uzmanlardan gelen geri bildirim bunu teyit eder) uyuşturucu, benign prostat hiperplazisinin başlangıç ​​aşamasındaki tezahürünü azaltmaya yardımcı olur. Ameliyatta, peritoneal ameliyatlardan sonra yapışıklıkların tedavisi ve önlenmesi için ilaçlar uzun vadeli iyileşme yaraları ile endike edilir. Jinekolojide "Longidase" şemsiye, tubal peritoneal infertilite, intrauterin sineşi, kronik endomiyometrit için kullanılır.Bir ligidaz süpozituvar uygulamasıİlaç tedavi için reçete edilir vecerrahi müdahale (düşük, diğer girişimler) sonra kasık bölgesinde yapışıklık önlenmesi, iç organların kronik ders hastalıkları. Fon tüberküloz ve göğüs hastalıklarında kullanılmak üzere belirtti. Ilaçlar "Longidaza" (mum) reçete - uzmanlardan yorumlar bu teyit - siderosis, akciğer fibrozis, plörezi, interstisyel pnömoni, tüberküloz ile.

Kontrendikasyonlar

Hamilelik için önerilmez,aşırı hassasiyet. Oniki yaşından önce habis tümörler, aşırı duyarlılık varlığında hiçbir ilaç reçetelenmez. Pulmoner kanama üzerine anamnezik verilere sahip böbrek yetmezliği olan hastalarda tedavi veya önleme sırasında dikkat edilmesi gerekir.

Dozlama metoduJinekolojide lhhnhidase mumları

İlaç "Longidase" (mumlar) - doktorların eleştirileribunu belirtin - bağırsak hareketinden sonra rektal olarak kullanılması önerilir. (Ya da vajinal rektumda) gece fitil tarafından atanan bir kural olarak. Bir ders, ondan yirmi kişiye kadar tanıtıldı. tolere, hastalığın şiddetine bağlı olarak, hasta tedavi planı yaşı ayarlanabilir. Yani, ilaç iki günde bir veya iki ila üç gün ara ile kullanılabilir.

İlaç "Longidase" (mum) kullanırken olumsuz reaksiyonlar

Hastaların ifadelerine göreilacın tatmin edici tolere edilebilirliği. Bazı durumlarda, alerjik reaksiyonların gelişimi muhtemeldir. Kural olarak, bileşenlere aşırı duyarlılık varlığından kaynaklanırlar. Bu yan etkiler ortaya çıkarsa, bir doktora danışın.

Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 2019

Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 2019

Related news

 • Vladislav: ismin anlamı cimri
 • Kadınlar, diş macunuyla öyle bir şey yaptı ki
 • Analog Tsefaleksina - kullanım talimatları, seçim için ipuçları
 • Pavel Nedved - parlak bir futbolcu ve Juventus efsanesi
 • Ispanaklı Beşamel Soslu Sandal Böreği

 • Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 50

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat


  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 87

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 96

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 23

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 1

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 98

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 57

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 98

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 65

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 11

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 15

  Uyuşturucu Longidase (mumlar). Yorumlar. talimat 80