resim galeriler Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan
Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 82 04.02.2019, 19:06

Uyuşturucu "Bifiform Bebek" - hayatın ilk günlerinden bir asistan

Doğum sırasında çocuğu kesinlikleSteril. Bunlar dahil, bağırsaklarıdır. Bebeğin gastrointestinal sistemindeki hayatının ilk birkaç ayı bakteriler tarafından sömürgeleştiriliyor. Elbette, orada rekabet eden yararlı ve patojen türler var. Vücudun elverişli bir mikroflora yaratmasına yardımcı olmak için "Bifiform Bebek" adlı biyolojik açıdan aktif bir takviye yardımcı olur.

Bu preparat probiyotikleri veyaBağırsak atmosferini olumlu şekilde etkileyen mikroorganizmalar. Gelen yiyeceklerin sindirilmesine büyük ölçüde yardımcı olurlar. Ancak bu, bebekler için çok önemlidir, çünkü sürekli karın sorunları ile ilgili endişe duyuyorlar. Bunlar arasında şişme ve ağrı. Bunların hepsi hayvanlarda bulaşma belirtileri. Dolayısıyla vücutta yiyecek yiyen çok fazla bakteri yok.

Bilim adamları pratikte probiyotikleri keşfettiler veanlamına gelir ve "Bifiform Bebek" ilacı, yeni bir çevreye - annenin dışında yaşamı hızla uyarlamaya yardımcı olur. Buna göre hem nöropsikolojik hem de fiziki gelişme daha hızlı gerçekleşir.

"Beefiform Baby" ilacının bileşimi

İlaç, bir diyet ekidir.özellikle çocuklar için tasarlanmıştır. Bebeğin barsaklarında hüküm sürdüğü mikroflorayı olumlu bir şekilde etkileme fırsatı vardır. Bu ürünün bileşimi, 2 tip bakteri ve faydalı mikroorganizmaların ömrü ve üreme için mükemmel bir ortam yaratan ek bileşenler içerir.

Damla şeklinde "Bifiform" ilacı bırakıyorlar. Bir çocuğa ağzına damlayarak kolayca verilebilirler. Hazırlama, yağ bazında hazırlanır. Suda, bakteriler basitçe ölür ve işe yaramaz hale gelirler.

Çocuklar için Bifiform preparasyonuna dahil edilenler ne tür bakterilerdir?

 1. Bifidobakteri. Yararlı laktik asit salgılarlar, böylece uygun bir mikroflora oluştururlar. Böyle bir atmosferde, zaten çoğaldığı ve yaşadığı patojenik mikropların hiçbir olasılığı yoktur.
 2. Termofilik streptokoklar. Yoğurt yapmak için kullanılırlar. Buna karşılık, bağırsaklardaki bebeklerde, bu bakteriler iyi bir mikroflorayı geri kazanabilirler. Ayrıca bağırsakta zararlı mikroorganizmaların gelişmesini de önlerler.

Beefiform Bebek kullanımı için endikasyonlar

Kuşkusuz, bir bebeğin hayatının ilk günlerindeTıbbi randevular doktor tarafından yapılmalıdır. Patojenik ve yararlı bağırsak mikroflorasının dengesizliğini riske eden çocuklar için probiyotik kompleks "Bifiform" önerilir. Bu, hamilelik ve / veya doğum seyrinin doğası nedeniyle olabilir. İlaçları soğuk algınlığı olan veya antibiyotiklerle tedavi edilen tüm bebeklere verin.

İlaç kullanımı dysbacteriosis önlemek için yardımcı olur. Yani, uzaklaşıyor ve şişkinlik ve mide rahatsızlığı gibi semptomlar gider.

"Bifiform Baby" ilacının kullanımına sadece bir kontrendikasyon vardır. Bu, bu besin takviyesinin bileşenlerinden birine karşı hoşgörüsüzlüktür.

uygulama

İlaç iç sırasında tüketilmesi için reçete ediliryiyecek. Bebeğin gününde bir doz verilir. 10 günden fazla sürmeyin. Beefiform Bebek çözümünü hazırlamak çok kolaydır. Başlamak için, biraz çaba ile, şişenin kapağını açmak gerekir. Böylece kapaktan gelen toz yağ tabanına düşer. Her gün (ilacı kullanmadan önce), ilaç ile şişe sallanmalıdır.

İlacı ağzına gömün bebeğiniz özel bir ölçüm pipeti kullanıyor olabilir. Bu nedenle, bir çocuğa süspansiyonun ne kadar verileceğini anlamak kolaydır.

"Bifiform" ilacına sahip olmamasına rağmenTıp, o tanındı. Sonuçta, yardımı ile 1 yıldan küçük bebeklere özgü dysbacteriosis ile etkili bir şekilde baş edebilirsiniz. Dahası, bu çare küçük çocuklar için en güvenli olanıdır.

Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistanFotograf resim

Related news

 • Almanya: Suriye’de durum içinden çıkılmaz hale gelmemeli
 • Yeşil Çayın Zayıflamaya Etkisi
 • Portakal Marmelatlı Rulo Pasta
 • Truff tarifi

 • Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 45

  Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan


  Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 82

  Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 43

  Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 29

  Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 100

  Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 84

  Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 9

  Uyuşturucu Bifiform Bebek - hayatın ilk günlerinden bir asistan 33