Ulyanovskun önemli bitkileri 2019

Ulyanovskun önemli bitkileri 2019
21.09.2019

Ulyanovskun önemli bitkileri 21

Ulyanovsk'un önemli bitkileri

Eski bir Simbirsk olan Ulyanovsk bulunurnehirlerin kıyısında Volki ve Sviyaga, üretim ve mühendislik endüstrilerinde en önemli yerlerden birini işgal etmektedir. Ülkenin üretim potansiyelinin geliştirilmesine katkıda bulunan tek Ulyanovsk'daki ünlü UAZ tesisi değil.

Ulyanovsk fabrikalarıKentte taşıyıcılar,yolcu ve kargo uçaklarında, araç ve metal işleme makinelerinin imalatında uzmanlaşmış. Askeri-endüstriyel kompleksin teşebbüsleri de aktiftir.

Otomobil ve uçak üretimi

Şehrin en önemli yeri Ulyanovsk Otomobil Fabrikası'dır.

1942'de bir sonucu olarak kurulmuştur.Moskova Otomobil Fabrikasından ekipman tahliyesi. Ülkede, tüm otobüslerin% 60'ından fazlası ve kamyonların% 10'u UAZ konveyör hatları tarafından üretildi. Şu anda fabrika şu anda üretiyor:

 1. Dört tekerden çekiş SUV'ler Patriot, Hunter ve Pickup.
 2. Ticari araçlar UAZ Kargo, UAZ 3962, UAZ 2206 ve diğer modeller.

Ulyanovsk'daki bitki

OJSC "Aviastar-SP" ve Devlet Kuruluşu "Bilimsel ÜretimUlyanovsk'un en önemli fabrikaları "Mars" dernektir. Birincisi, Tu-204 serisinin kargo uçakları ve ünlü yolcu gemisi An-124-100 Ruslan'ın üretiminde uzmanlaşmıştır. Uçak fabrikasının üretken kapasitesi, yılda 50 adet ekipman üretmesini sağlar.

Metal işleme sektörü organizasyonları

Ulyanovsk'da metal işleyen fabrikalarülke çapında popüler olduğunu ve aynı zamanda yeni tezgahların geliştirme yapan metal, ürünlerini üretmek için şehrin sektöründe özel bir yer. Bir somut örnek, dükkan kısıtlı bükme teknolojisi kullanılarak oluşturma ekipmanının yapılmış olan Ulyanovsk niat, olacaktır.

En önemli kuruluşlar arasında - LLC "CATMetal boşlukların işlenmesinde ve şaftlar, göbekler, mandallar ve makine parçaları üretiminde uzmanlaşmış Detay-Servis. Şirket, dövme metalden bitmiş ürünlerin ısıl işlemine kadar tam bir iş döngüsü yürütüyor.

Ulyanovsk bitkilerini listelemek, bahsetmek imkansız.Belarus'un en büyük haddelenmiş metal üreticisi OAO INPROM'un bir kolu. Kurumsal hem özel müşteriler hem de toptan alıcılarla çalışır.

Askeri-endüstri kompleksinin işletmeler

STK "Mars" en önemli katkı yaptıaskeri sanayi sektörü. Bilimsel merkezin baskılı devre kartları, mikro devreler, modüller, diğer elektronik ürünler ve bilgisayar teknolojisi, Rus Donanmasının otomasyon araçlarına başarıyla dahil edilmiştir.

Ulyanovsk mekanik fabrikası

Şehrin en önemli işletmelerinden biri -Bu mekanik bir bitkidir (Ulyanovsk). UMZ, radar tespit sistemleri ve hava savunma sistemlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Bitkinin topraklarında geliştirildi:

 1. Uçaksavar kompleksi "Shilo".
 2. Uçaksavar füze sistemleri "Tunguska", "Kare", "Kayın".
 3. Radyo mühendisliği sistemleri "Orion", "Pantsir", "Avcılık".

Şu anda UMP'nin bilimsel departmanıAraştırma çıktıyı geliştirmek için çalışmalar yürütüyor ve ayrıca Savunma Bakanlığı tarafından sipariş edilen askeri ekipman ve cihazları üretiyor.

Yapı malzemelerinin imalatı

İnşaat sektörünün parlak temsilcisişehir, geçen yüzyılın 55-lerinden beri faaliyet gösteren JSC "Ulyanovsk Plant ZHBI-1" dir. Artık fabrikanın birkaç mağazası var ve ürünler sadece şehirdeki tüm şantiyelere değil, komşu bölgelere de - Samara, Tataristan, Udmurtya, Mordovya - teslim ediliyor.

Ulyanovsk inşaat fabrikaları söz ederken, bu imkansızdırCJSC "Ulyanovsk Yapı Malzemeleri Fabrikası" atlamak için. Ülkenin topraklarında sektörün en eski temsilcilerinden biridir. Volga bölgesinde inşaatta kullanılan dükkanlarda tuğla, kum-çimento karışımları, killi ürünler ve diğer inşaat malzemeleri üretilmektedir.

Ulyanovskun önemli bitkileri 2019

Ulyanovskun önemli bitkileri 2019

Related news

 • Teleskopik çubuk, herhangi bir balıkçı için iyi bir seçimdir
 • Benimle hayal et
 • Taksit planı nedir Taksit şartları. Taksit sözleşmesi
 • PORTAKALLI ZEBRA KEK TARİFİ
 • Adım Adım Nakış Anlatımı

 • Ulyanovskun önemli bitkileri 23

  Ulyanovskun önemli bitkileri


  Ulyanovskun önemli bitkileri 13

  Ulyanovskun önemli bitkileri 14

  Ulyanovskun önemli bitkileri 37

  Ulyanovskun önemli bitkileri 84

  Ulyanovskun önemli bitkileri 47

  Ulyanovskun önemli bitkileri 84

  Ulyanovskun önemli bitkileri 60

  Ulyanovskun önemli bitkileri 77

  Ulyanovskun önemli bitkileri 99

  Ulyanovskun önemli bitkileri 67

  Ulyanovskun önemli bitkileri 87

  Ulyanovskun önemli bitkileri 2

  Ulyanovskun önemli bitkileri 57