Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 17 29.01.2019, 11:47

Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar

Ortadan kaldırmak için yardımcı olan ilaçlarFarklı yerlerde hemoroidler, bir kişinin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Çoğu durumda, bu ilaçlar sadece patolojinin işaretlenmiş semptomatolojisini ortadan kaldırmakta ve problem çözülmemektedir. Sonuçta, hemoroid ve varis ile mücadele etmenin en etkili yolu minimal invaziv veya cerrahi girişimdir. Ancak, bu gerçek, "Ultra Rölyef" ilaçlarının işe yaramayacağı anlamına gelmez. Hastalığın erken evrelerinde kullanıldığında ilaç oldukça iyi sonuç verir. Daha sonra tartışacağımız Ultra Rölyef aracıyla ilgili. İlacı kullanmanın yolları hakkında bilgi sahibi olacak ve bunun hakkında bazı yorumlarınızla tanışabilirsiniz.

ultra Rölyef

İlacın Açıklaması Ultra Rölyef

Bu hazırlık nedir? İlaç münhasıran rektal fitiller şeklinde üretilmektedir. Köpek balığı karaciğeri yağı, çinko sülfat ve hidrokortizon asetat içerir. Ayrıca preparatta not edilebilir ve ek bileşenler. Bu metilparaben, katı yağ, propilparaben ve magnezyum stearattır.

Bütün bu kütle kontur hücrelerine doldurulur. Bir ilaç paketinde, bu fitillerin 12'sini rektal uygulama için bulabilirsiniz. Paketin maliyeti 480 ila 560 ruble arasında değişir.

İlaçlar: endikasyonlar

Relief Ultra aracı hakkında neler bildirebilirim?kullanım talimatları Mumlar, bu hastalığın rahatsız edici semptomlarının çoğuna karşı savaşan anti-hemoroidal bileşiklerin birleşimidir. Açıklama, kullanım için bu tür endikasyonları belirtir:

 • farklı lokalizasyonun hemoroidleri (iç ve dış);
 • anüs çatlakları, erozyon ve mekanik hasarlar;
 • proktit;
 • rektumda kaşıntı;
 • anal bölgede egzama ve dermatit.

Genellikle Ultra Rölyefdiğer ilaçlar ile karmaşık. Bunlar çeşitli şekillerde antikoagülanları, ağrı kesiciler, anti-enflamatuar ve yara iyileştirici ajanları içerir. Bu durumda, tüm bileşimlerle, tarif edilen ajan iyi bir şekilde birleştirilir.

Relief Ultra kullanım kılavuzu

Fitillerin kullanımına kontrendikasyonlar

İlaç hakkında "Relief Ultra" kullanım talimatı, her zaman kullanılamayacağını söylüyor. İlaç kontrendikasyonları vardır. Bunlar aşağıdaki durumları içerir:

 • fitillerin kullanım alanında kirlenme, viral veya bakteriyel enfeksiyon;
 • diabetes mellitus, tüberküloz;
 • ilacın bileşenlerine aşırı duyarlılık;
 • çocuk yaşı;
 • laktasyon ve hamilelik.

Ilaç bazı için reçete değildirUzmanı mutlaka bilgilendireceğiniz bireysel hastalıklar. Ilacı kendiniz kullanmayın. Teşhis ve tedavinin onaylanması onayı, proktoloğun ön incelemesini gerektirir.

Kabartma ultra-mum yorumlar

Relief Ultra: kullanım talimatları

Yukarıda açıklanan nasıl kullanılırilaç? Fitiller anüsten direkt olarak rektuma enjekte edilir. Bundan önce ellerinizi sabunla yıkamalı ve bağırsaklarınızı boşaltmalısınız. Bu durumda, ilacın kullanımı sadece güvenli değil, aynı zamanda etkili olacaktır.

İlaç bireysel bir dozda reçete edilir. Semptomların ortaya çıkışına ve hemoroidlerin formuna bağlıdır. Günde 4'ten fazla süpozitin aşılmasına izin verilmez. İlacın özgüllüğü sitenin sitesine bağlıdır. Eğer bu bir iç hemoroid ise, mum mum bağına mümkün olduğu kadar itilir. Sitenin dışında ilaç bulunduğu zaman tam olarak yerleştirilmez. Bir kısmı tamamen eriyene kadar dışarıda kalmalıdır.

din ultra öğretim

Tüketiciler ve uzmanlar arasında uyuşturucu hakkındaki görüşler nelerdir?

"Relief Ultra" ilaç (mum) geri bildirim alırçoğu olumlu. Doktorlar, ilacın eyleminin bileşimindeki maddelere bağlı olduğunu söylüyorlar. Bu nedenle, köpekbalığı karaciğer yağı yumuşatıcı ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir. Ayrıca bu bileşen genellikle bir immünomodülatör olarak kullanılır. Çinko sülfat çatlaklar ve erozyonlar üzerinde iyileştirici bir etkiye sahiptir. Bu madde ülserleri kurutabilir. Hidrokortizon bir kortikosteroiddir. Bu madde normal olarak adrenal bezler tarafından üretilir. Madde anti-inflamatuar, analjezik, tahriş edici etkiye sahiptir. Bir komplekste, bu bileşikler hasar ve hemoroidlerle savaşmaya yardımcı olur.

"Relief Ultra" ilacı hakkında raporlar (mumlar)tüketici yorumları Hastalar ilacın hızlı bir şekilde çalışmaya başladığını bildirmektedir. Zaten iki kez sonra ilaç hemoroid belirtilerinin şiddetini azaltır. Daha zayıf cinsiyetin bazı temsilcileri hamilelik sırasında ilacı kullandı ve fetus üzerinde olumsuz bir etki görmediler. Ancak uzmanlar bu tür yorumları dinlemenizi tavsiye etmemektedir, ancak kullanım talimatlarına uymanızı tavsiye etmektedir. Ayrıca, düzeltme başlamadan önce bir proktoloğa danışmalısınız.

hemoroid mumlar

Sonuçları özetleyelim

Hemoroit Mumlar "Kabartma Ultra" - bu yeterlipahalı araç. Patolojinin semptomlarıyla başa çıkmaya aktif olarak yardımcı olur. Bununla birlikte, bozulmuş kalp kası olan hastalarda bir doktorun gözetiminde ilaç kullanılmalıdır. Diyabetiklerin tedavisinde doktorlara kan şekeri seviyesini günlük modern cihazlarla izlemeleri tavsiye edilir. Size iyi sağlık!Related news

 • Kolay Lezzetli Dürüm Tarifi
 • HUNİ PASTA
 • Öğrenilmiş Çaresizlik Öyküleri
 • Multivarkta peynir - en lezzetli ve sağlıklı tedavi
 • NEFİS PONÇİK TARİFİ

 • Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 81

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar


  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 68

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 71

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 56

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 51

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 99

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 60

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 17

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 91

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 23

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 76

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 45

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 57

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 100

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 46

  Ultra Rölyef: ilacın kullanımı ve gözden geçirilmesi için talimatlar 44