Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 2019

Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 2019

Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 23 16.01.2019, 12:04

"Troxevasin" (jel): yorumlar ve talimatlar

"Troxevasin" ilacını kullanmanın amacı nedir(Jel)? Bu makalede, harici başvuru yolunun kullanımı, yorumları ve endikasyonları sunulacaktır. Ondan ayrıca, bu ilacın kontrendikasyonları olup olmadığını, kompozisyonunda hangi maddelerin bulunduğunu, neleri değiştirebileceğini, vb. Öğreneceksiniz.troxevasin jel yorumlar

Tanımı, bileşimi, ambalajı ve hazırlanış şekli

"Troxevasin" (jel) ilacı ne tür bir paketten geliyor? Doktorlar bu yerel çözümün, karton kutulara yerleştirilmiş alüminyum veya lamine tüplerde satın alınabileceğini söylüyorlar.

% 2 tıbbi ürünün kendisi sarı veyaaçık kahverengi renk ve aynı zamanda kıvamlı bir kıvam. Aktif unsuru troxerutin'dir. İlacın bileşiminde ayrıca bir karbomer, disodyum edetat dihidrat, trolamin (trietanolamin), benzalkonyum klorür ve arıtılmış su formunda yardımcı katkı maddeleri bulunur.

Söz konusu ilacı başka hangi şekilde satın alabilirsiniz? Oral uygulama için kapsül formunda salınır.

Silindirik, sert, jelatin kapsülsarı renk troxerutin, ayrıca laktoz monohidrat ve magnezyum stearat içerir. Kabuk ile ilgili olarak,% 0.9 sarı kinolin boya, titanyum dioksit, jelatin ve sarı boya "gün batımı" içerir.

Farmakolojik özellikleri

Tıp hangi özelliklere sahiptir?"Troxevasin" (jel)? Yönerge, aktif maddesinin flavonoid olduğunu bildirir. Venoprotektif, venotonizing, anti-inflamatuar, anti-ödem, antioksidan ve antikoagülan etkileri vardır ve ayrıca P-vitamin aktivitesine sahiptir.troxevasin jel ve kapsüller yorumlar

Ayrıca, söz konusu preparatdamarların ve kılcal damarların kırılganlığını ve geçirgenliğini azaltır, tonlarını arttırır. Aynı zamanda, damar duvarlarının yoğunluğunu arttırır, kan hücrelerinin diyapezini azaltır ve sıvı plazma parçasını çıkarır.

Bu jelin kullanımının, vasküler duvarlardaki iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olduğu ve böylece trombositlerin yüzeylerine yapışmasını sınırlandıracağı da belirtilmelidir.

Jel farmakokinetiği

Hangi kinetik parametrelerilaç "Troxevasin" (jel)? Değerlendirmeler, etkilenen bölgeye ilaç uyguladıktan sonra, aktif maddesinin hemen epidermise nüfuz ettiğini bildirmektedir. Yaklaşık yarım saat içinde dermiste ve 3-5 saat sonra - yağlı subkutan dokuda bulunur.

Kullanım Endikasyonları

Hasta hangi koşullar altında ilaç "Troxevasin" (jel) reçete edilir? Yorumlar (bu ilacı couperose için çok iyi yardımcı olur) yerel bir ilacın aşağıdaki endikasyonlarını bildiriniz:

 • hematomlar, morluklar, dislokasyonlar, burkulmalar, kas spazmları, sarsıntı;
 • radyasyon terapisinden sonra ortaya çıkan istenmeyen vasküler olaylar;
 • Varis sonrası sendromu;
 • varisli damarlar;hemoroit ile troxevasin jel yorumlar
 • akut periflebit veya yüzeyel tromboflebit;
 • diyabetik mikroanjiyopati;
 • ülseratif deri lezyonları;
 • kronik venöz yetmezlik;
 • variköz venlerin arka planına karşı dermatit gelişimi;
 • hemoroidler;
 • varisli ülserler.

"Troxevasin" ilacını kullanabilir miyimHamilelik sırasında (jel)? Uzmanlar, venöz yetmezlik ve hemoroid ile bu ilacın sadece ikinci trimesterden kullanılabileceğini söylüyorlar.

Ayrıca bu ilacın belirtilmelidirGenellikle diyabet, arteriyel hipertansiyon ve aterosklerozlu kişilerde retina vasküler bozukluklarının tedavisinde ek bir araç olarak kullanılır.

Kullanım kontrendikasyonları

Hastadaki herhangi bir koşulun varlığı izin vermez"Troxevasin" (jel ve kapsül) kullanın? Doktorların yorumları, bu ilacın kronik gastrit, peptik ülser hastalığı ve hastanın ilaçlara karşı aşırı duyarlılığı için kontrendikedir.

Özel bakım ile bu ilaç böbrek yetmezliği olan kişilere verilir. Hamilelik sırasında, herhangi bir "Troxevasin" biçimi ilk trimesterde uygulanamaz.kullanım incelemesi için troxevasin jel talimatları

İlaç "Troxevasin" (jel) nasıl kullanılır?

Yorumlar, bu aracın yalnızca harici olarak kullanılması gerektiğini bildiriyor. İlaç etkilenen bölgeye günde iki kez uygulanır. Bu tür tıbbi prosedürlerin sabahın erken saatlerinde ve yatmadan önce yapılması tavsiye edilir.

Daha iyi bir terapötik etki için, jel tamamen emilene kadar parmakların pedleriyle yavaşça ovulmalıdır. Gerekirse, ürün elastik çoraplara veya bandajlara uygulanabilir.

Büyük ölçüde, ele alınan ilaçla tedavinin başarısı, uzun bir süredir günlük kullanımına bağlıdır.

Kapsülleri Alma

Doz ve "Troxevasin" kapsüllerinin alınması yöntemi sadece doktor tarafından belirlenmelidir. Tipik olarak, bu tıp formu, ikincisinin etkisini arttırmak için jel ile birleştirilir.

Hastalığın belirtileri kötüleşirse veya bir haftalık tedaviden sonra gitmezse, hasta bir doktora başvurmalıdır.

Yan Etkiler

Ne istenmeyen sonuçlar "Troxevasin Neo" (jel) ilacı neden olabilir? İncelemeler, bu ilacın kullanımının nadiren herhangi bir komplikasyona yol açtığını bildirmektedir.hamilelik sırasında troxevasin jel yorumlar

Ayrıca, bu ilaç ile aşırı doz vakaları bilinmemektedir. Bununla birlikte, uzmanlar, nadir durumlarda, bu ilacın dermatit, egzama ve ürtikerlere neden olabileceğini iddia etmektedir.

İlaç daha önce bildirilmemiş diğer reaksiyonlara neden oluyorsa, hasta hemen bir doktora başvurmalıdır.

Jel kullanımı için özel öneriler

Daha önce hasta hakkında bilmeniz gerekenlerilaç "Troxevasin Neo" (jel) kullanın? Doktorlar, bu ilacın sadece hasarsız yüzeye uygulanması gerektiğini söylüyorlar. Ayrıca, gözlerde, açık yaralarda ve mukoza zarında jel almaktan kaçının.

Tarafından karakterize edilen koşullar altındaartmış vasküler geçirgenlik (influenza, kırmızı ateş, alerjik reaksiyonlar ve kızamık dahil), bu ilaç askorbik asit ile kombinasyon halinde kullanılmalıdır (etkisini arttırmak için).

Uzmanlara göre, "Troxevasin" jeli, hastanın araç kullanma ve tehlikeli hareketli mekanizmalarla çalışma yeteneği üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir.couperose ile troxevasin jel yorumları

Maliyet ve benzerlik

Aktif madde için dikkate alınan ilacın analogları aşağıdakileri içerir: Troxerutin Vetprom, Troxsevenol, Troxerutin Zentiva, Troxerutin-MIK ve Troxerutin Vramed.

Benzer ilaçlar da varTroxevasin ile aynı farmakolojik gruba aittir: Ascovertin, Yuglanex, Ascorutin D, Flebodia 600, Vasoket, Routin, Venolek, Diosmin, Venoruton .

Yerel bir tesisin maliyeti ne kadardır?"Troxevasin" (yüz için jel)? Hastaların raporları, ilaca sahip bir tüpün 190 rubleden satın alınabileceğini söylüyor. İlacın oral formu (kapsüller) gelince, bunların fiyatı paketteki tablet sayısına bağlıdır (30 parça için yaklaşık 200 ruble).

Hasta Yorumları

İlaç "Troxevasin" ne kadar etkilidir? Yorumlar çok yaygın olan hemoroid ile jel, tamamen görev ile baş ediyor. Venöz tıkanıklığı azaltır, kılcal damarların geçirgenliğini ve elastikiyetini artırır. Ayrıca, bu ilaç, vasküler sistemin diğer hastalıklarında kendini gösterir.troxevasin jel talimatları yorumlar

Ancak uzmanlar,Jel kullanımının maksimum terapötik sonucu tek başına yeterli değildir. Yerel etkiler mutlaka içeriden maruz kalmak suretiyle güçlendirilmelidir. Bunun için, doktorlar sıklıkla "Troxevasin" veya onun analoglarının oral formunu reçete ederler. Sadece böyle kapsamlı bir yaklaşım durgun fenomenleri azaltacak ve hastanın durumunu önemli ölçüde azaltacaktır.

Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 2019

Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 2019

Related news

 • Kış Meyveleri Ve Müthiş Faydaları İçin Tıklayınız
 • Kolay Peynirli Poğaça Videosu
 • Sinema sanatçısı Halit Akçatepe hayatını kaybetti
 • Çikolata Kisti Nedir Belirtileri Nelerdir Nasıl Tedavi Edilir

 • Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 3

  Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar


  Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 60

  Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 2

  Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 67

  Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 40

  Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 22

  Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 32

  Troxevasin (jel): yorumlar ve talimatlar 59