Traktör T-150 ve modifikasyonlarıTraktör T-150 ve modifikasyonları


Traktör T-150 ve modifikasyonları 12 06.02.2019, 13:48

Traktör T-150 ve modifikasyonları

Günümüz piyasasında orada değilBir sürü güçlü tarım makinesi. Bu kimseye şaşırmaz. Evrensel sürümler yaygın olarak kullanıldı, örneğin T-150 traktörü. Bu modelde, evrensel kullanım ve çeşitli eklentilerin kullanılma olasılığı bulunmaktadır.

Traktör T 150Traktör T-150 üretim başlangıcındageleneksel tırtıl traktörü idi. Bir süre sonra "traktör T-150 K" olarak adlandırılan tekerlekli model ortaya çıktı. Tarayıcıdan daha yaygın. Bunların arasında koşu bandında bir fark var, ancak birçok parça özdeş ve birbirine bağlı. Onların özellikleri küçük bir fark taşır. Her iki versiyonda da, motorun ön konumu. Kabinin altında, çerçeveye sıkıca bağlı bir vites kutusu var. Kutunun parçaları birleştirildi, her iki model için de kullanılıyor. Her iki modelde de yakıt deposu arkada bulunur.

T-150 traktörün dizel motoru (SMD 62 -tekerlek tasarımı, SMD 60 - tırtıl içinde), 150 bg'lik bir kapasiteye sahiptir. Hava temizleme, üç seviyeli bir sistemde gerçekleşir. İlki bir siklon filtredir. Nitel olarak gelen havadan büyük toz çıkarır - ince filtrelerin ömrünü uzatır. Traktörü zor koşullarda çalıştırmanıza, saha çalışmasında ve yol dışı koşullarda daha etkili bir şekilde kullanabilmenizi sağlar.

Traktör T 150 takip edildiTır çekici T-150,şanzıman. Yük altında ve hareket halindeyken vites değiştirmek mümkündür, bu da manşonları hidrolik bir kelepçe ile donatmaya olanak tanır. Sürüş modunu değiştirmek için traktör durdurulmalıdır. Şanzuman iki yönlü akış. Bu, her parçanın birbirinden bağımsız olarak taşınmasını sağlar. Debriyajın vites kutusundaki kayması, dönüş sırasında parçanın arkada kalmasını sağlar. Arka davul ana, tahrikli. Direksiyonu var.

Traktör T 150 ila

Traktör T-150 (her iki tırtıllı ve tekerlekli)Birçok çeşit eklenti kullanabilir. Fakat daha büyük ölçüde, tekerlekli versiyonda kullanımı önerilir. Bu sürüm daha yaygındır, bu nedenle ekipman bu model için daha fazla üretilmiştir.

T-150K traktörü tekerlekli bir versiyondur. Bir direksiyon kumandası ile donatılmış bir mekanik şanzıman vardır. Hidrolik debriyajlar şanzımanı çalıştırmak için kullanılır. Her biri bir sürüş köprüsü ile donatılmış iki yarım çerçeve vardır. Arka dingilin bağlantısını kesmek mümkündür. Kabin, şanzıman ve motor ön yarım şaside yerleştirilmiştir. Ekler arka tarafa yapıştırılmıştır. Traktör, yarım çerçevenin konumunu değiştirerek kontrol edilir. Hareket hidrolik silindirlerle yapılır. Ön ve arka tekerlek çiftleri tamamen aynıdır.

Bu tür traktörler yol yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Eserler genellikle bir buldozer veya forklift olarak kullanılır. Ekipman her iki versiyonda da kurulmuştur.

Traktör T-150 ve modifikasyonlarıTraktör T-150 ve modifikasyonları

Related news

 • Kilim Desenli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu
 • Bulgurlu Ali Paşa Pilavı Tarifi
 • Kadastrodaki gayrimenkulün sahibi nasıl bilinir
 • Zırhı nasıl kontrol edebilirim Doğrulama kuralları
 • Bebeğimle Oynuyorum
 • Crocs’ta Yüzde 50’ye Varan Son İndirim Başladı

 • Traktör T-150 ve modifikasyonları 97

  Traktör T-150 ve modifikasyonları


  Traktör T-150 ve modifikasyonları 61

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 30

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 77

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 80

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 52

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 57

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 87

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 86

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 37

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 33

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 89

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 87

  Traktör T-150 ve modifikasyonları 62