TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 2019

TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 2019

TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 27 13.02.2019, 10:57

TIN'de vergi borcunuz var mı? FSN'den mükellefler için uygun bir hizmet var

Kendi başlarına vergi borçları negatiftirHerhangi bir ödeyicinin ekonomik faaliyetindeki olgu. Birincisi, TIN'ler için vergi borcu, kontrol organlarının dikkatini bir kez daha işletme tarafına çekmektedir. İkincisi, girişimci, borcu üzerinde para cezası yükümlülüğü ile ilgili ek maliyetler doğurur. Üçüncüsü, yine de vergilerin ödemesi gerekiyor.

FSN hizmeti

TIN tarafından vergi borcu

TIN tarafından vergi borcunun kontrol edilmesivergi dairesi web sitesinde uygulanan herhangi bir zamanda olun. Özel bir hizmet, bu bilgileri hem vergi numarası hem de adla görmenizi sağlar. Bununla birlikte, TIN ana tanımlayıcı olmaya devam etmektedir, ünkü soyadı, adı, patronimiği hala birkaç kişi için aynı olabilir ve sayı benzersizdir.

Yani, TIN için vergi borçları olabiliriki şekilde test edildi. Birincisi, girişimcinin kayıtlı bulunduğu ilçe vergi incelemesine başvurmaktır. Burada müfettiş borcunu açıklayacak ve geri ödemeleri için ödeme yapacaktır. İkinci seçenek, ticari kuruluşlar için en uygun olanı - Federal Vergi Servisi sitesinde TIN üzerindeki vergi borcunu kontrol etmektir.

Scammers "ışık altında" çıkıyor

vergi borcunu TIN ile kontrol et

"TIN tarafından vergi borcu" ifadesini yazarken,Herhangi bir İnternet arama motorunda, bu hizmeti sağlayan çok sayıda site görebilirsiniz. Bazıları sembolik bir miktarda bilgi görüntülemek için teklif. Böyle bir hizmeti sunmak için sizden para isteniyorsa, bu durumda bu siteleri oluşturan bir dolandırıcılık meselesidir. Sadece ödeme yapanlar, belirtilen bilgilerin ücretsiz sağlandığını bilmelidirler.

İnternet'te başka siteler var,bir INN olmadan vergi borcu bulmanızı sağlar. Ancak, isim hakkında sadece bilgilerini kullanarak namesakes olduğundan, Bilgilerinizi ve başkasını göremiyorum maç ve soyadı isimler olabilir.

vergi borcunu TIN ile kontrol et

Ve başka bir tür scammers keşfetti - yaratıldıVergi borçlarının verilere girerek ne kadar vergi borcu olduğunu öğrenmenize izin veren siteler, ödeme yapan kişiye böyle bir giriş yaptıktan sonra sonucu belirtilen elektrona göndereceklerdir. Bu tür bilgi kaynakları güvenilir olamaz, çünkü FTS web sitesindeki veriler online olarak yayınlanır, yani, hemen.

Bu tür bir dolandırıcılık örneği bilgitrafik polisi ödemeleri için internet üzerinden para cezası verildiği iddia edilen hizmetler. Bu internet kaynağının garip ismine rağmen yeterli sayıda vatandaş bu "olta" yakaladı ve elektronik transfer yaptı.

FSN'nin resmi sitesi

TIN tarafından borçları görmek için ihtiyacınız varsadece arama motorunda "FSN" yazıp vergi servisinin resmi sitesine git. Ana sayfanın sağ tarafında, kullanıcının başka bir pencereye girerek, kayıt yaptırmak ya da yetki vermek amacıyla ilgili elektronik buton bulunmaktadır. Aynı zamanda, kayıt on-line veya en yakın vergi incelemesinde yapılır. Böylelikle, ödeyen kişiye "Kişisel Bakanlar" a erişim hakkı verilecek, günün herhangi bir saatinde kullanılabilecek.

TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 2019

TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 2019

Related news

 • Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir Yaşıyor mu
 • Rusyanın sabrının sınırı görülecektir
 • Merkez Haberleri: PAKİSTAN MİLLİ TAKIM KAPTANI IĞDIR DPOR’DA
 • Çapraz Fıstıklı Bere Modeli Yapımı Videolu

 • TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 86

  TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var


  TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 81

  TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 19

  TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 17

  TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 41

  TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 17

  TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 57

  TINde vergi borcunuz var mı FSNden mükellefler için uygun bir hizmet var 100