Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatlarıTimojen anlamına gelir. Kullanım talimatları

24.05.2019

Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 47

"Timojen" anlamına gelir. Kullanım talimatları

Kullanım için "Timogen" talimatlarıbağışıklık düzenleyici bir ilaç olarak karakterize edilir. İlaç, vücudun spesifik olmayan direncini, hümoral ve hücresel bağışıklığın reaksiyonunu etkileyen bir dipeptit formunda sunulur.

İlaç "Timogen" uyarıcı vardırRejeneratif süreçler üzerindeki etkisi (inhibisyonu durumunda), hücresel metabolizmanın aktivitesini arttırır. Bazı çalışmalarda, ilacın radyo koruyucu etkinliği de kurulmuştur. Ek olarak, uzmanlar ilacın anti-enflamatuar özelliklerinin yanı sıra, uygun antikorların oluşumunu uyararak histamin ve serotonin ödeminin ilerlemesini yavaşlatma yeteneğine de dikkat çeker.

İlaç "Timogen" (sprey) talimatıKronik veya akut seyirli enfeksiyöz enflamatuar patolojilerin kombine tedavisinin, hücresel bağışıklık seviyesinde bir azalma ile komplike kullanımını önerir.

İlaç viral (ARI dahil), klamidyal ve bakteriyel enfeksiyonlar için bir önleyici ve ek terapötik ajan olarak reçete edilir.

Kullanım için "Timogen" talimatlarıhematopoez, bağışıklık, postoperatif ve post-travmatik dönemde rejeneratif süreçleri, radyasyon veya kemoterapiye karşı ve aynı zamanda yüksek dozda antibiyotik ilaçları alırken baskıyı önlemeyi önerir.

İlaç profilaksi için reçete ve ayrıca solunum sisteminin kronik veya akut patolojileri için kombinasyon terapisinin bir parçası olarak reçete edilir.

İlaç "Timogen" (krem) talimatını öneriratopik dermatit (ikincil enfeksiyonlar dahil olmak üzere komplike), piyoderma, egzama. İlaç ayrıca cilde kimyasal, termal veya mekanik hasar için reçete edilir.

Dozaj burun spreyi sadece burun içine damlatma için kullanılır.

Her burun deliğine günde iki kez 25 μg, yediden on dört yaşına kadar çocuklara - günde 25 μg, yıldan altı yıla kadar - günde 25 μg günde bir kez burun deliği kullanılması önerilir.

İlaç tedavi için on gün ve önleme için üç ila beş gün boyunca kullanılır.

Sprey bir ay sonra tekrarlanan uygulama kurslarını yürütme izni verildi.

bir dağıtıcı ile donatılmış uygulama çözeltisi enjektör şişe için yukarı doğru dikey bir burun deliğine sokulur. Basın bir kez olmalıdır.

Krem "Timogen" üzerine ince bir tabaka uygulanmalıdır.yenilgi yeri. Günde iki gramdan fazla kullanmayın. Beş milimetre kalınlığında ve dört santimetre uzunluğunda bir şerit krem ​​bir gram ağırlığındadır.

Kullanım süresi doktor tarafından belirlenir.

Kullanım için ilaç "Timogen" talimatlarına istenmeyen tezahürleri için aşırı duyarlılık ile ilişkili reaksiyonların olası gelişimini içerir.

İlaç aşırı duyarlılıkta kontrendikedir. Ayrıca, "Timogen" çare, emzirme ve hamile kadınlar için kullanım talimatlarına izin vermez.

Bazı çalışmalardaPseudotuberculosis, tüberküloz, grip, hepatit, sepsis, papillomatozis ve viral doğanın akut solunum yolu hastalıklarının kombine tedavisinde immünolojik reaktivitenin restorasyonunda ilacın etkinliği.

Uzmanlar sağlık durumunun iyileştiğini not ederböbrek sendromu, bruselloz, difteri, erizipel, dizanteri (akut), tifo, amoebiasis intestinal formu ile hemorajik ateşi karşı ilaç "Timogen" hastalar. İlaç böylece immünolojik ve biyokimyasal parametrelerin normalleşmesini hızlandırır.

Çok sayıda olumlu değerlendirmeye rağmen, ilaç "Timogen" sadece bir doktora danıştıktan sonra kullanılmalıdır.

Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatlarıTimojen anlamına gelir. Kullanım talimatları

Related news

 • Soslu tavuk tarifi ile Etiketlenen Konular
 • Federal İflas Yasası
 • Parke nasıl döşenir
 • Kabaklı Mücver Tarifi
 • Focaccia

 • Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 39

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları


  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 4

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 66

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 88

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 85

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 72

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 82

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 86

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 81

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 16

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 59

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 67

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 56

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 32

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 38

  Timojen anlamına gelir. Kullanım talimatları 73