Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlarThermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar


Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 3 25.02.2019, 03:50

Thermokeratin "Estelle": prosedür hakkında yorumlar

Bazen saçlar çok kötü hasar görür ve zayıflar,Bir sürü saman gibi. Böyle zamanlarda hiçbir şeyin onlara yardım edemeyeceği anlaşılıyor. genellikle tellerini boyalar ve uzun vadeli yerleştirme yapar adil uzun saçlı cinsiyet, yanı sıra bu, genellikle bu tür sorunlarla karşı karşıya. Ama her zaman bir çıkış yolu vardır, bu yüzden cansız saçlar yeni bir tedavi prosedürü - termokeratin Estel'i geri getirebilir. Bununla ilgili değerlendirmeler çoğunlukla hevesli, çünkü sonuç sadece çarpıcı.

Keratin neden saçlar için iyidir?

Keratin, dahil olan doğal bir proteindirsaç, deri ve tırnak oluşumunda. Sert ve yumuşak olabilir. İnsan saçı% 80 - bu keratin, genellikle agresif maddeler, kimyasal dalgalar, güneş ışınları, ısı ve diğer faktörler içeren boyalar oluşturan bukleler üzerinde olumsuz etkisi yıkar. Keratin rezervlerinin yenilenmesi saçlar için çok yararlıdır çünkü onlar için ana yapı malzemesidir.thermokeratin estel yorumlar

Termokeratin nedir?

Thermokeratin "Estelle" hasarlı ve asi saçların düzeltilmesi ve düzleştirilmesi için çok etkili bir profesyonel prosedürdür. thermokeratin estelleO, sağlık ve gücü bukle durumuna getirebilir,renklendirme, çevrenin olumsuz etkisi, kimyasal dalga, renk değişimi, saç kurutma makinesi ile sık ambalajlama ve ütüleme ve diğer zararlı faktörler nedeniyle hasar görenler. Kuru, donuk ve kırılgan iplikçikler, termokeratin Estel'den sonra canlı, sağlıklı ve parlak hale gelir. Deneyen kızların yorumları, bu yöntemin etkililiğini onayladı. Sonuç hemen fark edilir - daha uysal, restore edilmiş saçlar, ipeksi ve yumuşaktır. Prosedürden sonra, saç için tüm "Thermokeratin Estelle" setinin düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Böylece restorasyonun elde edilen sonucu uzun bir süre korunacaktır.

"Thermokeratin Estelle" setinde neler var

Bukleleri etkilemek için üç farklı yolla karmaşık bakım, saçın keratinize edilmesi işleminden sonra etkiyi korumaya yardımcı olacaktır:

 • Keratin ile kompleks yenileyici içeren saç maskesi, hücresel seviyede, içeriden saç rejenerasyonu güçlendirmek için yardımcı.

thermokeratin estel kümesi

 • Kit içindeki ikinci ajan, bir termal aktivatördür.Bu, keratinizasyon prosedürü için gereken ısının salınmasını uyarır. Keratinin saç yapısını doldurmasına, pulları düzeltmesine ve saçları besleme işlemine yardımcı olmasına ve ayrıca bölünmüş uçları birleştirmesine yardımcı olur.
 • Saçın keratin suyu, bütünün etkisini düzeltirprosedürler, bukleler nemlendirir, onlara güç ve yoğunluk verir, boyamadan sonra saçın rengini sabitler, uçları kapatır, hacim kazandırır ve olumsuz dış etkenlerden korur.

Kimse "Estelle" setini aldığından pişmanlık duymadı(Termokeratin). Minnettar müşterilerinin referansları, tellerin durumunu kullanmanın ve iyileştirmenin mükemmel sonucunu doğrular. Özellikle etkili olan, iplikleri boyanmış veya kimyasal dalga, bölünmüş uçlar, donuk ve cansız halkalar, gözenekli ve asi saçlar sonrası için bir seridir.

estel thermokeratin değerlendirme prosedürü için ayarla

Saçın keratinize olan faydaları

Keratizasyon tıbbi bir prosedürdür.En umutsuz iplikçikleri bile geri yardımcı olur. İtaatkar, daha dayanıklı, esnek ve pürüzsüz olacaklar. Görme, böyle bir restorasyondan sonra duyma şefi daha yoğun görünüyor. Tüm bölünmüş uçlar mühürlenir, saç yüzeyindeki hasarlar doldurulur ve etki yaklaşık üç ay sürer. Yaramaz kıvırcık saçlar, kötü havalarda kıvrılmaya son verecek, çünkü görünmez bir film gibi, ısıl, kimyasal ve UV maruziyetinden bukleleri koruyan koruyucu bir keratin tabakası olacaktır. Thermo keratin "Estelle", incelemeleri çoğunlukla bolcadır, bukleleri sağlıklı tutmaya yardımcı olur, nemlendirir, parlak hale getirir ve 2-4 ay boyandıktan sonra rengi onarır.thermokeratin aestel prosedürü yorumları

eksiklikler

Her ne ise, her kozmetik prosedürün dezavantajları vardır. Termal keratin Estel bir istisna değildi. Geri bildirim şunu gösterir:

 1. İşlemden sonra bukleler daha kirli olmaya başladı. Bunun nedeni, saçın kalınlaştığı ve kapladıkları keratinin, kendileri üzerinde toz birikmesi ve ayrıca hipodermik yağın bunları hızla doyurmasıdır.
 2. Ayrıca artan saç dökülmesi var. Bu fenomen, keratin ile kaplı saçın ağırlaştığı ve ampulün onu tutmakta zorlandığı gerçeği ile açıklanır.
 3. mükemmel düz ve pürüzsüz saçlar etkisini elde etmesine yardımcı olur keratinirovaniya için tüm fonların bir parçası olan kanserojen formaldehit, bu çok zararlı bir maddedir.
 4. Keratinasyon herhangi bir kozmetik prosedür gibi alerjiye neden olabilir. Bu nedenle, prosedür için araçların kompozisyonunu dikkatlice incelemek yararlıdır.

Salonda keratasyon nasıl yapılır?

Prosedürün birçok yan etkisi olduğundanTherokeratin Estel'i denemeden önce dikkatlice düşünmelisiniz. Prosedürün gözden geçirilmesi, ancak övgü dolu olabilir, güvenliği garanti edemez.

Kabindeki profesyonel prosedür yaklaşık iki saat sürecek. Aşağıdaki aşamalardan oluşur:

 • İlk olarak, saçlar derin temizlik için özel bir şampuanla yıkanır. Saçtaki tüm kirleri temizler: kir, toz, stil kalıntıları.
 • İkinci aşama keratin uygulaması olacakbileşim. Onlar farklıdır, bu yüzden stilist saçın tipi ve yapısı göz önüne alındığında, müşteriyle müşteriyi koordine eder. Ürün, tüm uzunluk boyunca dikkatlice ve eşit olarak dağıtılır, köklerin yarım santimetre geri çekilmesi gerekir.
 • Prosedürün üçüncü aşaması bukleler saç kurutma makinesi ile kurutulmaktadır. Buna ek olarak, kurutmadan sonra her bir ip, düzleştirme için ısıtılmış bir demir ile muamele edilir - bu çok önemli bir adımdır, keratini saç molekülleri ile birleştirmek gerekir.

Bunu hatırlamak çok önemlidir.keratirovaniya saç üç gün boyunca saç yıkaması, ek olarak, saç şeklini tutmak için keratin (yaklaşık iki ay) eylemi sırasında ayrımı değiştiremezsiniz. Bakım için kullanın sadece özel bir şampuan ve balsam olmalıdır. Ayrıca saçları yağmurdan ve kardan korumak önemlidir - yüksek nem oranı keratine son derece zararlıdır.

Ev tedavisi

İlk önce prosedür için bir set satın almanız gerekiyor"Estelle" thermokeratin. " Yorumlar etkinliğini doğrular, bu yüzden ev kullanımı için mükemmeldir. Kit ile birlikte gelen talimatları takip etmek önemlidir.

İşlemin aşamaları:

 • Kafanızı derin temizlik şampuanı ile yıkayın.
 • Saçı düz bir tarakla birleştirin.
 • Keratin uygulayın.
 • Termal aktivatör uygulayın.
 • 15 dakika sonra yıkayın.
 • Saçı keratin su ile tedavi edin.
 • Saç kurutma makinesi ile kurulayın.

Bu prosedür finanse edilir ve 1-2 hafta sonra tekrarlanmalı ve Estel'den alınan tüm parayı kullanmayı unutmayınız, bu da sonucu uzun bir süre için pekiştirecektir.estel thermokeratin bir dizi yorumlar

yorumlar

Prosedür sadece olumlu eleştirilere neden olduve adil seks keratin restorasyonu çalıştı olanlar de memnun. Gerçek şu ki, başka herhangi bir prosedür gibi, termokeratin biri için uygundur, ama biri için değil. Bazı insanlar, sonucun hemen gelmediği, ancak birkaç uygulamadan sonra öfkelidir. Sıkı kontrendikasyonlar termokeratin değil, hamile kadınlar emziren kadınlar ve bireysel intoleransı olanların kendi başlarına ilaç denememelidir.

Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlarThermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar

Related news

 • Egemen Bağış Konuk Yazar
 • 3 DELİKLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kimyonun Faydaları ve Zararları
 • Literatürdeki isim nedir: sorular ve cevaplar

 • Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 38

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar


  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 6

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 60

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 1

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 26

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 24

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 90

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 22

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 76

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 39

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 51

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 15

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 43

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 88

  Thermokeratin Estelle: prosedür hakkında yorumlar 33