The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 2019

The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 2019

The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 62 16.01.2019, 21:45

The Kremlin's Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler

Uzun süren yağışlar ve pek çoğu için ilkbaharın ilk donları bahçecilik çalışmalarının sonu demek. sezon sera "Kremlin" uzatmak yardımcı olun. Mahsulü soğuk ve kötü hava koşullarından koruyacaktır.

sera «Kremlin»

Yaz boyunca yıl boyu

"Kremlin" sera evrenseldir. Sebze, çilek, yeşillik ve çiçekler yetiştirebilir. Genellikle, bu tür seralar, kendi masasına sebze ve yeşillik yetiştiren bahçıvançılar tarafından satın alınır, çünkü inşaat maliyeti herkes için uygun olur. Ancak profesyonel çiftçilerin arasında "Kremlin" suları da talep ediyor. Sonuçta, yardımı ile mükemmel bir ürün yetiştirebilir, iyi bir kâr elde edebilirsiniz.

Tasarımın en büyük avantajı basit olmasıdır. Kurulumu ile herhangi bir usta, başlayanlar bile baş edecektir. "Kremlyovskaya" sera, profil 20x20x1.2 kesitli, ikiz borulardan yapılmıştır. Nem etkisinden dolayı çerçeve korozyon önleyici bir kaplama ile güvenle korunur. Borular İtalyan toz mine "Pulverit" ile boyanır. , Açık Şirket "New Forms", defalarca segmentinde en iyi olarak kaydedildi. Bu, tematik sergiler ve yarışmalarda alınan sayısız kalite ve diploma belgesi ile doğrulanmaktadır.

sera «Kremlevskaya» satın al

Modellerin teknik özellikleri

Tasarım, istikrarlı bir artı sağlaren olumsuz şartlar altında bile. 40 metreye kadar olan kasırga rüzgarlarının metre yükseklikteki bir katına bile dayanabilir. Kremlin'in Kremlin serası tüketici tercihi kategorisinde en iyisi olarak art arda tanınan, yüksek kalite ve düşük fiyatların optimum kombinasyonu sayesinde oldu. Hedeflerinize en uygun seçeneği seçebilmenizi sağlayan çeşitli değişikliklerle satın alabilirsiniz. En popüler seçenekler şunlardır:

 • "Lux". Bu seraların en popüler ürünüdür. Evrenseldir ve en düşük fiyata maksimum kolaylık sağlar. Yaylar arasındaki mesafe 1 m'dir.
 • "Kahraman". En güçlü yüke dayanabilen ultra güçlü model. Bu, yaylar arasında küçük bir mesafe sağlar - sadece 0,65 m.
 • "Çinko". Bu model, anti-korozyon korumasına sahiptir. Bu seranın kaynaklı dikişleri galvanikle işlenir ve yapının arkları ve uçları tamamen kaynaklıdır. Bu, olumsuz nem etkilerine karşı olağanüstü direnç sağlar.
 • "Bogatyr Çinko". Model, "Bogatyr" ve "Çinko" çeşitlerinin avantajlarını başarıyla birleştirir, çok dayanıklıdır ve nemden korkmaz. Bu model, alıcıların en pratik ve güvenilir olarak yanıt vermesidir, ancak hatta temsil edilen diğer seralardan daha pahalıdır.

sera «Kremlevskaya» satın al

Yukarıdaki seçeneklerin kombinasyonları veya modifiye edilmiş ve geliştirilmiş sürümleri olan başka modeller de vardır.

Üreticiden satın almak uygun ve karlı

Üreticiden "Kremlyovskaya" sera varstandart boyutlar. Yapının genişliği 3 m, yükseklik - 2,1 m, uzunluk - 4 metre ve daha fazla, müşterinin talebi üzerine. Bir sipariş verirken, alıcı, gerektiğinde, her zaman gerekli elemanları satın alabilir, inşaat süresini uzatabilir veya bir modeli diğeriyle birleştirebilir. Örneğin, "Bogatyr" serası "Lux" veya "Bogatyr Zinc" bölümleriyle tamamlanabilir. Bu nokta birçok alıcı tarafından belirtilmiştir. Farklı yapı tiplerini birleştirebilme yeteneği, seranın performansını önemli ölçüde artırır.

üretici sera "Kremlyovskaya"

Standart satış paketi şunları içerir:

 • bir seranın bir çerçevesi;
 • 2 pencere;
 • 2 kapı;
 • Bunun için 4 mm polikarbonat ve tutturucular.

Müşterinin talebi üzerine başka bir yapılandırmada teslim edilebilir doğrudan üreticinin web sitesinde olabilir. Aynı zamanda, alıcı önemli ölçüde tasarruf sağlar, çünkü aracıların hizmetleri için ödeme yapmanız gerekmez. Yani, "Standart" model 15 450 rubleye mal oluyor. 4 metre, "Çinko" - 17 150 ruble ve "Bogatyr Çinko" - 19 550 ruble. aynı 4 m.

sera «Kremlin»

Sipariş hem çevrimiçi hem de telefonla yapılabilir. Danışanın talebi üzerine, danışman belirtilen numaraya geri dönecektir.

Firmanın teslimat hizmetlerini kullanabilir veya satın alma işlemini kendiniz alabilirsiniz.

The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 2019

The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 2019

Related news

 • Turşular bahçeden gevrek bir muamele
 • Taze Antep Fıstığı Evde Nasıl Kavrulur
 • 2019 Senesinin En Güzel İğne Oyası Modelleri
 • Haluj – Çerkez Mantısı Tarifi

 • The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 25

  The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler


  The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 60

  The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 10

  The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 45

  The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 34

  The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 52

  The Kremlins Kremlin: modeller, fiyatlar, incelemeler 27