Fotograf fotograflar Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için
Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için 62 21.01.2019, 17:30

Terminal üzerinden Yandex.Money'i nasıl dolduracağım. Yandex.Money'yi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için

Yandex'e nasıl yenilir.Para "mı? Terminal üzerinden, Bayilik büroları vasıtasıyla mı yoksa başka bir cüzdandan mı transfer ediliyor? Muhtemelen, bu ödeme sistemine kaydolduktan sonra kullanıcı tarafından ortaya çıkan en yaygın sorundur. Bu durumda belirli bilgi ve beceriye sahip değildir çünkü eğer, çok önemli bir beceri ve keseyi yararsız hale gelir - Gerçekten de, doldurun. Bir sürü "Yandex" elektronik cüzdan güncellenmesi ve sadece bazı temel ve çok basit üzerinde durmak yolları.

terminal üzerinden Yandex parasını nasıl dolduracağım

Yandex bize cömertçe ne cesur?

Sistemin kendisi de"Yandex" çantasını nasıl dolduracağınıza ilişkin talimatlar. Hesabın yenilenmesinin çeşitli yollarını öğrenmek için doğrudan geçerli bakiyenizin altında bulunan "Dolum" düğmesine tıklayın. Açılan bağlantıda, ödeme ile ilgili birkaç kategori görebilirsiniz. Olabilir:

 • banka kartı;
 • nakit;
 • Elektronik para birimi;
 • ön ödemeli kart.

Ama sonra terminal boyunca Yandex.Money'i nasıl ödeyeceğimizi üzerinde duracağız. Bu, sisteme para göndermenin en popüler ve karmaşık yolu değildir.

Kiwi terminali aracılığıyla Yandex.Money'i yenileriz.

Artık hiç kimseyi bulma ihtimaliniz yokTerminalin neye benzediğini görmedim veya nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Terminal üzerinden elektronik cüzdanınızı yenileme özelliği artık birçok benzer cihaz tarafından destekleniyor. Aralarındaki fark, belki de yalnızca komisyon ücreti miktarı ve ödemenin zamanlamasıdır; ancak birçok makine anında para atmanızı sağlar. Terminal üzerinden Yandex.Money'i nasıl dolduracağınızı düşünüyorsanız, her şey son derece basittir. Tek ihtiyacınız olan şey, elektronik cüzdan numaranızı hatırlamaktır. Bunu nasıl yaparsın?terminalden Yandex para ödemek

Terminali kullanırken yaptığınız işlemlerin algoritması

 1. Terminal ekranında "Hizmetler için ödeme" seçeneğini seçin.
 2. Ardından "E-ticaret" veya "İnternet" bölümüne gidin.
 3. "Yandex.Money" simgesini tıklayın.
 4. Sağdaki dijital dokunmatik klavyeyi kullanarak "Hesap numarası" sütununa, çanta numarasını girin (genellikle 15 basamaktan oluşur).
 5. Terminalin yanıtı aldıktan sonra, fatura alıcısına aktarmak istediğiniz tutarı ekleyin.
 6. Girilen verileri kontrol edin. Doğruysa, ekranın altındaki "İleri" düğmesini tıklayın.
 7. Veri girerken bir hata yaparsanız, "Geri" işlemini seçin ve hesabın basamak kümesini tekrarlayın.
 8. Makbuzun yazdırılmasını bekleyin ve fonlar hesaba yatırılana kadar kaydedin.

Böylece, "Yandex" çantası için terminal Qiwi'den veya başka herhangi bir terminalden ödeme yapabilirsiniz.

Sberbank aracılığıyla transfer

Bir bankadan para transferi yapmak istiyorsanızTasarruf Bankası'nın kartları, burada banka şubelerinin önündeki özel terminaller size yardımcı olacak. Eğer Sberbank terminali yoluyla, "Yandex" ödemek istiyorsanız, makineler nakit yapmayız bilmek yararlıdır, ama bir kural tür operasyonlar ve komisyon olarak vergilendirilmez. Bu işlem birçok açıdan plastik kartınızdan gelen diğer finansal transferlere benzer ve zorluklara neden olmamalıdır. Yandex.Money'yi Sberbank terminali üzerinden nasıl dolduracağınızı daha ayrıntılı olarak anlatacağız.

 1. Tasarruf Bankası terminali aracılığıyla Yandex paraKartı terminale takın ve kişisel gizli PIN'inizi girin.
 2. "Ödemeler ve transferler" bölümüne gidin.
 3. Terminal ekranında açılan sayfada "Hizmetler için ödeme" öğesini seçin ve ardından "İleri" düğmesini tıklayın.
 4. Bir sonraki bölümde, "Elektronik para" butonuna tıklayın, ardından hemen ardından ekranın alt kısmında yer alan "İleri" butonuna tıklayın.
 5. Elektronik ödeme sistemleri listesinde, ihtiyacınız olan öğeyi seçin, bu durumda Yandex.Money olacaktır.
 6. Görüntülenen kutuya hesap numaranızı girin.tırnak işaretleri, tire işaretleri ve parantezler olmaksızın on beş basamak. Lütfen girilen verilerin geçerliliğini kontrol edin. Doğru set seçilmişse, "İleri" bağlantısını tıklayın.
 7. Yanlış numara girerseniz, "yeniden deneme" tuşuna basarak tekrar girebilir.
 8. Rakamlarla, size ait para miktarını belirtin.seçilen elektronik cüzdana aktarmak istiyorlar. Dikkat: en az ekranda belirtilen minimum miktarda olmalıdır! Örneğin Rusya'da, "Yandex" e en az geçiş miktarı 10 ruble'dir.
 9. Bir kez daha, girdiğiniz bilgileri kontrol edin ve doğruysa, "Ödeme" mesajını tıklayın.
 10. Herhangi bir nedenle, kartınızdan para aktarmamaya karar verirseniz, "İptal" düğmesini tıklayın (ATM'nin kendisindedir).
 11. Bir ödeme yaparken, çek tuttuğunuzdan emin olun ve paralar hesapta görünene kadar atmayın.

terminal üzerinden Yandex parasını doldurmak

Para ödemeden sonra hesabımda görünmezse ne yapmam gerekir?

Yandex.Money'yi Qiwi ve Sberbank terminalleri aracılığıyla nasıl dolduracağımızı söyledik. Ancak her zaman ödeme ödeme alanını bulamaz. Paranız "kaybolursa" ne olacak?

Bu çoğu zaman hatalıbelirtilen hesap numarası veya cüzdan. Bu sayıları birkaç kez kontrol ettiğinizden ve ödemeyle ilgili bir kontrol tuttuğunuzdan emin olun! Yeniden doldurulmuş bir bakiye bulamazsanız, çek ve hesap numarası ile tekrar kontrol edin. Bundan sonra, Sberbank müşteri desteğine veya aktarım yaptığınız terminale başvurun. Numarasını çek makbuzundaki iletişim bilgilerinde bulmak kolaydır. Terminal üzerinde de belirtilmiştir. Bu durumda yardım edin ve bankaya itiraz edin (eğer elbette parayı karttan çantaya transfer ettiyseniz).

"Yandex" hesabını tekrar doldurmanın diğer yolları

Bir terminal veya ATM üzerinden aktarmaya ek olarakelektronik cüzdan yenilemek için başka yöntemler de vardır. Bunlara bayiler ofisi, standart para transfer sistemleri (örneğin, Unistream), ön ödemeli kartların etkinleştirilmesi dahildir.Kivi terminali üzerinden Yandex parasıAyrıca, her zaman için para aktarabilirsiniz."Yandex", örneğin Webmoney sisteminde veya başka herhangi bir yerde kayıtlı olan başka bir elektronik cüzdandan gelen bir hesaptır. Bu ödeme sistemi, çeşitli fonksiyonların geniş bir seçimi ve hesabı yenileme yolları için uygundur. Bu, Yandex.Money kullanıcılarını çoğunlukla cezbetmektedir, çünkü insanlar rahatlığı ve konforu son derece değerlidir.

Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak içingaleriler Fotograf Goruntuler resim

Related news

 • İşten çıkarılma için başvuru nasıl hazırlanır
 • Tığ İşi Mutfak Modelleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • Bira firmasından az kalorili ürün talebine yanıt: Yarım bardak için

 • Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için 93

  Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için


  Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için 4

  Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için 16

  Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için 51

  Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için 83

  Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için 59

  Terminal üzerinden Yandex.Moneyi nasıl dolduracağım. Yandex.Moneyyi Sberbank terminali üzerinden doldurmak için 3