Tarot kehanet Kelt haçı 2019

Tarot kehanet Kelt haçı 2019 Tarot kehanet Kelt haçı

Tarot kehanet "Kelt haçı"

Tarot kartlarına yapılan falcılık oldukça ilginçfaaliyet. Bu eşsiz ve özelliklerinin bir numarası vardır. Ama bununla ilgili değil, muhtemelen bu sistemin uygulayıcıları arasında en popüler olan Tarot'un "Kelt Haçı" hakkında bir senaryo.

Genel şema

Bu kitap en çok birinin yazarı tarafından önerildiDünyadaki popüler güverteler - Arthur Waite. Bunun, yazarlığı geçmişin bilgelerine ait olan eski bir yöntem olduğunu iddia etti. Ama bu büyük olasılıkla, onun kendisi gibi, onun tarafından icat edilen bir efsane. Yine de, Tarot "Kelt Haçı" oldukça pratik ve pratiktir ve neredeyse her durum için kalitatif bir analiz yapmanıza izin verir.

Aynı zamanda sadece on tane kartı var vesırasıyla, on anlamsal pozisyona sahiptir. Bu senaryonun sayısız varyantı olduğunu derhal söylemeliyiz, çünkü her bir üstat kendi başına birisine gelir, kişi kartları, konumları ve ilişkilerini anlar. Bu nedenle, aşağıdaki açıklamalar sadece katı, değişmez kurallar olarak değil, örnek olarak sunulmaktadır.

Tecrübesi ileKartlar arasındaki kendi mantıksal bağlantıları ve buna göre başlangıç ​​konumlarını değiştirir. Bu, Tarot "Kelt Haçı" nın yorumlanmasının - resmi olarak öngörülen değerlerden ziyade sezgiye dayanan oldukça esnek bir uygulama olduğu anlamına gelir. Düzenin genel şeması aşağıdaki resimde görülebilir.

tarot Kelt haçı

Pozisyon 1

Bu kart bir belirteç olarak adlandırılır. Onun görevi, soruyu temsil eden, yani düzeni düzenleyen ve kime yapıldığıdır. İşaretleyici için genellikle küçük arcanadan mahkeme kartları arasından seçilir. Gençler ve çocuklar için, kadınlar için bir sayfa olurlar - bir kraliçe, orta yaşlı erkekler için - bir şövalye ve yaşlı erkekler için - bir kral. Son kart, yaşına bakılmaksızın ailenin, patronun, öğretmenin veya diğer yetkili kişilerin babasını da temsil edebilir.

Hangi takımdan bir işaretçi seçmek içinTarot "Kelt Haçı" nın yapıldığı tema. Eğer soru sevgi, duygular ve ilişkiler ile ilgiliyse, elbette bu, bardakların bir takım elbisesi olacaktır. Eğer soru kariyer ve başarılarla ilgili ise, o zaman personelin takımı kullanılır (bazı tarologlar, elemanların yazışmalarını takımlarla değiştirme, kılıç kartlarını kullanma ve kılıçların kullanıldığı yerlerde, personel kullanırlar).

Bilime gelince, eğitim,iletişim ve bazı romantik değil, iş ilişkileri değil, o zaman işaretleyici personelin takım elbise. Son olarak, soru para, malzeme temini veya fiziksel sağlık ile ilgili olduğunda, pentacles takımı seçilir. Bazı ustalar, Tarot "Kelt Haçı" yı yaparken, aksi takdirde, bu görünümün belirli özelliklerini gösteren kartları veya diğer kartları ilişkilendirerek işaretleyiciyi seçerler. Örneğin, kadehler sarı saç anlamına gelir ve kılıçların arkasında siyah gözleri gizler. Ancak şimdiden tek bir kriter yok - her falcı kendi yazışma sistemine sahip. Bu nedenle, herhangi bir şeyi açıkça belirtmek imkansızdır.

İşaretleyici seçildiğinde, tablonun ortasına aşağı doğru yerleştirilir. Daha sonra güverte karıştırılır, sol el ile kaydırılır ve sırayla order2'den №10'a kadar olan yukarıdaki sırayla düzenlenir.
Tarot Kelt haçı

2 numaralı pozisyon

Bu harita yerleşimin kökü olarak adlandırılır. Bir yandan, tüm hizalamayı genelleştirir. Bazı ustalar, diğer tüm haritalar ona yorum yaparken, sorunun tam cevabının yüzünde seslendiğine inanırlar. Bununla birlikte, belirtilen sorunun özünü karakterize eden bir faktör olarak da algılanabilir. Bu anlamda, önemli bir sorunun ya da belirli bir kişinin figürünün rolünü oynayabilir. Bu pozisyona hangi harita düşerse, tüm düzen bağlamında ve özellikle # 5 ve # 10 pozisyonlarındaki kemerlerde anlaşılmalıdır. Neden onlar, daha sonra netleşir.

3. pozisyonu

Geçmiş, bu haritanın arkasına saklanarak,Problemin başladığı problem. Bu geçmiş değil ve Tarot kartlarına servet verirken daima hatırlanmalıdır. Bu bağlamda "Kelt Haçı" bir istisna değildir, özellikle geçmişi açıklayan bir kart daha vardır.
falcılık tarot Kelt haçı söylüyorum

4. pozisyonu

Bu kart hemen geçmişini gösteriyor -Sorunun hayatında tavsiyede bulunmadan hemen önce gerçekleşmiştir. Burada, Kelt Haç Tarot düzeni yararlı bilgiler sağlayabilir, sonraki haritalar yorumlanırken dikkate alınması gereken bazı bilgiler. Geçmişin olayları olduğu için, dolaysız ya da dolaylı nedenleri olduğundan, gelecekte ne olacağının daha kesin olarak belirlenmesine yardımcı olur.

# 5 konumu

Arkan Tarot senaryosundaki bu pozisyonda"Kelt Haçı" maddenin nasıl biteceğini gösterir. Bu, sorunun formülasyonunda öngörüldüğü kadarıyla zaman içinde uzak bir doğal sonuçtur. Tabii ki, bu bir karar değil, sadece durumun en olası gelişmesi. Bu pozisyonda kartı №10 altındaki kemente dikkat etmek için yorumlanırken, №5 sadece gerçek sonucu gösterirken ve sadece №10 pozisyonundaki kart tam değerlendirmesini yapabilirken önemlidir. Ama bununla ilgili olarak. # 5 ve # 2'nin nasıl birleştirildiğini de dikkate almak önemlidir. Çoğu zaman birdir ve birbirlerinin bağlamında yorumlanırlar.
falcılık tarot Kelt haçı söylüyorum

# 6 pozisyonu

Bu durumda ne olacağını gösterir# 5 pozisyonundaki kart tarafından ifade edilen tahminin yerine getirilmesinden önce. Başka bir deyişle, bu kement yakın geleceğe, yani oturumun yürütüldüğü zaman arasında gerçekleşecek olaylarla ve sonuçta haritanın içinde yer alan nihai sonucun gerçekleşeceği zamanla ilgili konuşur. Bazen iyi bir sonucun ciddi sorunlardan önce geldiği ve tersine, çok olumlu gelişmelerden olumsuz bir sonuç alınabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle, daha dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca, kementin 6 numaralı pozisyonda nihai sonuca yol açıp açmadığı belirtilmelidir. Bu, soruşturmanın nasıl davranacağına ve yaklaşan olaylara nasıl tepki vereceğine bağlıdır.
Kelt haçı tarot yorumu

# 7 konumu

Ancak bu çok basit bir pozisyon.Tarot'un daha doğru bir şekilde tahmin edilmesine yardımcı olur. "Celtic Cross", sadece büyük ölçüde olayların öngörüsüne değil, aynı zamanda kişinin duygusal açıklamasına da dayanıyor, burada çok önemli bilgiler veriyor. Bu harita, sorgunun kendisini dışarıdan nasıl gördüğünü gösterir. Kendisine dair gerçek görüşünü ve dolayısıyla da niyetlerinin gerçek doğasını açığa çıkarır.

tarot kehanet Celtic çapraz yorumlama

# 8 konumu

Önceki kartın aksine bu konumdiğer insanların soruları nasıl gördüklerini gösterir. Her şeyden önce, bu elbette onun yakınları ve sorulan sorunun özü ile doğrudan ilgili olanlardır. Örneğin, kendisine ya da onun tutkusunu soran düşmanın tavırından bahsedebilir. Bazen, kişiyi temsil ederse, 2 numaralı kartın arkasına saklanan kişinin görüşünü yansıtır ve durumu değil. Bu mümkündür, ancak gerekli değildir.

# 9 konumu

Bu aşamada Tarot Kehanet "Kelt Haçı"iki şey hakkında konuşabilir - soru soranın veya umutlarının en büyük üzüntüsüdür. Her senaryoda bundan tam olarak ne bir kement gösteriliyor, genellikle kartın kendi anlamından açıkça anlaşılıyor. Tabii ki, negatif haritalar korkuları ve olumlu olanları ümit ediyor. Bununla birlikte, nüanslar vardır, ancak bunlar el kitabında açıklanamaz ve servetleme tekniğinin bir parçasını oluştururlar - bu şeyler zaman ve deneyim ile gelir.
tarot çevrimiçi Gelecek için Kelt haçı

10 numaralı pozisyon

Bu, tüm senaryodaki en önemli pozisyonlardan biridir. Bizim versiyonumuza göre, # 5 pozisyonunda tahminin gerçekleşmesini sorgulamada içsel olarak nasıl deneyimleyeceği kastedilmektedir. Çoğu zaman kartlar şaşırtıcı bir şekilde birbirleriyle ilişkilidir. Başka bir deyişle, olumlu bir değerlendirme olumlu olaylara karşılık gelir ve tersine, olumsuz olaylar trajik bir şekilde yaşanır. Ama bu başka bir şekilde olur. Örneğin, bir kişinin mevcut işten kovulup konmadığı sorusu halinde, bir kart düşebilir, yani açık bir şekilde ateşleneceklerdir. Bu, göründüğü, kötü. Ancak işten çıkarılmaya eşlik edecek olan bu durumda, böyle bir durumda, bu zaman zarfında, soruşturmanın kendisi, davanın bu sonucuyla mutlu olacaktır. Bu yüzden # 10 pozisyonunda bir sevinç ve şans kartı olacak. Bu kementin 2 numaralı lokasyon ile bağlantısını da hatırlamak gerekir.

Önleme

Sonuç olarak, küçük yapmanız gerekirtarot çevrimiçi tahmin edenlere uyarı. Gelecek için "Kelt Haçı" ve gerçekten de tüm sorular için, içinde programlanmış yorumlama algoritmasına dayanan cevaplar verir. Yukarıda açıklanan sistemle uyuşmayabilir ve bu nedenle online hizmetlerde düzenleri yorumladığımız yöntemle yorumlanamaz.

Tarot kehanet Kelt haçı 2019

Tarot kehanet Kelt haçı 2019

Related news

 • Saat ne önemlidir Zamanı değerlendirecek olanlar için dövme
 • Fava
 • Tuzlu Çay Bisküvisi Tarifi
 • Pasta için çikolata sırı şekerleme ürünlerinin en önemlisindendir
 • Ayakkabıdan Yağ Lekesi Nasıl Çıkar

 • Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı


  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı

  Tarot kehanet Kelt haçı