Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasılTanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl

22.05.2019

Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 18

Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl

İnsanlarda inci arpa anlaşılmaz denir"fraksiyon 16" terimi. Ancak orduda görev yapan ya da sadece ordu yaşam tarzına aşina olanlar, bu ismi defalarca duydu. Ve hatta bazen onlardan pişirilmiş püresi yediler. Bu arada, çok lezzetli, besleyici, yararlı. Tabi ki, onu hazırlamak için zamana ihtiyacın var çünkü tahıllar uzun, sert, büyük, kaynatılır. Ama garnitür, sos veya soslu, sütlü, tatlı, meyveleri ve kuruyemişleriyle "kashka-cutie" tek oturmada yenir.

Ortak inci arpa

garnitür üzerinde inci arpa nasıl pişirilirGarnitürde bir inci arpa nasıl pişirilir en kolay,hızlı bir şekilde? Bunun için, taneler pirinç gibi birkaç saat önceden ıslatılmalıdır. Sonra bir tencerede veya tencerede uyuyun, su ekleyin, kaynatın. Çabuk pişirmek için, kaynar su veya sadece sıcak su kullanın. Ateşi sessiz hale getirin ve yumuşayıncaya kadar hazırlayın. Ürünlerin tüketimi: Kabukların her ölçüsü için 3 adet su alınır. Tuz, yarım çay kaşığı tadı. Genellikle pişirme sonunda veya kaynatıldığında yapılır. Daha lezzetli, daha lezzetli hale getirmek için bir garnitür üzerinde inci arpa nasıl pişirilir? Kaynar suda birkaç yemek kaşığı bitkisel yağ dökün. Her zamanki tuz yerine, kullandığınız "Mivin" ya da başkalarına ait baharatları kullanabilirsiniz. Onun sayesinde, yulaf lapası daha lezzetli, iştah açıcı olacak. Ve baharatlar hakkında unutma: defne yaprağı, kokulu biber, kişniş. Ayrıca yemeğin kalitesini de artıracaklar. Servis yaparken, doğranmış otlar serpin. Garnitürde inci arpa nasıl pişirilir? Bir yolu var: kaynar suya dökün, tekrar kaynatın. Dakika 5 yoğun bir şekilde ısıtılır, daha sonra bir elek üzerinde açılır. Diğer tencereyi suyla doldurun. Kaynatın, tereyağı ve tuz, yumuşatılmış yumru koyun. Püreyi kalınlaşana kadar orta ateşte bırakın.garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasılBundan sonra, ateşi en aza indir ve bırakbir saatliğine dövmek için. Bitirilmiş lapası ufalanan, kokulu, çok hoş olacaktır. Yemeden önce, tekrar tereyağı. Tabii ki garnitür için bir inci çubuğu pişirmek gibi başka seçenekler de var. Örneğin, onun için et sosu yapmak iyi olur. Bunun için bir tavada et parçaları kızartın. Dökme demirde, şeffaf olana kadar, 1.5-2 doğranmış soğan ve 1 rendelenmiş havuç kaydedin. Kızartma ile et ekleyin, biraz su dökün ve hazır olana kadar pişirin. Sonunda, tuz ve baharat ile mevsim. İstenirse, bir kaşık iki domates ekleyin. Bitmiş sos püresi dökün ve servis yapın. Taze maydanoz ve dereotu hakkında unutma.

Bir tencerede yulaf lapası

süslenmiş inciler Tencere ve saksılar dışındakil tencere, sonra onlara "yemyeşil", lezzetli yulaf ezmesi yapabilirsiniz. Bu şekilde garnitürde inci arpa nasıl pişirilir? Başlangıçta, kaynamakta olan suyun kaynatılması için biraz kaynatılması arzu edilir. Sonra bir tencereye koyun. Yumru sıcak su ile dökün, tuz ve yağ koyun. Konteyneri bir kapakla kapatın ve hafif ılık bir fırına gönderin. Ateşi yavaş yavaş güçlendirmek, sıcaklığı +160'a yükseltmek. Kepçe, krup yumuşayana kadar çürümelidir. Ardından gazı kapatın, ancak tencereyi 10 dakika daha ısıtın. İnci arpa bu tür garnitür, bir domuz eti kabak kızartma ile mükemmel bir şekilde kombine edilir. Yap ve servis yap, biberle. Haneniz çok memnun olacak ve "kesir 16" yı memnuniyetle yiyecektir.

Sağlık için ye!

Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasılTanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl

Related news

 • Dünyanın en ağır yükü. Önce kendini sevmek
 • Flaş Flaş Flaş Şok Eden Son Dakika Haberleri ile Burçların Yaptıkları Akıl Almaz Şeyler
 • Bebeklerde Ve Çocuklarda Kistik Fibrozis Hastalığı
 • Erkekler ile Etiketlenen Konular
 • Erkeklere Atılmaması Gereken Mesajlar

 • Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 87

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl


  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 76

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 66

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 76

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 42

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 93

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 46

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 33

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 9

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 63

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 77

  Tanıdık yemeklerin yeni tadı: garnitür üzerinde inci arpa pişirmek nasıl 70