Talimat: Lazolvan (çözüm) 2019

Talimat: Lazolvan (çözüm) 2019
20.08.2019

Talimat: Lazolvan (çözüm) 63

Talimat: "Lazolvan" (çözüm)

İlaç "Lazolvan" bir mukolitik vebalgam söktürücü ilaç. Fiziko-kimyasal özelliklerine göre, safsızlıkları olmayan renksiz bir çözümdür. Preparat, ambroksol hidroklorür gibi aktif bir aktif terkip maddesinin yanı sıra, enjeksiyon için disodyum hidrofosfat dihidrat, sodyum klorür, sitrik asit ve su gibi yardımcı maddeler içerir. İlaç üreticileri de tablet ve şurup şeklinde "Lazolvan" ilacı üretirler. Bir ilacın kullanımı ile tedaviye başlamadan önce, bir uzmana danışmak gerekir.

Kullanım için ana endikasyonlar şunlardırtalimatı. "Lazolvan" (çözelti) balgam viskoz tipinin salgılanmasının eşlik ettiği çeşitli kronik ve akut solunum yolu hastalıkları için önerilmektedir:

- pnömoni;

- akut ve kronik bronşit;

- kronik tipte obstrüktif akciğer hastalıkları;

- Balgam akıntısı zor bir süreç ile bronşiyal astım;

- prematüre bebeklerde solunum sıkıntısı sendromları;

- bronşektazi hastalıkları.

Vücut üzerinde farmakolojik etkileri deTalimatı açıklar. "Lazolvan" (çözelti), solunum yollarındaki mukus sekresyonunu arttırır. Ambroksol hidroklorür, akciğerlerdeki surfaktanın sentezini normalleştirir ve siliyer aktiviteyi arttırır. Bu süreçler, öksürüğü azaltmanın yanı sıra, vücuttaki mukusun atılımını ve çıkarılmasını iyileştirmeye katkıda bulunur.

İlaç "Lazolvan" (çözüm), için talimatiç uygulama için kullanımını öneren, genellikle inhalasyon için kullanılır. Bu prosedür sırasında, aerosolize ajan doğrudan bronşiyal mukozaya girer ve terapötik etkisini uygular. İnhalasyon yoluyla vücuda sokulan ilaç "Lazolvan" (çözelti), ilacın balgam söktürücü etkisini güçlendirmeyi mümkün kılan bronşların genişlemesini teşvik eder.

İlaç miktarını artırırüretimi için mukozal sorumlu etkinleştirerek balgam hücreleri ve aynı zamanda sıvılaştırma katkıda bulunur. bronşiyal epitelde yerleştirilmiş siliyaların ilacın etkisi altında, balgam vücut serbest, hava çıkışına yönelik daha yüksek bir hızda ileri-geri hareket üretmeye başlar.

Inhalasyon sürecinde vücutta bir kez,İlaç bronşların en uzak köşelerine ulaşabilir. Akciğerin bir dokusu olan alveollerin duvarlarına yerleşmesi, ilacın yapışmalarını önler, özel bir madde - sürfaktan üretimini uyarır.

Soluma işlemi detaylı olarak açıklanmıştır.talimatı. "Lazolvan" (çözelti), ilacın dahili olarak alınmasıyla birlikte inhalasyonlarda kullanım için tavsiye edilir. Bu terapi, enflamatuar olan tüm bronkopuler hastalıklarda etkilidir.

Kullanımı yasaklayan kontrendikasyonlarAşağıdakiler: ürünü oluşturan ambroksol veya diğer maddelere karşı artan hassasiyet. Yan etkiler talimatı gösterir. "Lazolvan" (çözelti), mide ekşimesi olarak ifade edilebilen küçük sindirim sistemi bozukluklarına neden olabilir. Ayrıca, ilaç alırken dispepsi gelişebilir ve bulantı, kusma ve alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir.

Tedavinin seyri sırasında ilacın kullanımıantibiyotikler, akciğer dokusundaki ikincinin konsantrasyonunu arttırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda, medikal bir ürünün antitüsif ilaçlarla alınması balgamın vücuttan çekilmesinde zorluğa neden olabilir.

Talimat: Lazolvan (çözüm) 2019

Talimat: Lazolvan (çözüm) 2019

Related news

 • Yüksek voltajlı güç kaynakları
 • Solan siyahlar için ne yapılmalı
 • Nanoteknoloji ve Gıda Sanayinde Kullanımı
 • Oyuncu Şükran Ovalı biyografisi, özgeçmişi, yer aldığı diziler, sosyal ağ hesapları
 • Bahara Özel 3 Cilt Bakımı

 • Talimat: Lazolvan (çözüm) 69

  Talimat: Lazolvan (çözüm)


  Talimat: Lazolvan (çözüm) 61

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 26

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 61

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 78

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 2

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 85

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 44

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 90

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 51

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 40

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 38

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 78

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 29

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 56

  Talimat: Lazolvan (çözüm) 17