Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 2019

Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 2019
17.08.2019

Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 22

Surgut'ta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği

Surgut şehri ortada yer almaktadır.görkemli Ob nehri. İşte bu yüzden her balıkçının hayalini kuruyoruz. Profesyonel veya amatör olup olmadığınıza bakılmaksızın, burada en az bir kez ziyaret etmek gerekiyor. Boş ellerle, burada tek bir balıkçı kalmadı. Kupalar sazan, levrek, turna ve diğer birçok balık türüdür.

Balıkçılık için yerler

Surgut'ta balık tutma çok şey sağlayabilirZevk, kuzeyin oldukça soğuk iklimine rağmen. Önemli olan, balık tutma ve mücadele için doğru yeri seçmektir. Bu bölgelerdeki en büyük nehrin Ob olduğu gerçeğine rağmen yerliler kollarından balık avlıyorlar. Buna ek olarak, içinde çok sayıda balık olan üç rezervuar var. Buna ek olarak, balık çiftlikleri ve özel havuzlar, rekreasyon için daha konforlu koşullar ile ücretli balıkçılık için bir fırsat sağlar. Kentin yakınında, yakalanması zor olmayacak bir sürü balık bulunan birkaç nehir daha var.

Surgut'ta balık ne için kişisel bir zevk meselesidirher balıkçı. Buradaki balık yerleri uzun zamandan beri biliniyor ancak doğa her zaman konukları şaşırtmayı başarıyor. Kış balıkçılığı çok popüler. Bununla birlikte, bu amaçlar için sizinle bir buzkıranmak gereklidir.

Mücadele seçimi

Surgut'ta balık avlama her ikisinde de yapılabilir.yardımcı float mücadele, ve eşek yardımıyla. Aynı zamanda kayan suyun derinliğinin beş metreye ulaştığı Ob nehri kollarındaki dalgalanmaları yakalamak daha iyi. Mağara yıl boyunca burada. Solucan, kan kurdu, sünger ve diğer püskürtme uçlarını ekleyebilirsiniz. Bir kupa olarak sazan, mersin balığı, pike, levrek, ruff vb. Yakalayabilirsiniz.

obogut için balık tutma

Çipura veya yumurta yakalamak istediğinde, o zamanalt dişli kullanmak daha iyidir. Onları yakalamak için en iyi yerler kayalıklarla kaplı alçak alanlardır. Balıktaki ilk donlarla birlikte, zorb başlar ve ısırma işleminde harekete geçirir, bu nedenle bu balık yakalamak için en uygun dönemdir.

Surgut Rezervuarında Balıkçılık

Surgut rezervuar biridirbalıkçılık için favori yerler. Surgut şehrinde, Khanty-Mansiysk Otonom Okruğunda yer alır. Bir rekreasyon merkezi, bir çadır kenti, bir balıkçı ve avcı evi vardır, bu da balıkçılık koşullarını daha konforlu hale getirir. Ancak, bazı kolaylık için, ayrı bir ücret talep edilebilir.

Surgut'ta balıkçılık

Çırpma, levrek, roach, pike levrek, pike yapabilirsiniz bu yerlerde yakalamak. Kıyıdan ya da tekneden balık tutabilirsiniz. Hem eğlenceli bir tekne hem de motor kullanmasına izin verilir.

Ob'da Balık tutma

Ob en çok olmasına rağmenKentin yakınlarında bulunan bilinen ve büyük nehir, yerel balıkçıların yanlarında balık tutmayı tercih ediyor. Ob'da (Surgut) balık avı hem en yaygın yüzdürme oltaları hem de donka ile yapılabilir. Yüzen mücadele yaz aylarında daha çok kullanılır. Bu yerlerde, lupinin yanı sıra nozul gibi kabuk da çok iyi olduğunu kanıtladı. Sonuçta, bu tür av avcıları yerel balık severler ağırlıklı olarak beyaz balıklardır.

Zaman sonbaharda ise, o zaman vejetaryen yemekbalıkla daha az ilgilenmeye başlar, bu yüzden bir solucan veya sünger dikmek daha iyidir. İnci yulafını sadece yem olarak değil, aynı zamanda nozul olarak da kullanmak iyidir.

ne yakalamak

Erken sonbaharda,Çırpma ve yazi sürüler halinde toplanmaya başladıkça mücadele eder. Bir gün boyunca nehrin küçük bir bölgesinden yüzlerce balık yakalayabileceğine dikkat çekildi. Ancak, nehir yükselirse, ısırma önemli ölçüde kötüleşir. Bu, su seviyesi yükseldikçe, balıkların dağıldığı ve çarpık yerlerde saklanmaya çalıştığı gerçeği ile açıklanabilir. İştahı önemli ölçüde azalır. İşlem don başlangıcı ile devam eder.

Surgut'ta ücretli balıkçılık

Birçoğu çipura ne yapılacağı sorusuyla ilgileniyor. Bu balık için yem ve bezelye favori yemektir. Lupin de çok iyi kanıtlanmıştır. Ancak kullanımı oldukça ihtiyatlı olmalı, çünkü uzun atışlar için kancayı uçurma özelliğine sahip.

Surgut'ta ücretli balıkçılık

Çok balıkçılık için hemen hemen tüm yerlerşehir ve çevresi halka açık ve ücretsizdir. Ancak, balık tutmak ve para kazanmak mümkündür. Ücretli balık avlama yerleri, genel olarak kamu su kütleleri ve nehirleri üzerinde bulunan ve müşterilerine belirli bir dizi ek hizmet sunan rekreasyon merkezleridir. Bu, hem konaklama hem yemek hem de kiralık eşyaları içerebilir. Temel olarak, ücretli balıkçılığın sunduğu hizmetler turistler ve bu bölgedeki konuklar tarafından beğenilmektedir.

Ob üzerinde bir avcı yakalamak

Sonbaharın başından ayaz havaya kadarAltta mücadele pike levrek yakalamak için bir fırsat var. Bu çok önemli değil, bir iplik çubuk veya basit bir çip alt olta kullanın. Surgut'ta balık avı, sadece fenerlere zevk vermemekle kalmaz, aynı zamanda onu gerçekten şaşırtabilir. On iki kilograma kadar olan Pike burada nadir değildir ve avınız olabilir. Çoğu yırtıcı bir çıkartma ya da diğer küçük balıklara yakalanır. Bir yem olarak, bir riper veya twister mükemmeldir. Bozuk yerlerde yakalarken de kullanılabilirler ve bu dişlilerin fiyatı çok ılımlıdır.

Surgut Rezervuarı

Surgut'taki Ob içinde balık avlarken,kabloyu çok dikkatli bir şekilde yapmanız ve çengelin çengelini önlemek için topun altına değmemeye çalışmanız gerekir. Ayrıca, buralar için nadir olmayan oldukça büyük boyutlardaki kupa örneklerini de yakalayabileceğiniz gibi, güçlü dişli almanız gerekiyor.

Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 2019

Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 2019

Related news

 • Yataklı Köşe Takımları ankara
 • Krasnoyarsk Bölgesindeki palto kıyafetleri: açıklamalar, fotoğraf
 • Sindirilen anne sütü ne kadar saklayabilir ve nasıl doğru bir şekilde yapılabiliyor
 • Tranko buskas neye iyi gelir ile Etiketlenen Konular
 • Yıldızname Falına Göre Sevgilinin Seni Ne Zaman Terk Edeceğini Söylüyoruz

 • Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 44

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği


  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 49

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 78

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 27

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 1

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 48

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 85

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 32

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 59

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 97

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 1

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 75

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 21

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 54

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 6

  Surgutta balık tutma: yerler, dişli, balık tutma tekniği 24