SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 2019

SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 2019
25.08.2019

SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 77

SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme

Her ebeveyn sadece onun çocuğu için isterDaha iyi. Bu bir gerçek! Medya Bu kurumların duvarlarının arkasında neler olup bittiğini görmek için sadece mümkün değildir çünkü çocuklarının göndermek ne anaokulu içinde sorusuna çok ciddiye yaklaştı edilecek. Ama neyse ki, çocukların ihmal - nadir olduğunu. Şimdi sadece Petersburg bahçelerinin çocuklar hakkında durulacak.

Bir makale bile değil, orijinal bir TOP olacak. St. Petersburg'un ana bölgeleri etkilenecek ve en iyi anaokulları gösterilecek. Üç kritere göre seçileceklerdir: İnsanların değerlendirmeleri, popülerlik ve genel bir değerlendirme.

anaokulları spb

Primorsky bölgesi anaokulları

Hattın ilki, St. Petersburg'un Primorsky ilçesinin anaokulları olacak. TOP, çocuklarını onlara veren tüm ebeveynler tarafından güvenilen sadece en popüler anaokullarını içerir.

 1. Yani, dikkatinize bir anaokulu getiriyoruz"Luchik" adı altında. İkinci bina olan Bulvarı Silvery'de yer almaktadır. "Luchik", St. Petersburg'un özel bir anaokuludur. Ayrıca, bu kurumun kendine ait bir web sitesi, kendi e-postası ve iletişim halinde olan çok sayıda yararlı bilgiye sahip bir grubu vardır.

 2. Belediye formu olan bir bahçe seçersenizözelliği, mükemmel bir seçimdir dört binada Bu Caddesi komutanı tarafında bulunan bir anaokulu sayısı 65., house 35, olurdu. Kendi web varlığı iftihar edemez, ama bir konuşma terapisi grubu vardır.

 3. Listede İngilizce'den bahsetmek imkansızdır."A'dan Z'ye" denilen jaslyah bahçesi Pek çok ebeveyn, çocuklarını orada vermek için acele ediyor, çünkü insanlar eğitim bölümünün en üst düzeyde olduğunu söylüyorlar. Primorsky Caddesi üzerinde, birinci binada, A harfi 345N. Petersburg'daki pek çok anaokulları İngilizce bir önyargıya sahip olamaz.

Kirov bölgesinin anaokulları

özel anaokulu

Kirov bölgesi, yüksek kaliteli anaokullarının bolluğuna sahiptir. Bununla birlikte, liste ebeveynler tarafından defalarca not edilen en iyilerini de içerecektir.

 1. Kuzya muhtemelen en popüler çocukPetersburg Kirov bölgesinin bahçesi. Yıllar boyunca, çocuk sayısında bir lider olmuştur. SPb anaokuluna dönüş önümüzdeki yıl için planlanmış olduğundan, çocuğunuzu orada vermeye karar verirseniz, önceden aramanız gerekir. Onu evde 62 numaradaki Tankista Khrustitsky'de bulabilirsiniz. Sadik özeldir. Çocuklar iki yıldan kabul edilir.

 2. Anaokulu № 33. St. Petersburg'daki tüm anaokulları en iyi incelemelere sahip değil, ama yapabilir. Bahçe Dobrovoltsev caddesi 52, bina 2 boyunca yer almaktadır. Çocuklar iki yaşından kabul edilir. Ayrıca anaokulunda progymnazik gruplar var. Ve önyargı hem entelektüel gelişmeye hem de fiziki duruma gider.

 3. Anaokulu № 13. Listede var, çünkü basit değil, ama telafi ediyor. Novatorov 15 üzerinde yer almaktadır. Orada sadece bir doktor randevu ile ulaşabilirsiniz. Çok sayıda insan, ekibin profesyonelliğini not eder. Anaokulunda vizyona yönelik düzeltici devlet programı, ek bir sanat stüdyosu, masaj ve kuru havuz.

Kalininsky bölgesinin anaokulları

St. Petersburg'un kalininsky semtinin anaokulları hakkında konuşmanın zamanı geldi.

 1. Anaokulu № 76. Bu kurumu Svetlanovsky Prospekt, ev 109/4 adresinde bulabilirsiniz. Sunulan anaokulu özeldir ve detayları görebileceğiniz kişisel bir e-posta ve web sitesi vardır. Kompansatedir ve zihinsel ve fiziksel gelişim olarak sapmaları düzeltmek için yüksek nitelikli hizmetler sağlar.

 2. Anaokulu № 90 cadde üzerinde yer almaktadır.Aydınlanma 84, iki bina. Sabah saat yediden akşam saatlerine kadar çalışır ve 1.5 yaşından büyük çocukları alır. Sadik, çocuğun entelektüel gelişimine yöneliktir ve aynı zamanda çocukları okula iyice hazırlar ve ebeveynlerin söylediğine göre, gelişimin ilerleyişini açıklar.

 3. Devlet Anaokulu No. 98. Tam adres: Lunacharsky Caddesi 78, bina dört. Petersburg'un Kalininsky ilçesinin birçok anaokulu, çocukların fiziksel ve entelektüel gelişimlerine önem veriyor ve bu kurum bir istisna değildir. Genel olarak, kurum genel bir eğitimdir.

Nevsky ilçesinin anaokulları

St. Petersburg anaokuluna dön

Nevsky ilçesinde yaşayan ebeveynlerin endişelenmelerine gerek yok, ayrıca yakınlarda iyi anaokulları da var.

 1. Anaokulu № 114. Kollontai Caddesi, 11/2 üzerinde yer almaktadır. Bu kurum çok popüler değil, ama bu kötü olduğu anlamına gelmez. Çok sayıda insan bu anaokulunu övüyor ve çoğu ebeveynin çocuğa tam olarak orada bulunmasını tavsiye ediyor. Çocukların kabulü iki yıl sürüyor, kimse yemek konusunda şikayet etmiyor. Bu arada, günde dört kez. Ayrıca çocuklar için mükemmel bir bakım olduğunu belirtiyorlar.

 2. Anaokulu № 130. Karavaevskaya Caddesi, 10/3 yer almaktadır. Bu bahçe hakkında çoğu insan çok sıcak tepki veriyor. Set ayrıca iki yıl ile geliyor. Kurum halka açıktır, ancak giriş ücreti gereklidir, ancak semboliktir. Anaokulunda iki grup ve her birinde 25 çocuk var.

 3. Anaokulu "Gökkuşağı". Bu, St. Petersburg'un özel bir özel ana okulu. Bunu bulabilirsiniz: Belorusskaya Caddesi, 16/3. Bir çocuğun kabul edilebilmesi için iki yaşından büyük olması gerekir. Anaokulu özel olduğu için ödeme yapmak gerekir, ancak miktar küçüktür ve çevreyi ziyaret etmek için ek fonlar alınır. Birçok kişi eğitim programının çok iyi olduğunu not eder.

Merkez Bölge Anaokulları

St. Petersburg sahil bölgesi anaokulları

Merkezde yaşayan ebeveynler şu anaokulları St. Petersburg'u ziyaret edebilirler:

 1. Anaokulu № 109. Millionnaya Caddesi, 22. üzerinde yer almaktadır. Kurumun mülkiyet şekli belediyedir. Anaokulu, bir çok insanın, şehrin en güzel yerinde, Peter ve Paul Kalesi'nin yakınında olduğunu söylüyor. Ödeme aylık makbuz üzerinden yapılır. Sadık nispeten büyüktür, ikisi temel olan beş grup ve üç kreş vardır.

 2. 110 numaralı anaokulu nehrin kıyısındaki yerdedir.Fontanka, 24. Bir devlet kurumu. Set üç yıl geliyor. Ödemeye gelince, bu zorunlu değildir, ancak bazen tamir ve küçük masraflar için ücretler vardır. Bu bahçe eğitim programı ile ünlüdür. Sadece bundan dolayı, St. Petersburg anaokuluna dönüş büyük. Çocuklar sadece entelektüel gelişmeyi değil, aynı zamanda ruhani de alırlar. Genellikle müzelere götürülürler, şövale çekerler ve çeşitli ülkelerin tarihini incelerler.

 3. Ve sonuncusu kuyruğunda, ama sonuncusu değilanlamı anaokulu Bebek Okulu. Nevsky Prospect 150 adresinde yer almaktadır. İsminden de anlaşılacağı gibi bu kurum özeldir ve İngilizce olarak eğiktir. Ayrıca anaokulunun kendine ait bir resmi vardır, bunun tam bir resmini görebilirsiniz. Ve önemli bir faktör, yaz döneminin İngiltere'de düzenlenmesidir.

Frunzensky bölgesinin anaokulları

Kalinin ilçesinin anaokulları

Ne yazık ki, çok değil, hatta daha az iyi, liste Frunze ilçe anaokullarında küçük olacaktır böylece.

 1. 59 numaralı anaokulundan bahsetmek imkansızdır.Prospect Slavy, house 23, apartment 3 adresinde yer almaktadır. Bu, çok sayıda ebeveynin özenle yanıt verdiği bir kamu kuruluşudur. Set iki yıl ile geliyor. Birçok insan, çocuklar için iyi yemek ve bakımı kutlar.

 2. Anaokulu "Epigraph" özel bir anaokuludur.Güney otoyolunda bulunan 54A. Anaokulu hakkında bilgi çok fazla değil, ama çoğunlukla olumlu olan ebeveynlerin ayrıntılarını ve geri bildirimlerini bulabileceğiniz kişisel bir web sitesi var.

Admiralteysky Bölgesi'nin anaokulları

Admiralteysky Bölgesi son sırada. Şimdi orada bulunan anaokullarından bahsedelim.

 1. Anaokulu № 8. Bölgedeki diğer dinleyiciler arasında en iyi olarak kabul edilen kişi, kendisi hakkında yapılan yorumlara dayanmaktadır. Bu Pochtamtskaya, ev 13 sokakta yer almaktadır. Ebeveyn bina mükemmel durumda olduğunu dikkat edin. Ama her ay 1000 ruble ödemek zorundasın. Ancak çoğu, bu paranın böyle koşullar için üzücü olmadığını söylüyor.

 2. 29 No'lu Anaokulu, 9 numaralı Labutina Caddesi'nde yer almaktadır. Bu anaokulu kısa kalmak. Onun çalışma şekli sabah 11'den akşam 16'ya kadar. Ödeme katlanılabilir ve büyük yatırımlar gerektirmez. Anaokulu personeli çocuklar için çok nazik ve oraya büyük bir zevkle gidiyorlar.

 3. Anaokulu № 45. Adres: Prospect Rimsky-Korsakov, 65/11. Ayrıca ebeveynlerin çocuklarına mutlu bir şekilde verdikleri ve pişman olmadıkları mükemmel bir bahçe. Resepsiyon üç yıl ile başlar. İçinde her biri 12 çocuğa sahip 4 grup var. Odalar kendilerini mükemmel durumda.

Sonuç

Petersburg Kirov ilçesinin anaokulları

Görünüşe göre, St. Petersburg'da çok büyük bir yer var.anaokullarının sayısı ve çeşitli alanlarda. İlginiz tam bir liste değildi, ama en iyilerinden en iyisi seçildi. Bu, bölgenizdeki bahçeler hakkında en ufak bir fikir verecektir. Bu yazıyı okuduktan ve bir çeşit anaokulu beğendikten sonra en iyi seçenek, oraya gidip herşeyi kontrol edecek.

SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 2019

SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 2019

Related news

 • Geri egzersiz
 • İstanbulda konut aidatları 2 bin 100 liraya kadar çıkıyor
 • Güzel sanatlar dersleri: kağıt üzerine 3B çizim nasıl çizilir
 • Hayvan Pisliği Nasıl Temizlenir
 • Ispanak Graten Yapımı Videosu

 • SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 98

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme


  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 85

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 59

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 96

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 2

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 77

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 45

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 58

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 40

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 89

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 82

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 56

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 11

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 22

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 71

  SPB anaokulları: liste, adres, değerlendirme 88