Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılarSonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar


Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar 57 26.02.2019, 18:45

Sonsuza dek "Arkadaş Çevresi" içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar

Ile iletişim kurmak için çeşitli uygulamalar ve sitelerher gün daha fazla olur. "Friend Around" yaratıcıları, normal sitelerin ötesine geçti ve iş için bir PC ya da cep telefonu için ek yazılım yüklemek gerektiğinden, ziyaretçilerin ilgisini çekti. Bu programın işlevselliği sohbet etmenizi, fotoğraf eklemenizi ve durum belirlemenizi sağlar. Ancak, birçok kullanıcı şu anda "Friend Around" içindeki bir sayfanın nasıl silineceğiyle ilgileniyor.

Bu sosyal ağ nasıl çalışır?

Sonsuza dek arkadaşımdaki bir sayfayı nasıl silebilirimOperasyon prensibi daha mükemmel benziyorDaha önce popüler olan ISQ sürümü. İletişim bir sohbet şeklinde gerçekleşir ve yeni arkadaşlar bulmak için Bluetooth'u açarsınız. Programın yardımıyla, düşünen insanları bulabilir ve gerçek hayatta iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

Ancak, son zamanlarda bu sosyal ağhızlı buluşma evrensel bir yol haline gelmiştir. Çok sayıda erkek ve kız ikinci yarısını arıyor. İstenen hedefler zaten elde edildiğinde ve iletişim gerçek zamanda devam ettiğinde, çoğu insan sayfayı "Arkadaş Çevresi" nde sonsuza dek kaldırmanın bir yolunu arıyor.

Ek olarak, arkadaşların eylemleri hakkında sık sık bildirimlerağlar çok müdahaleci olabilir. Bu sosyal ağdaki iletişimin reytingi, gönderi gönderilmesiyle elde edilir ve birçok kişi, onları çevreleyen neredeyse her şeyi paylaşır. Her güncelleme hakkında, PC için bir sürüm kullanıyorsanız, (iOS veya Android'iniz varsa) veya SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Hesabınızı neden silmek kolay değil?

sayfamın etrafında arkadaş giriş yapProjenin yönetimi en çok inanıyorKullanıcılar sosyal ağlardaki hesaplarını bilinçsizce silip pişman olurlar. Çoğu zaman bu, ergenler ve 25 yaşın altındaki kişilerle olur. Bu, dikkat çekmenin bir yolu olan açıklayıcı bir harekettir.

Bu sebepten bağımsız olarak sorunu çözmekSonsuza dek "Arkadaş Çevresi" içinde bir sayfayı silme yolu imkansızdır. Program sadece hesabı bir süreliğine engelleme fonksiyonuna sahiptir ("Ayarlar" tuşu ile), fakat bu her zaman yeterli değildir.

Proje yönetimi aracılığıyla çalışıyoruz

Bunu silmenin tek bir yolu varSadece bu sosyal ağa asla dönmeyeceklerine emin olanlara uyacaktır. Yüzde imkansız olarak adlandırın, çünkü her şey yöneticiye bağlı olacak ve farklı durumlar var. Kullanıcı destek servisine bir mesaj yazmak ve doğru formda sayfanızın kaldırılmasını istemek gereklidir.

Web'de, sayfanın nasıl silineceğine karar verinsonsuza kadar "Friend Around", genellikle scammers sunuyoruz. Sadece bu projede çalışan kişilere başvurmak ve üçüncü taraf uygulamaları kullanarak bu sorunu çözmeye çalışmamak en iyisidir. Verilerinizin üçüncü bir şahıstan olabileceğini ve bunların nasıl atılacağını bilmeyeceğinizi düşünebilirsiniz.

arkadaş sayfası nasıl kesilir

"Arkadaş Çevresi" ni ("Sayfam"-> "Giriş yap"), arkadaş listesini bulun. Adres defterinde, varsayılan adın sosyal ağ iletişimiyle aynı ada sahip olması gerekir ve isteğinizi yazabilirsiniz. Cevap yoksa veya listede böyle bir isim bulamadıysanız, e-posta adresiyle bağlantı kurmalısınız. [email korumalı]

Özel yöntem

Seçeneği ile, olmayanlar tarafından test edilmişBu şekilde iletişim düzenlenmiş, anketi kalıcı olarak silemezsiniz. Her şey yeterince basit - sayfanıza getirdiğiniz verileri ortadan kaldırmanız gerekiyor.

"Anket" karşılık gelen menü maddesi yardımıyla"Değiştir", yeni veri girmeniz gerekiyor. Anketinizin tanımlanabildiği tüm üyeleri listeden kaldırın, yayınları temizleyin ve kişisel parametreler girin. Bir ad ve soyadı yerine, bir nokta veya virgül koyun. Aslında, bu yöntem sadece anketin tanımından sizinki gibi korunur. Sadece telefon numaranıza bağlı bir anketin varlığından memnun olanlar için uygundur.
Sonunda, programı telefon ve bilgisayar belleğinden kaldırmanız gerekir. Özellikle otorun cihazında ise. Bu yöntem resmi web sitesinde bile sunulmaktadır.

Sayfaya giriş şifresi kaybolursa ne yapmalı?

arkadaş sayfası nasıl geri yüklenirKayıt sırasında belirtilen numaraysa,Programın ilk ekran koruyucusunda ("Arkadaş Çevresi" -> "Sayfam" -> "Giriş"), işaretçiyi otomatik oturum açma noktasından kaldırmanız ve ardından "Şifre kurtarma" düğmesini bulmanız gerekir. Telefonda, pencerede görünen özel alana girmeniz gereken numaraları içeren bir mesaj verilecektir.

Hesaplarını geçici olarak askıya alanlar içinveya çok fazla zaman kullanılmadığında, kayıt sırasında belirtilen numaraya sahip bir telefonun bulunması, "Arkadaş Çevresi" sayfasının nasıl geri yükleneceği sorununun çözülmesi için zorunludur.

Ama ya sayı çok uzadıysa? Bu durumda en iyisi mobil operatörünüzün ofisindeki yöneticiyle iletişime geçerek kaybolmuş olan yerine yeni bir SIM kart almanızdır. Bu sadece kart adınıza satın alınmışsa mümkündür.

Telefon numarasını uzun süre kullanmadıysanız veyaBaşka bir kişi adına satın alındı, o zaman "Arkadaş Çevresi" sayfasını kesmekten başka bir şey yok. Bunun için, İnternet üzerinden dağıtılan birkaç program var. Ayarlarda telefon numarasında herhangi bir değişiklik olmadığı için başka yol yoktur.

Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılarSonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar

Related news

 • Brokoli Salatası Tarifi
 • Eski hakim: Mehdiliği Adnan Oktardan öğrendim
 • Evde papilloma nasıl çıkarılır

 • Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar 52

  Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar


  Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar 91

  Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar 89

  Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar 99

  Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar 71

  Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar 14

  Sonsuza dek Arkadaş Çevresi içinde bir sayfanın nasıl silineceğine ilişkin ayrıntılar 28