Solkonil (göz jeli) 2019

Solkonil (göz jeli) 2019

Solkonil (göz jeli) 48 18.01.2019, 17:00

Solkonil (göz jeli)

Solcoseryl (jel göz) koruma sağlarhipoksi veya besin eksikliği dokuları. İlaç, geri dönüşümlü hasarlarla normal dokunun işleyişinin restorasyonunda yer alır ve lezyonların iyileşmesini destekler, aynı zamanda rejenerasyonun kalitesini iyileştirir.

Ilaç Solcoseryl aktif madde (jelgöz) sağlıklı genç buzağılardan alınan kandan üretilen standartlaştırılmış biyolojik ve kimyasal olarak diyalizattır. Bileşen ayırma ve ultrafiltrasyon ile elde edilir. Bu nedenle, Solcoseryl (göz jeli) ilacının aktif maddesi bir protein molekülü içermez, fakat hayvanların serum ve kan hücrelerinden elde edilen birçok düşük moleküllü ürüne sahiptir. Bu bileşenler amino asitleri, elektrolitleri, nükleositleri, yağ ve karbonhidrat metabolizması ara ürünleri, oligopeptitleri ve nükleotidleri içerir.

İlacın kullanımının klinik etkinliği, tüm bileşenlerinin sinerjisinden kaynaklanmaktadır.

Solcoseryl (göz jeli) ile ilgilidirÇeşitli korneal lezyonları, özellikle stromasını tedavi etmek için özel olarak tasarlanmış ilaçlar. Bu, ilacın skar oluşumu riskini azaltma ve rejeneratif süreçleri aktive etme yeteneğinden kaynaklanır.

Hazırlık, jel benzeri bir kıvama sahiptirKarboksimetil selüloz bileşimindeki varlığı nedeniyle. Sodyum tuzunun varlığı, ilacın muntazam ve uzun süreli örtülmesine katkıda bulunan ilacın arttırılmış yapışkan özelliklerini sağlar. Sonuç olarak, aktif maddenin etkilenmiş dokuya sürekli penetrasyonu gerçekleşir.

Gözler için ilaç Solcoseryl için kullanılırCerrahi girişimler sonrası skarların iyileşmesini hızlandırmak için konjonktiva ve korneaya (erozyon veya travma ile) mekanik hasar. İlaç, termal, kimyasal (alkali ve asit saldırısından), radyasyon (X-ışını, ultraviyole ve diğer kısa dalga radyasyonu türlerinden) için çok etkilidir. Ilaç antibiyotikler, antifungal ve antiviral ajanlar ile kombinasyon halinde epitelizasyon sırasında kornea, keratit (viral, bakteriyel veya mantar etiyolojisi) ülserleri için endikedir; farklı genesis kornea distrofisi ile (lagoftalmik, nöroparalitik keratit, "kuru" keratokonjunktivit, büllöz keratopati dahil). İlaç, süreyi azaltmak ve tolere edilebilirliği arttırmak için yumuşak veya sert kontakt lenslere adaptasyon sırasında kullanılır.

Açıklamaya göre, ilacın önerilen dozu - günde, bir damla dört kez. Katılan doktor başka bir uygulama şeması seçebilir.

Ağır durumlarda izin verilir (izinledoktor) bir damla jel her saatte kullanarak. Diğer oftalmik ajanlar kullanıldığında, instilasyonlar arasındaki aralık on beş dakikadan az olmamalıdır.

Uyarlama periyodu sırasında sert lenslerle ilgili olarak ilaç kullanıldığında, jel, yerleştirilmeden önce ve konjonktival keseye alındıktan sonra doğrudan yüzeylerine uygulanır.

Ilacı enjekte ederken, tüpün ucuna parmaklarınızla dokunmayın.

Yumuşak lenslere uyum sağlarken, Solcoseryl kaldırıldıktan sonra akşam uygulanır.

Kullandıktan sonra tüpü sıkıca kapatmak gerekir.

Kural olarak, ilaç hastalar tarafından iyi tolere edilir. Uygulamadan sonra, kısa süreli bir tezahür olan ve ilacı reddetmek için bir neden olarak kabul edilmeyen hafif bir yanma hissi mümkündür.

Hamilelik ve emzirme sırasında, kullanmadan önce bir doktor konsültasyonu gereklidir.

Oftalmik uygulama sonrasıilaç Solcoseryl jel yorumları lezyonlar, çoğunlukla, olumlu. Bu, ilacın geniş spektrumuna ve göreceli kullanılabilirliğine bağlıdır. Bununla birlikte, ürünü kullanmadan önce ilaca verilen açıklama ile tanışmak gerekir.

Solkonil (göz jeli) 2019

Solkonil (göz jeli) 2019

Related news

 • Buğday çorbası tarifi
 • Derlemek nedir
 • Tavşan Desenli Oje Nasıl Yapılır

 • Solkonil (göz jeli) 15

  Solkonil (göz jeli)


  Solkonil (göz jeli) 56

  Solkonil (göz jeli) 98

  Solkonil (göz jeli) 94

  Solkonil (göz jeli) 98

  Solkonil (göz jeli) 36

  Solkonil (göz jeli) 63