Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 2019

Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 2019

Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 98 14.02.2019, 02:27

Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich

Halen Yekaterinburg'da tanınan bir siyasetçi olan Kovpak Lev Igorevich, Devlet Duması'nın milletvekili. Bu pozisyonda Ekim 2016 başlarında katıldı.

Kovpak Lev Igorevich, biyografi

biyografi

23 Ekim 1978'de Pervouralsk şehrindesıradan bir işçi sınıfı olan Kovpak Lev Igorevich'de doğdu. Milletvekilinin biyografisi ilginç. Yekaterinburg yılında kardeşleri ve ebeveynleri ile taşınan çeşitli okullar tarafından değiştirildi ve orada birkaç yıldır №9 liseden mezun. Okuldan sonra, yükseköğretime devam kararı, Kovpak I. Leo ABD'ye gitti ve San Francisco bir üniversitede yaptı. Vatanına döndükten sonra, bankalardan birinde çalıştı. Ülkede meydana gelen koşullar nedeniyle bazı noktada, o, menkul ile ilgili çalışmayı bırakmak zorunda ve USUE ikinci derecede (Ekonomi Ural Devlet Üniversitesi) alacak gerekiyordu 2002 yılında öğrenim diploması aldı.

Kovpak Lev Igorevich biyografisi

Elde ettiği profesyonel çalışmasındaAzim ve büyük zorluklarla büyük bir başarı. Kovpak Lev Igorevich'in Kirovsky süpermarketinin sahibi ve başkan yardımcısı olduğu unutulmamalıdır. Bu süpermarket, Avrupa mağazaları türüne göre bölgede ilk kurulan bölgedir ve halen bölgede lider konumdadır.

Zaten 10. sınıfında, Kovpak Lev Igorevich ile birliktearkadaşları bir iş kurdu. Bir yaz için iyi para kazanmayı başardılar, ancak daha sonra Leo Igorevich bu işi terk etmek zorunda kaldı, çünkü Ailesi terk etmek için ona karşıydı.

Yekaterinburg'daki 4 ve 5 kişilik konferansın milletvekili 2005 yılından bu yana.

Kovpak Lev Igorevich - kişisel hayat

Başkan yardımcısı, kişisel hayatının sırlarını gönülsüzce açığa çıkarıyor ve ailesi hakkında konuşmaktan hoşlanmıyor. Sadece Lev Igorevich'in bir karısı ve iki çocuğu olduğu biliniyor.

Kovpak Lev Igorevich, özel hayat

Bilinen politikacının,Sverdlovsk bölgesi babası Lev Igorevich kendini çok başardı. O büyük potansiyeline ve azimine sahiptir. En zor durumlarda bile, sorunsuz bir şekilde, tüm zorlukların üstesinden gelmek için doğru çözümü buluyor ve yalnızca ileride istiyor.

İlginç gerçekler

Lev Igorevich, Amerika'nın mükemmel olduğuna inanıyorçünkü eğitim için uygun, çünkü orada kimseyiz ve tek çıkışınız var - iyi eğitim almak için ve bunun için başvurmak büyük bir çaba gerektiriyorsa.

 • Milletvekili, örneğin Chicago'da başka bir yüksek öğrenim kazanma umudu bırakmıyor.
 • Lev Igorevich her zaman kendi işini yapmak istedi.
 • Kendini sakin ve dengeli bir insan olarak görmektedir. Spor salonunda sürekli olarak sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük ediyor.
 • Hisse düşkündür.
 • Işık eserlerini okumayı tercih ediyor, tk. Rahatlamanıza ve dikkat dağıtmanıza izin veriyorlar.
 • Siyasi faaliyetlerindegenç nesle dikkat edilir. Rehberliğinde, gençler ve gençler için birçok ilginç etkinlik düzenleniyor. Çeşitli eğitim kurumlarını finanse eder, onarım için öder.

Kovpak Lev Igorevich her zaman hayatında büyük başarılar elde etmeyi arzu etti, yaptı, ama şimdi nelerin başarıldığını durduramadı ve yeni zirvelere yenildi.

Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 2019

Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 2019

Related news

 • KUYRUKLU GECE GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR
 • Çok İzlenen Videolar
 • Boynun kasları. Yapı ve fonksiyonlar

 • Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 47

  Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich


  Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 71

  Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 91

  Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 97

  Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 74

  Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 62

  Siyasetçi Kovpak Lev Igorevich 43