Sindirella 2019

Sindirella 2019 Sindirella

Sindirella

Editor
8 Ocak 2015 21 Mart 2017 8 Ocak 2015
Genel İzleyici Kitlesi

Arşiv

Orijinal Adı:CinderellaVizyon Tarihi:2015-03-13Tür:Aile, FantastikYönetmen:Kenneth BranaghFilmin Oyuncuları:Cate Blanchett, Lily James, Richard Madden, Stellan Skarsgård, Holliday Grainger, Sophie McShera, Derek Jacobi and Helena Bonham-CarterFilmin Yapımcısı:Tim Lewis (Baş Yapımcı), Simon Kinberg, Allison Shearmur, David BarronTürkiye Dağıtıcısı:Disney Türkiye

Sindirella masalı, Disney tarafından beyaz perdeye uyarlanıyor.Annesi öldükten sonra, babası başka bir kadınla evlenen Ella’nın(Lily James) yaşadıklarını anlatan film, babası ölünce, üvey annesi ve kardeşini kötü tutumları karşısında ne yapacağını bilmez hale gelir. Ella, üvey annesi (Cate Blanchett) ve üvey kardeşleri Anastasia (Holliday Grainger) ve Drisella (Sophie McShera) tarafından sürekli olarak aşağılanmaktadır. Kendi evinde hizmetçi olarak çalışmak zorunda kalan Ella’nın adı da, onu aşağılamak için Sindirella olarak değiştirilir.

Üvey ailesinin kötü davranışlarına karşı, iyi ve nazik olmayı sürdürmeye karar veren Ella bir gün ormanda cesur bir yabancı ile karşılaşır. Gerçek bir prens olan bu yabancı ile tanıştıktan sonra Ella’nın hayatı değişecektir. Ormanda karşılaştığı Kit (Richard Madden) bir parti vermektedir ve bu baloya bütün genç kızların katılması istenir. Ella bu davet üzerine heyecanlanır ancak üvey annesi onun baloya katılmasını yasaklar ve elbisesini yok eder. Pariye katılma umudunu kaybetmek üzere olan Ella’nın yanına bal kabağı ve fareleri olan yaşlı bir kadın (Helena Bonham-Carter) gelir ve Ella’ya yardım ederek, Sindirella’nın hayatını tamamen değiştirir.

Sindirella 2019

Sindirella 2019

Related news

 • Balık Yağı Hakkında Her Şey
 • Bir daire için hediye
 • Zımni ve eş anlamlı nedir. Eşanlamlılar, aksilikler, eşanlamlılar, bunların oluşumu ve kullanımı
 • En güçlü el vuruşunu nasıl geliştirebilirim
 • 19 Temmuz 2019 Pazartesi

 • Sindirella

  Sindirella


  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella