Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 2019

Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 2019
17.05.2019

Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 54

Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar

Silva Kosina ünlü bir İtalyan aktrissinema. 1933'te doğdu ve 1994'te öldü. Silva'ya sahip filmler artık popüler. Bu sadece İtalyan değil, aynı zamanda Hollywood resimlerinde de yapıldı.

biyografi

Biyografiye göre, Silva Kosina 22 Ağustos 1933'te Hırvatistan'ın Zagreb şehrinde doğdu. Aktrisin gerçek adı Silva Koskinon. Kızın babası Yunan kökenliydi ve annesi Polonya'dan geldi.

Silva Koshina

İtalya'da, kızkardeşi Silva'ya, ellili yılların başında taşındı. Napoli şehrinde, Kosina'nın Fizik Fakültesinde okuduğu bir üniversite vardı.

Kız her zaman çok aktif olmuştur. 21 yaşında, Silva bisiklete katılımı sırasında ödülü kazandı. Ayrıca düzenli olarak çeşitli güzellik yarışmasına katıldı ve kazandı.

Yüksekliği 174 cm olan iyi bir figür, Napoli'de bir model olarak çalışmaya başlamasına katkıda bulundu.

22 yaşındayken, Silva bir oyuncu olmaya ve Roma'yı fethetmeye karar veriyor.

İlk roller

Oyuncu 1955'te sinemada ilk rolünü gerçekleştirdi. Komedi resmi "İnsanlar ve onbaşılar" da küçük bir rol oynadı.

"İnsanlar ve onbaşı" - Camillo Mastrochinke tarafından yönetilen bir bant. Filmin senaryosu Goto Mangini ile Toto tarafından yazılmıştır. Bu filmde Toto ana rol oynadı.

1956'da Silva iki makine daha, "The Machinist" ve "Mikhail Strogov" da oynadı.

Popülerlik dalgası üzerinde

1957'de Silva Koshina gazetelerde bir fotoğrafta vedergiler hiç kimse şaşırmadı. Kız sık sık çekici genç aristokratlar, ölümcül kahramanlar oynadı. Onun katılımı ile Popüler resim - "kırk çocuklu naif" melodram "Herkül," komedi "Guendalina", "İmkansız Isabelle",

Silva Kosina, filmler

Silva Koshina'nın filmografisi çabucak düzelditüm yeni filmler. 1958'de oyuncu dokuz filmde hemen oynadı. Herkül ve Kraliçe: Bunlar arasında, aktris Clorinda rol oynadığı dramatik filmi "Kudüs Savaşı", komedi filmi "Ay üzerinde Toto" "Paris'te Toto" ve hangi Silva Juliet, fantezi türünde resim, "Herkül rolünde göründü Lydia. "

Önümüzdeki on yıl boyunca Silva doğruİtalya'da en popüler oyuncu olarak kabul edildi. Yönetmenler Steno, Victor Turzhansky, Luigi Comencini, Randall Wallace ve başkalarının yönettiği Silva Koshina ile film.

Tek tek, "Lüks Kadınlar", "Roma için Savaş", "Suç", "Demir Maske", "Syracuse Kuşatması" resimleri ekranda beliriyor.

Koshina bu ünlülerin filme katılımı"Bucket List", "acımasız adamlar", "Monte Carlo Cinayet", "ben, ben, ben ve diğerleri", "Ruhlar Juliet" olarak bantlar, "En Kısa Günü", "Haziran için çok sıcak."

Federico'nun yönettiği "Juliet ve Parfüm" resmiFellini 1965'te serbest bırakıldı. Bu harika dramatik komedi kasetinin bir başka adı da "Juliet, ruhların sahip olduğu". Resim, "En İyi Yabancı Film" dalında 1966 yılında Altın Küre Ödülü'ne layık görülmüş ve iki kategoride Oscar aday gösterildi.

Hollywood

Conquer Hollywood Silva 1967'de gitti. Burada sadece iki yıl yaşadı ve çalıştı. Amerika'da çalışmak oyuncuya İtalya'da olduğu gibi ahlaki tatmin getirmedi. Amerika'da Kosin, daha önce olduğu gibi popülerlikten zevk almadı, yönetmenler onun için iş teklifleri ile uyumlu değildi. 1969'da oyuncu İtalya'ya dönmeye karar verdi.

Silva Kosina, fotoğraf

Bu dönemin eserlerinden, genellikle roller üstleniliyorSilva Kirk Douglas birlikte rol aldığı David Lowell Rich yönettiği Ralph Thomas yönettiği Dan Felix romanından, "acımasız erkeklere", "Die Güzel Way," üzerinde Robert Siodmak, Sergiu Nicolaescu ve Andrew Morton yönettiği filmi "Roma için Savaş" in oyuncu.

Döndükten sonra

Oyuncunun dönüşünden sonraki beş yıl içindeev, o "eyaletindeki Dracula", "Sarı Silk Yedi Şal", "Mutlak doğallık", "açık cinsel manyak Ceza Polis", "Şeytanın Evi", "Justine Marquis gibi filmlerde rol aldı."

Silva her zaman cesurdu, filmlerde açık sahnelerden korkmuyordu. 36 yaşında Koshina, erotik dergisi Playboy'da bir model olarak rol aldı.

Silva Koszina, biyografi

Yaş ile aktrisin popülaritesi azaldı. Aristokratların çağında giderek daha fazla güzel kadınların rolü oldu. 1977 ile 1994 arasında kadın sadece on üç rol oynadı. "Odyssey" adlı müzik resmindeki "Tuz" komedi kasetinde "Ricky ve Barabba", "Cinderella 80" ve "Altın Eller" gibi dramatik filmlerde rol aldılar.

Kişisel hayat

Silva aktöre sadece bir kez evlendi veyapımcı Raimondo Castelli. 1960'da çıkmaya başladılar. Çift, sekiz yılını medeni bir evlilik geçirdi. 1967'de Koshina ve Castelli resmen Meksika'da evlendi. İtalya'da resmen tanınmayan evlilikleri sadece birkaç yıl sürdü.

sonuçlar

Silva Kosina meme kanserinden öldü 22.12.1994 yılında İtalyan başkentinde. Oyuncu 39 yıllık hayatını sinemaya verdi. Para kutusunda önemli bir ödül yok, sadece 1967'de Altın Laurel ödülüne aday gösterildi. Silva lüks bir hayata çok düşkündü, kendini sanat objeleri, nadir mobilyalarla kuşattı. Kendisi inanılmaz derecede lüks ve yetenekli bir kadındı.

Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 2019

Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 2019

Related news

 • Sağlığımız İçin Önemli Bilgiler, Besinler
 • Tüketici Fiyatları Genel Endeksi
 • Maslenitsa için yulaf lapası
 • Gebe kadınlar için diüretikler
 • Sporcusundan Tatlı Düşkününe Her Ağza Layık 4 Farklı Krep Tarifi

 • Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 41

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar


  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 70

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 15

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 23

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 92

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 88

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 71

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 13

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 30

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 3

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 37

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 59

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 54

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 31

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 39

  Silva Koszina: biyografi, filmler, fotoğraflar 30