Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 2019

Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 2019

Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 30 25.02.2019, 17:15

Sigorta şirketi "Evroins": yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE "Evroins"

OOO Rus Sigorta Şirketi Evroins2003 yılından beri Rusya pazarında çalışıyor. Ana faaliyet alanları: otomobil sigortası, LCA, işletmelerin mülkiyet sigortası ve hukuki sorumluluk. Sigorta şirketi "Evroins" tarafından elde edilen sonuçlarla ilgili daha fazla detay, hizmetle ilgili müşteri geri bildirimleri, okumaya devam.

Kısa Tarihçe

OOO "RNS" Evroins "küçük boyutluevrensel sigorta şirketi. Kuruluş, başlangıçta LLC "IC" Basalt "adı altında finans piyasasına girdi. Sigorta şirketinin genel müdürü Smolensk'te bulunmaktadır. Moskova, St. Petersburg, İnguşetya, Çeçenya, Bryansk ve Krasnodar Bölgesi'nde şirketin şubeleri var.

sigorta şirketi euroins yorumlar

Müşteriler talebe elliden teklif edilirHer biri için finansal kuruluşun düzenleyici lisansına sahip olduğu sigorta ürünleri. Reasürans koruması, özellikle Uluslararası Sigortacılar Birliği, Seyahat Endüstrisi, Girişimciler Birliği gibi uluslararası ve Rus dernekleri ve sendikaları tarafından sağlanmaktadır.

2013 yılında İnternet kanalının piyasaya sürülmesinden sonra prim hacmi arttı. Yurtdışına seyahat eden kişiler, "Evroins" de tıbbi bir politika yapmaya başladılar.

Sigorta şirketi: rating

Şirket 1030'u toplayarak 2015 yılında 85'inci sırada yer aldı.milyon prim ve 330 bin ruble ödüyor. 2016 yılının ikinci çeyreğinin sonuçlarına göre bu gösterge iyileşti. Şirket 386 bin ruble topladı. ve sıralamada 74, sıralamada 116 bin ruble. Yarım yıl için 174 bin sözleşme daha uzatılmış ve 134 bin yeni işlem imzalanmıştır. 6288 başvuru yapıldı, bunların 5988'i yerleşti.

oooo avrupa birliği

rebranding

2016 yılında IC "CDI hissedarlarında bir değişiklik olduSigorta ". 16 Ağustos'ta Bulgar şirketi Euroins Insurance Group, hisselerini 710 milyona çıkardı. Alman Talanx International AG, tüm SK menkul kıymetlerini sattı (% 99.3). Bu olaylardan hemen sonra, tüm yetkileri denetleme kurulu üyelerinden çıkarıldı ve şirketin adı yeniden adlandırıldı.

Ürünler |

Bu ürünleri IC "EUROINS" olarak satın alabilirsiniz:

gövde:

 • bir kaza, patlama, yangın, üçüncü şahısların eylemleri, doğal afetler, düşen nesneler, hırsızlık ve aracın hasar görmesi risklerini kapsar;
 • Orijinal ekipmana dahil olmayan ek ekipmanların çalınması;
 • sürücünün ve tüm yolcuların hayat ve sağlık sigortası;

CTP:Başkalarının mallarına zarar verilmesi durumunda araç sahiplerinin sorumluluk sigortası, insan sağlığı.

DSAGO: Zorunlu motor TPL sigortası limiti üzerindeki hasarın tazminatı.

avrupa politikası

IC "EUROINS" deki araba sigortasının avantajları:

 • bireysel şartlar seçimi;
 • tarife artırılmadan primlerin taksitle ödenmesi;
 • referans olmadan CASCO için hasar (sınırlı bir miktarda) için tazminat;
 • müşteri tarafından tazminat şeklinin seçilmesi: hizmet istasyonunda hesaplama veya onarım ile;
 • 24 saat telefon ve teknik destek;
 • aracın tahliyesi ve komisyoncunun kaza mahalline çıkışı için servisler;
 • Tedavi gününde (sınırlı miktarda) geri ödeme ödenmesi (CASCO tarafından).

LLC RSE "Evroins" (Moskova) bir tam sunuyoriş riski sigortası için hizmet yelpazesi: navlun trafiğinin kurumsal VHI'ye karşı korunması. Diğer ürünler arasında gezginler için seyahat sigortası da bulunmaktadır.

SG "Evroins" politikasının avantajları

 • Sözleşmeyi imzalamak için ayrılış uzmanı.
 • Taksitli sigorta ödemesi.
 • Sigortalı olayların hızlı gözden geçirilmesi.
 • Düzenli müşteriler için indirimler.

Sigorta şirketi "Evroins": yorumlar

Sigortalı olayların dikkate alınma hızı veÖdemelerin uygulanması sadece sigorta şirketine değil, ortaklarına da bağlıdır. Forumlardaki birkaç olumsuz kullanıcı incelemesi, aracın onarımındaki gecikme, aracın muayenesi ve yurtdışında sağlık sigortası için tazminat ödemesindeki zorluklarla ilgilidir.

İlk olarak, bağımsız bir uzman, TS'nin incelenmesini gerçekleştirir ve onarım SRT tarafından gerçekleştirilir. Bu aşamalardaki gecikmeler, hiçbir sigorta şirketi düzenlenemez.

euroins gövde

İkincisi, tıbbi için alma ve ödeme kurallarıSözleşmenin resmi hale getirilmesinden önce yurtdışında kalış süresince yardım bilinmelidir. Sigortalı bir olay durumunda telefonla bir başvuru yapmak ve bir uzmanın gelişini beklemek gerektiğini özellikle belirtmişlerdir. Acil tıbbi bakım hizmeti alınması gerekiyorsa, müşteri tüm masrafları kendisi karşılar. Tazminat alabilmek için, Rusya'ya varışta Rusça veya İngilizce'ye tercüme edilen çeklerin kopyalarını vermek gerekmektedir.

eOSAGO

Ruslar büyük ilgi görüyorOSAGO'nun elektronik politikaları. Piyasadaki en büyük oyuncular arasında sadece iki şirket vardı: Rosgosstrakh ve RESO-Garantia. Ama çok uzun zaman önce değil, eOSAGO hizmetini kapattı. Artık elektronik politikayı sadece RESO'da değil, aynı zamanda "ikinci kademe" şirketlerinde de, örneğin "RNO" Evroins "de resmileştirmek mümkündür. Tüm kayıt prosedürü doğrudan şirketin web sitesi üzerinden yapılır. Birçok kullanıcı, geliştirilen arayüzün en uygun olanı olduğunu düşünmektedir.

ooo pso euroincome moskova

Eşzamanlı olarak yapabilecek kişi sayısıSitede politika yapmak için, sigorta şirketi "Evroins" bir kısıtlama oluşturdu. Kullanıcılardan geri bildirim onaylandı. Çoğu zaman, bir elektronik politikayı resmileştirmek için ilk girişim başarısızdır. Sitede "Kias Web engellendi" hatası var. Eğer pes etmeyin ve üst üste birkaç kez "Oturum Aç" düğmesine basarsanız, o zaman, er ya da geç kayıt formu açılır.

Servis kullanıcılarının önemli bir avantajı varişte. Tüm bilgiler girilir ve aşamalar halinde kontrol edilir. İlk olarak, makineye veri girilir. Bir sonraki adım onları kontrol etmektir. Bilgiler doğru girilirse, kullanıcı teşhis kartını vb. Doldurmaya devam eder. Böyle bir şema üzerinde hareket etmek, tüm alanları doldurmaktan ve hata hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktan daha iyidir. "Evroins" web sitesinde yer alan hizmet, belirli bilgilerin doğru şekilde doldurulmadığını ayrıntılı olarak belirtir.

Elektronik sağlık sigortası da olabilirturistleri ihraç etmek. Bu ürün tatillerini Rusya'nın farklı bölgelerinde ve yurtdışında geçiren müşteriler için tasarlanmıştır. Elektronik politika tüm vize merkezlerinde ve konsolosluklarda kabul edilir.

ESASO'nun tescili için talimatlar

Kullanıcı kaydı üzerinden gerçekleştirilir.cep telefonu SMS formundaki şifre formu doldurduktan hemen sonra gelir. Sistem arızası durumunda, "Parolayı Kurtar" düğmesine tıklamanız yeterlidir ve prosedür devam edecektir.

euroins sigorta şirketi değerlendirmesi

Kişisel hesabınızı ilk girdiğinizde, doldurmanız gerekirarabanın sahibi hakkında bilgi. Sonraki aşamalardaki bilgilerin düzenlenmesi engellendiğinden tüm satırlar dikkatlice kontrol edilmelidir. Ankette ismi, kayıt adresini ve telefon numarasını belirtmelisiniz. Büyük avantaj, adres satırının manuel olarak girilebilmesi ve açılan listeden seçilmemesidir. Verileri, PCA veritabanında olduğu gibi politikada yazabilirsiniz. Bütün satırları doldurduktan sonra formu kaydetmelisiniz.

Bir sonraki adım,"Evroins" politikasında araba. Doğrulama bilgisi asgari düzeyde olmalıdır: VIN, araç gücü, seri ve kayıt belgesinin numarası. Denetimdeki veriler otomatik olarak EAISTO veri tabanına göre kontrol edilir.

Bir sonraki adım otomatik olarak gerilirDeğiştirilemeyen kayıt formundan sigortalı hakkında bilgi. Sondan bir önceki adım, politikanın plastik bir kartla ödenmesidir. Özel formda, hesabın ayrıntılarını ve ödeme yapanın tam adını Latince girin.

Böyle bir algoritma ile politika satın alınır.web sitesinde sigorta şirketi "Evroins" tarafından sunulan hizmet aracılığıyla. Kullanıcı yorumları, sunucunun sigorta ödemesinin yapıldığı sırada çok sık takıldığını doğrular. Sorun, sayfayı güncelleyerek çözüldü. Çoğu durumda, evden çıkmadan eOSAGO politikasını resmileştirmek ilk kez ortaya çıkıyor.

Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 2019

Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 2019

Related news

 • Asuman Dabakın sonuçları temiz çıktı
 • Pancar Turşusu Tarifi Anne İşi Kolay Tarif – Kışlık Hazırlıkları 21
 • Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Rulo Pasta Tarifi
 • Kalk Gidelim 29.Bölüm Sezon Finali izle

 • Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 15

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins


  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 86

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 87

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 53

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 48

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 25

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 1

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 75

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 61

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 61

  Sigorta şirketi Evroins: yorumlar, değerlendirme, CASCO, OSAGO. OOO RSE Evroins 9