Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez

Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez

23.04.2019

Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 11

Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez

Sibirya için çok yıllık çiçekler (fotoğraf aşağıda)özel bakıma ihtiyaç duymadıkları için özel değer taşır. Yıllıklar henüz yeni bitmeye başladığında, çoğu çiçekleniyor. Bazı çiçekler, parsiyel gölge ve gölgede bile, 5 yıl kadar nakil yapılmadan güzel büyür. Bugün, bu bölgenin bahçıvanları, yalnızca ülkenin güney bölgelerinde yetişen bitkileri dikme fırsatı buluyorlar.sibirya için uzun ömürlü çiçeklerIçin en yaygın uzun ömürlü çiçeklerSibirya - Bu nergis ve zambaklar, laleler ve rudbeckia, saxifrage ve Gypsophila, delphiniums ve ortancaların kir, floksa ve gül, kana çiçeği, Papaver orientale, ve diğerleri. Clematis bile birçok Sibirya bölgesini süslüyor. Bununla birlikte onlarla oynamak zorundasın, ama buna değdi.

Sibirya için uzun ömürlü çiçekler listeleyelim:

Fesa da otsu çok yıllıktır, yaşamaktadır.genellikle suyun yakınında. Çiçek, ilginç bir küresel şekle sahiptir; dolayısıyla polen nemden korunmuştur. Mayıs-Haziran aylarında çiçek açar, maydanoz kokusu zayıf, mandalina gibi.

Eschsolcia, haşhaş ailesine ait iddiasız bir bitkidir. Kumlu kuru topraklarda bile yetişir. Çiçekleri çoğunlukla turuncu ya da kırmızı, Haziran'dan ekim ayına kadar çiçek açar.

Saranka (o Marchon veya zambak kıvırcıklığı)en çok Urals veya Sibirya'da yetişir. Haziran-Temmuz aylarında çiçekler. Pollitsya ağırlıklı olarak bu bitkinin orijinal aromasına akan gece kelebekleri.

İrisler - başka bir otsu çok yıllık çiçekler2 milyondan fazla kültürde yetiştirilen Sibirya için. Çiçeklerin güzel kokusu ve güzelliği için takdir edilirler. Parlaklıktaki kökler parfümerlerde kullanılır. Mayıs'tan Temmuz'a kadar çiçekler.

Sibirya için uzun ömürlü çiçekler photoLupin, baklagiller ailesine aittir.Bahçecilik melez çeşitlerini yetiştiriyor. Dekoratif yanı sıra, yem hayvanlarında ve tıpta kullanılır. Haziran ayında, sonra da - Eylül'de donmaya kadar çiçek açmaya başlar.

Lemongrass Çince - çok yıllık bir dekoratifMagnoliaceae ailesine ait olan liana. 10 m'ye kadar uzamış zamklı, kıvırcık sürgünlere sahip olan bu bitki, krem ​​ya da beyaz, küçük çiçeklerle yumuşak bir şekilde, limon gibi güçlü ve hoş bir kokuya sahiptir.

Sibirya Prensi ile başka bir çok yıllık liana olduğunubüyük solgun veya beyaz çiçekler. Haziran ayında çiçek açar. Dış mekanlardan hoşlanır, aynı zamanda gölgeli yerlerde de iyi yetişir. Bu arada, saplarını gölgelemek daha uzun olacak ve daha uzun çiçeklenecek.

Clematis, muhtemelen en popüler bitkitüm çiçekçiler. Bugün de Sibirya için çiçekler. Renkli ve uzun çiçeklenme nedeniyle aşık oldular. Çiçekler çeşitli şekil ve tonlara sahiptir. Tek bir akasma bitkisi bile bahçe arsanızı değiştirebilir.

sibirya için çiçeklerAquilegia, haziran ayında meydana gelen çiçeklenme sonrası bile dekoratif kalır. Çiçekleri kırmızı, beyaz, mor, pembe ve mavi olabilir. Gölgeli yerlerde iyi yetişir.

Delphiniums ayrıca, kışları mükemmel bir şekilde tolere eden, yüksekliği 2 metreye kadar yükselen ve güzel mavi ya da mavi çiçekler ile hoşlanan Sibirya için çok yıllık çiçeklerdir.

Dekoratif yaylar - globular ile uzun ömürlüleylak, mavi, beyaz veya lavanta her türlü renk salkımına. Çiçek açtıklarında şenlikli havai fişeklerin sahada donmuş gibi görünüyor. Bu iddiasız bitkiler sadece güzel ve etkili değil, aynı zamanda yenilebilir.

Floksalar, besleyici toprağa ihtiyaç duyulan çok popüler bir bitkidir. Temmuz ortasından gelen çiçekleri beyaz, kırmızımsı ya da pembe çiçekler.

Ve elbette, bilinen her şeyi tarif etmenin bir anlamı yok.nergis, her zaman Sibirya koşullarında iyi yetişen vadinin, çuha çiçeği ve lalelerin zambakları. Bugün, muhtemelen, bahçe sitenizin nerede olduğu önemli değil. Ülkemizin herhangi bir köşesinde tatlı kokusu ve renk şiddeti ile hayrete düşebilir.

Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez

Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez

Related news

 • Bir haftada karın yağları nasıl eritilir
 • İğne Oyası Çıtı Pıtı Kardeş Çiçekler Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES)
 • Ridley Scott
 • Çok İzlenen Videolar

 • Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 60

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez


  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 76

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 12

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 31

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 49

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 26

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 92

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 64

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 69

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 62

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 9

  Sibirya için çok yıllık çiçekler özel bakım gerektirmez 63