Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 2019

Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 2019
19.09.2019

Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 90

Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi

Shuvalov Yury Evgenievich, biyografisiBu makalede anlatılan bir Rus politikacı. 2003'ten 2008'e kadar olan dönemde Rusya Federasyonu Hükümeti'nin ilk başkan yardımcısı Vladimir Vladimirovich Putin'in yardımcısıydı. Yury Evgenievich profesyonel bir avukattır. Rusya Federal Mülkiyet Fonu'nu yönetmiştir.

çocukluk

Shuvalov Yury Evgenievich, Bilibino'nun Chukchi köyünde 401.1967'de doğdu. Ailesi Muskovit'tir. Bilibino'da sözleşmeye göre çalışmaya başladılar. Yuri Evgenevich'in çocukluğu hakkında bilgi yok.

formasyon

Birinci sınıfta Uzaklara gittiği bilinmektedir.Doğu. Moskova'da ortaokul diplomam var. 1984'te Moskova Devlet Üniversitesine girmeye çalıştı ancak başarısız oldu. Bundan sonra, yıl Araştırma Enstitüsü "Ecos" da basit bir laboratuvar asistanı olarak çalıştı.

Shuvalov Yuri Evgenievich

1985'te Shuvalov Yuri Evgenevich acil servis için orduya alındı. Nereden geçtiyse, bilgi eksik. 1987 yılında ordudan terhis edildi ve hemen Moskova Devlet Üniversitesine alındı. Bir yıl sonra Hukuk Fakültesi öğrencisi oldu. 1993 yılında üniversiteden mezun oldu, hukuk diploması aldı.

Iş hayatı

Moskova Devlet Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Dışişleri Bakanlığı'nda bir iş buldum. Ama ek olarak, o uzun süre orada kalmadı. Arkadaşlarının tavsiyesi üzerine Yuri Evgenievich yeni oluşturulan "ALM danışmanlığı" danışmanlık merkezine girdi. Altı ay boyunca Shuvalov, Oleg Boyko için avukat olarak çalıştı. Yuri Evgenyevich'i ortak sahibi olmaya davet etti. Shuvalov kararlaştırdı ve kısa süre sonra bir dizi başka şirketin kurucu ortağı oldu. 2003 yılında, Yury Evgenyevich Sovcomflot nakliye şirketini yönetmeye başladı ve banka ulusal konseyinin temsiline girdi.

Shuvalov Yuri Evgenievich Biyografi

Siyasi etkinlik

1997'de Yuri E. Shuvalov federal mülkiyet devlet kayıt Bölümü başlı ve "Sovcomflot" ve "Rosgosstrakh" ülkeyi temsil hakkı kazandı. Aynı yıl "ORT" yönetim kuruluna katıldı. Chernomyrdin istifası sonrasında Rus Federal Mülkiyet Fonu başkanlığına atandı.

Yury Evgenievich'in eşzamanlı olarak temsil ettiği gibiÇeşitli büyük şirketlerde gosynteresy, finansal ve ekonomik krizin üstesinden gelmek için önlemlerin geliştirilmesi çalışmalarına dahil edildi. 2003 yılında Shuvalov hükümetten ayrıldı ve devletin başına asistan oldu. Yury Yevgenyevich'in görevleri arasında yoksullukla mücadele, silahlı kuvvetlerin reformu ve ülkenin ekonomik büyümesi yer alıyordu.

Shuvalov Yuri Evgenyevich Devlet Duma

Aynı yılın Ekim ayında Shuvalov atandıBaşkanlık yönetiminin başı olan Dmitry Medvedev'in yardımcısı. 2005 yılında Yury Evgenyevich G8 zirvesinde Vladimir Putin'i temsil etti. 2006 yılında, düzenleme komitesi başkan yardımcısı ile aynı kampanyaya katıldı. 2008 yılında, Yuri Shuvalov, Rusya Federasyonu Hükümeti Birinci Başkan Yardımcısı olarak atandı. İş geliştirme komisyonuna ve mali krizin sonuçlarıyla ilgilenen vücuda liderlik etti.

Aynı zamanda geleneksel için etkinlikler hazırladım.APEC liderleri toplantısı. 2009 yılında Shuvalov hareket ediyordu. BDT İşleri için Rusya Federasyonu Ulusal Koordinatörü. 2019'dan beri Entegrasyon ve Ekonomik Kalkınma Komisyonuna başkanlık etti. İstifadan sonra Kudrin, Avrasya sendika komitesinde ülkeyi temsil etmeye başladı.

"Birleşik Rusya" nın sahil şubesinden yapılan seçimlerdeYuri Shuvalov seçildi. Devlet Duması onu çekmedi ve bunun için koşmadı. 2012 yılında şehir planlama, iletişim ve ulaşım ile ilgilenen komisyona başkanlık etti. Aynı zamanda Shuvalov, birinci başkan yardımcılığını sürdürdü ve özelleştirme konularını denetledi.

Shuvalov Yuri Evgenievich fotoğraf

Shuvalov'un ilginç gerçekleri ve kişisel hayatı

Uzmanlar, Shuvalov Yuri'ye inandığını müjdelediBu makalede fotoğrafı olan Evgenievich, aristokratların soyundan gelebilir. Olga Viktorovna (şu anda karısı) ile öğrenci olarak tanıştı. Moskova Devlet Üniversitesi Medeni Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Şimdi ev hanımı durumunda olmak, omilyonlar kazanır. Bu, kamu hizmetine girmeden önce tüm mal varlığını yeniden yazan kocası sayesinde mümkün oldu. Olga Viktorovna Galce corgi köpeklerin bir damızlık.

Shuvalovların üç çocuğu vardı. 1993'te ilk oğlu Eugene ortaya çıktı. 1998'de Maria'nın kızı doğdu ve 2002'de - Anastasia. Eugene, binicilik sporunu, yüzmeyi ve güreşmeyi sever. Maria sanatsal jimnastikle ciddi bir şekilde ilgileniyor.

Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 2019

Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 2019

Related news

 • Benzer Videolar
 • Taş toplama zamanı: ifade etmenin anlam ve etimolojisi
 • Gökkuşağı vejetaryen şiş tarifi
 • Kısa bir hikaye ve aktörler: Kötü kan ve cezai tutkular
 • Sebzeli Deniz Ürünleri Tarifi

 • Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 100

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi


  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 3

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 40

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 41

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 5

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 66

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 1

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 70

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 73

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 72

  Shuvalov Yury Evgenyevich: kariyer ve biyografi 41