21.06.2019

Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 72

Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor

Sev Yeter dizisinde Mihir herşeye rağmen Mihika ya evlilik teklifinde bulunmuştu. Mihika ise evleneceğini ancak temize çıkınca bunu yapacağını söylemişti. Mihir bu durumu İşita ve Raman’a anlatır. Onlar da Romi den Reina (otelde o gece çalışan stajer kız ) hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Sonunda onunla buluşmaya giderler. Reina o gece olağan bir geceydi diyerek onları gönderiyor. Raman kızın yalan söylediğini anlarken İşita bunu reddediyor.Sev Yeter 28 Eylül Cuma Özeti devam ediyor. 

Bayan Bhalla baharatlı bir çok yiyecek yapmış Appa yı da çağırmıştır. Yiyeceklerin çok baharatlı olması Appa yı rahatsız ederken Appa bir yandan su içmekte diğer yandan da zorla yemek yemektedir. Simmi yeniden tabağını doldururken Romi yeter artık diye bağırır. Bu olay gülüşmelere neden olur. Raman Reina ya biraz para vermek gerekir derken İşita bunun arka planını araştırmamız lazım diyor. Raman, Mihika’nın hala endişeli olduğunu düşünüyor, sadece Raina’nın gelmesi ile her şeyin düzeleceğini düşünüyor. Bala Raina ile buluşmaya geliyor. Reiana geleceğini biliyordum diyerek Bala ya yakın ilgi gösteriyor. 

Bala evli olduğunu ve çocuklarının olduğunu hatırlatıyor ve bu ilişkinin olamayacağını söylüyor. Reina karısını bırakmasını ve kendisine gelmesini istiyor. Bala geçen gece evime kadar gelip çocuğumu götürmen çok yanlıştı derken Reiana buna mecbur kaldığını söylüyor. Reian ona Mihika dan bahsediyor. O gece Mihika nın üzerini değiştirdiğini ve Ashok’un ona dokunmadığını söylüyor. Bala şaşırırken bunları Mihika ya da anlatmasını istiyor. Reina bu senin elinde diyerek şantaj yapıyor. Bala sinirlenip çıkıyor. Bala kapının önündeki bankta otururken bir yanda ailesi bir yanda da masum Mihika nın olduğunu söylüyor. Çıkmaz bir yolda olduğunu düşünüyor.Sev Yeter 77. Bölüm devam ediyor.

Bala Reina’nın talebini kabul edemeyeceğini söylüyor, Onun öğrencisi olduğunu bu yüzden bir şey yapamayacağını düşünüyor. Eve girerken İşita ile karşılaşıyor. İşita onda bir haller olduğunu düşünüyor. Şagun Mihir ile konuşur. İşita ve Mihika hayatımı mahvetti diyor. Şagun Ashok ona tecavüz etmedi Mihika kendi isteği ile onu çağırdı diyor. Mihir daha fazla dinlemek istemiyor. İkiniz de benim hayatımı mahvettiniz diyerek gidiyor. Adi Ruhi yi İşita konusunda kızdırmaktadır. Aralarında kıyasıya bir dövüş vardır. Adi fiziğini kullanarak zavallı kızı tartaklarken Raman ve Mihir yetişir. 

Şagun da okula Suraj ile birlikte gelmiştir. Onlarda kavganın ortasına gelmişlerdir. Raman Adi ve Ruhi yi sakinleştirirken Suraj oraya toplanan velilere fitne sokmaya başlamıştır. Raman ve Mihir hakkında gazete haberlerinden bahsetmektedir. Raman velinin birinin konuşmalarını duyunca dayanamaz ve adamı pataklar. Bu olay sıcaklığını korurken Mihir Suraj’ın kafasına sanalye ile vuruyor ve Suraj kanlar içinde yere yığılıyor. Suraj’ın durumu ağırdır.Related news

 • Nerede Kalmıştık 13.Bölüm Final izle
 • Zayıflama Aşısı Yaptıranlar Kilo Veriyor mu
 • Brokoli buğulama: pişirme seçenekleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • Lyudmila Lubina

 • Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 9

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor


  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 84

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 20

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 56

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 34

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 4

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 16

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 6

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 43

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 83

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 91

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 8

  Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı Bala Reina İle Aşk mı Yaşıyor 18