Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 2019

Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 2019
16.07.2019

Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 55

"Sergio Belotti" den İtalya'nın bir parçası

Firma "Sergio Belotti" lütfen devam ediyoruzun bir süre için deri ürünleri pazarında onların varlığı için alıcılar. Tüm dünyada bilinir ve kanıtlanmış hammadde tedarikçilerinden sadece orijinal kalitede üstün deri kullanarak ürünler üretir.

Sergio Belotti

Şirket araştırmasını sunuyorherhangi bir stilin giysilerini mükemmel bir şekilde tamamlayabilen mal alıcıları: iş ve her gün, son moda kelimesine göre yaratılmış bir münhasır ile sona erer. Çantalar "Sergio Belotti" zarif çizgiler, standart dışı tasarım, çeşitli modeller, renkler, gölgeler ve şekiller fethetmek.

Tarih sayfaları

90'ların ikinci yarısında, adımla adım atıyorZaman, şirket kendi marka kot kemer altında üretmeye başlayan ürünlerinin listesini genişletmeyi başardı. Müşterileriyle çok büyük bir başarı elde ettikleri ve şimdiye kadar alaka düzeyini kaybetmedikleri için çok popülerdirler, ek olarak herhangi bir gardırop ekleyebilir ve hazırlayabilirler.

Sergio BelottiUstalar ve yaratıcı ekip "Sergio Belotti", yeni modellerde çalışıyor ve bu aksesuarın hayranlarını her yıl ürün çeşitliliği ve sürekli yenilenmesiyle şaşırtmaya devam ediyor.

Özel bir yaklaşım, başarının anahtarıdır!

Standart olmayan renk kullanmakombinasyonları, teknolojik çözümler, yanı sıra değişen kalınlık ve doku bir cilt, "Sergio Belotti" marka ustaca "unisex" tarzı hızla büyüyen popülaritesi ile harmanlanmış. Milyonlarca kadın ve erkek bu hareketi takdir etti ve herhangi bir kıyafeti tamamlayan şık ve güzel şeyleri elde etmek ve kullanmaktan mutluluk duyuyor.

Alıcılara sunulan yenilikler başarıyla birleştirildikendi içinde yaşlanmayan unsurlar olarak, pek çok klasikle ve her zaman popüler ve popüler motiflerle. Eşsiz kalitede ürün, şirketin yüksek kontrolünde olduğu gibi, aynı zamanda yüksek kaliteli ürünlerini beyan ederek, aynı yükseklikte kalmaktadır. Deri kayışlar, ekstra rahatlık sağlayan, gövde kaplamasının yumuşak ve hoş olmasıyla ünlüdür.

Erkek kitlesine yeni

Şirket, iş tarzını sergilemeye izin veren, aynı zamanda geleneklere bağlı kalarak, muhteşem deri aksesuarlarının piyasaya sürülmesiyle erkek izleyicileri memnun etti.

Sergio Belotti kemerleriErkeklerin dikkatine, kemer ve çantalarla birlikte, aşağıdaki mallar sunuldu:

 • cüzdan;
 • kahya;
 • Kartvizit sahipleri;
 • belgeler için kapaklar;
 • çeşitli boyut ve renklerde portföyleri: rahat, ferah ve fonksiyonel.

Yenilikler, iyi deri eşya sevenler arasında gerçek bir his yarattı ve hemen onlara aşık oldu.

Kadınlar için özel ürünler

İtalyan tasarımcıların ilgisini çekmeden veinsanlığın güzel yarısı. Kadınlar zarif, modern, şık ve yüksek kaliteli çantalar ile gardıroplarını mükemmel bir şekilde zenginleştirebilecek ve moda uzmanlarının en farklı tatlarını tatmin edecek diğer gerekli aksesuarları satın almak için harika bir fırsat yakaladı. Özellikle bayanlar için tasarlanan "Sergio Belotti" özel kemerleri, tasarımlarında, güzelliklerin kaliteli şeylerinde talepkar ve bilgili hislerine kayıtsız kalmadıklarından öylesine benzersiz ve şaşırtıcıdır.

sergio belotti çantalarıDünya çapında deri ürünlerinin rahatlığı ve güzelliğiünlü yapımcı yeni ve yeni hayranların kalbini kazanmaya devam ediyor ve firmanın ustaları onları şaşırtıyor ve lezzetli şeyler yaratıyor. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca alıcı, "Sergio Belotti" 'den yeni ürünlerin ortaya çıkışını ve bunların rafine edilmesini ve hassas tadını vurgulayan hevesli ve hevesli. Ürünler, bir marka işinin sahibinin durumuyla ilgili olarak başkalarına açıkça bildirir.

Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 2019

Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 2019

Related news

 • Kardan Adam Tatlısı
 • Spor camiasından başsağlığı mesajları
 • Makyajla Yüz Hatları Nasıl Değiştirilir
 • Sürtünmeli işsizlik herkesin bulunduğu bir yer
 • Yüz Lekeleri için Karbonat Maskesi

 • Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 96

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası


  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 22

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 1

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 3

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 58

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 96

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 51

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 30

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 39

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 84

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 65

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 74

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 6

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 44

  Sergio Belotti den İtalyanın bir parçası 67