Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflarScooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar

11.05.2019

Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 93

Scooter "Irbis": yorumlar ve fotoğraflar

Scooter "Irbis" birçok piyasa için bir düşününmotosikletler. Onlar 2009 yılında ortaya çıktı ve güvenle yerli kullanıcıların kalplerini kazandı. Güzel ve güvenilir bir şekilde, yüksek kaliteli ekipmanların saygınlığını, çok sayıda Rus için önemli olan çok uygun bir fiyatla haklı olarak hak ediyorlardı.

Genel bilgi

Scooter "Irbis" şık tasarımı, güzel renkleri ve yedek parçaların kullanılabilirliği ile küçük bir mototekhnika olarak konumlandırılmıştır.Scooter Irbis 50Bugün herhangi bir özel mağazaİki tekerlekli araçların oldukça büyük bir listesini sunuyor. Ama kanıtı fotoğraf olan scooter "Irbis", en zorlu alıcının bile dikkatini çekerek hemen göze çarpıyor.

Bu teknik yeterince Çin'de yapılırbilinen marka Irbis Motors. Rus mühendislerin, iç mekanların kalitesi ve hava şartlarının özellikleri hakkında daha iyi bilgi sahibi olan, yaratılmasında yer alması ilginçtir. Üretimde modern üretim ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır ve bu iki tekerlekli motor-teknik ekipmanın yaratılmasını mümkün kılan modern çözümler mükemmel sonuçlar vermektedir.

avantajları

Şüphesiz, ana özelliklerden biri,scooterları "Irbis" ayırt eden, onların çekici bir tasarıma sahip. Aerodinamik şekiller ve parlak renkler, çok sayıda orijinal parça - tüm bunlar bu iki tekerlekli Çin taşımacılığını dışarıdan çok güzel ve dekorasyon açısından unutulmaz kılar.Scooter Irbis Nirvana 150Bu modellerin her birinin ana avantajımarka - bu, şehir koşullarında sürüş için özellikle önemli olan manevra kabiliyeti arttırılır. Ayrıca, Irbis scooterları kompakttır. Sürücü çok yoğun trafik sıkışmalarında bile her zaman üstesinden gelebilir.

Bunun her bir aracıüretici bir dayanıklı amortisör ve mükemmel bir fren sistemi ile donatılmıştır. Scooter "Irbis" çok basit ve kullanımı kolay. Birçoğu sadece şehrin sokaklarında değil, aynı zamanda onlara gitmeye, örneğin balık tutmaya ya da bir damak yapmaya giderler.

karakteristikleri

Scooter "Irbis" standart bir düzen ile donatılmıştırsüspansiyon. İçerik oluşturucuların önünde teleskopik bir çatal kullanıldı ve arkada iki yaylı hidrolik amortisöre sahip bir sarkaç konstrüksiyon uygulandı. Scooter jantları tüm modellerde aynı boyuttadır. Böylece, bu mototransport'taki disk fren mekanizması önde monte edilmiştir.Skuterler Irbis

Tüm scooter modellerinin temel ekipmanı Irbis, uzaktan başlatma, arka aynalar, saat göstergeli bir gösterge paneli ve park etme adımı içeren alarm sistemini içerir.

Fiyat listesi

Irbis scooter satışı maliyetiAynı ismin imalatçısından, erişilebilirliği ile çekiyor: ortalama bir gelire sahip bir Rus alıcıya yöneliktir. Ve böylece tüm avantajları ve özellikleri uygun bir fiyat ile birlikte ve sonuçta seçiminde olumlu bir rol oynar. Bugün, birçok farklı amaç için birçok Rus, tam olarak Irbis scooter'larına kavuşuyor.

Bu orta ölçekli ekipmanın bir Çinli üreticiden ortalama fiyatı, örneğin Irbis FR, ülkemizdeki bayiliklerde otuz üç bin ruble başlıyor.

Evrensel modeller

Şirket sürekli müşterilere yeni değişiklikler sunuyor. Bu Çinli scooter'ların büyük bir çeşidi, herhangi bir tüketicinin kendi için doğru modeli kolayca bulmasını sağlar.Scooter IrbisGençler performanslarını takdir edecekve son değişikliklerin dinamikleri, örneğin, scooter "Irbis Nirvana" (150 metreküp). Şehrin içindeki gezilerin hayranları klasik seçenekler için idealdir. Off-road modelleri kırsal alanlar için gerçek yardımcılar.

Şirketin gelişmesi elli ila yüzlerce yetmiş santimetre küplük bir motor hacmi olan scooter "Irbis" içerir.

En popüler evrenselmodeli. Hem şehir içinde hem de şehir dışında kendinden emin olan scooterlar "Irbis" Rusya'da giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Bunlardan biri, görünüşte basit görünen, basit tekrarlayıcılara ve esnek raflara sahip yuvarlak masif susturucuların yanı sıra vücut üzerinde klasik ana hatları olan Irbis FR modelidir. Bu "Irbis" scooter en şık tasarım öğeleri vardır (50 cm3) on iki inçlik diskleri ve orijinal gösterge paneli.

Irbis FR

Boyutlar açısından bu atfedilebilirorta ölçekli iki tekerlekli taşımacılık. Elli metreküpteki motor kapasitesine sahip model seçeneklerinden. santimetre, ülkemizde en popüler olanıdır. Uzunluğu 1820, genişliği 680, yüksekliği 1150 milimetre. Bu scooterın kuru ağırlığı seksen yedi kilogram. Yakıt deposu beş litreden fazla benzin barındırmamaktadır.Scooters Irbis yorum

Bu scooter'ın teknik dolumunu anlatır: Irbis FR, çalışma hacmi 50 cm olan dört zamanlı tek silindirli bir motorla donatılmıştır.3. Bu iki tekerlekli 3.5 hp'nin tepe gücü: Bu, saatte 60 km hızlanmasını sağlar. Motorda cebri hava soğutma sistemi, karbüratör gücü, elektrikli marş motoru, V kayışı varyatörü ve otomatik santrifüj debriyajı bulunan bir toplayıcı bulunur. Bugün iç pazarda, Irbis scooter'lar dahil olmak üzere, herhangi bir çanta ve tadı için tasarlanmış ürünler sunulmaktadır.

yorumlar

Orta boy iki tekerlekli bir kaç fanÇin üretimi düşük kalitede görünüyor. Ve her şeyden önce "Irbis" işaretli scooter montajı ile ilgilidir. Cıvataların - bu motor teknolojisinin ana problemi olduğuna inanılmaktadır.

Ancak, az sayıda Çinli scooterIrbis şirketleri ülkemize yarı katlanabilir bir şekilde tedarik edilmektedir. Ve zaten alanında - bayi merkezlerinde - satışa çıkarılmak üzere toplanıyorlar. Bu nedenle, satıcılar sorumsuzca montaj işlemini gerçekleştirirse, operasyon sırasında cıvatalardan herhangi birinin sökülmemesi mümkündür. Birçok incelemede, scooter'ı kontrol etmeden önce, mağazada bağlantı elemanlarının nasıl sıkılacağını belirtebilir ve kontrol edebilir, ardından satın aldıktan sonra ek olarak kontrol edebilirsiniz.Scooter Irbis fotoğraf

Bu marka altında ithal edilen scooterlar zatenuzun zaman önce en iyi Çinli fabrikalarda üretilen güvenilir ve basit motorlu araçların ünvanını aldı. Bu, parlak bir tasarıma ve oldukça unutulmaz bir görünüme sahip bir tekniktir. İncelemelere bakarak, "Irbis" scooter kullanan kişiler her zaman yoldan geçenlerin hayranlık uyandıran ve hayranlık uyandırıcı bakışlarıyla sokakta perçinlenirler. Birçok kişiye göre, bu küçük boyutlu teknolojinin Rus alıcıdan büyük bir ilgi görmesini sağlayan neredeyse tüm modellerin ideal özellikleridir.

Fakat scooterların en önemli ayırt edici özelliğiIrbis - hemen hemen tüm ayrıntılarının kullanılabilirliği. Ülkemize getirilen her türlü scooter teknolojisi için yedek parça çeşitlerinin sürekli olarak desteklenmesi, tüketicilerin garanti sonrası onarım gibi konularda herhangi bir sorun yaşamayacağı anlamına gelmektedir.

Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflarScooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar

Related news

 • Tekrarlayan Gebelik Kayıpları ve Tüp Bebek Tedavisi
 • Hafta Sonu Çocuk Ekranı 29 – 30 Mart 2014
 • WoWda transmogrifikasyon paladin
 • Hareketli Duvar Kağıtları Akvaryum Telefon
 • Tavuklu Mantar Sote Tarifi Videosu

 • Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 8

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar


  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 59

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 20

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 37

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 50

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 83

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 64

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 7

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 18

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 49

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 63

  Scooter Irbis: yorumlar ve fotoğraflar 44