Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 2019

Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 2019
15.09.2019

Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 45

"Sanal aldatma" tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü

İnternetteki dolandırıcılık yaygın değilgerçekte olduğundan daha az olduğundan, bu fenomenin düzenlerini ve ayırt edici özelliklerini anlamamız ve sitenin dolandırıcılık için nasıl kontrol edildiğini anlamak gerekir, böylece tuzağa düşmemelisiniz.

"Magic" cüzdan Webmoney ve "Yandex"

Sahtekârlık için siteyi kontrol etme

"Sihirli" cüzdanlar kullanıcıları çevrimiçi dolandırıcılardan aldatmanın en popüler yolları olarak düşünülebilir. Nedeniyle sahtecilik basitliği, hırsızlık bu tip uzun ağda mevcut olmuştur.

Ana başlık ile başlayalım: örneğin "çantalar" gibi teşebbüslerin, katılma tam bir ret aşağı kaynar bu durumda dolandırıcılık sitesini kontrol doğada var olmayan ve onlar hakkında konuşuyorduk eğer, kesinlikle bu aldatma yatıyor. Ama hepsi sırayla.

Aldatma Şeması

"Sihirli" cüzdan ona gönderilmesini öneriyor.belirli bir miktarda para yatırdıktan sonra otomatik olarak hesabınıza üç veya çift boyutta geri döndüğü iddia ediliyor. Çoğu zaman, dolandırıcılar, bu durumu, ortak ödeme sistemlerini, güvenlik açığını veya para döndüren test gizli cüzdanlarının varlığını keserek açıklarlar.

Çantayı kandır

sahtekârlık için siteyi bağımsız olarak nasıl kontrol edebilirim?

Bu aldatma metodu bazılarına maruz kalmıştır.Bu, dolandırıcıların dolandırıcıları cezalandırmaya çağıran evrimsel gelişim. Böyle bir mesajla karşılaşırsanız, siteyi sahtekârlıktan kontrol etmek, kaynağı kara listeye girmek için azaltılmalıdır.

Şema şöyledir: Anonim “iyi-navlun” iddia edilen önemli bir keşif hakkında, bazı cüzdanların büyük miktarlarda para (10 dolar ve daha fazla) geri dönmek istemediğini söyler. Sırayla, daha küçük olanlar tekrar üç kez geri döner. Bu, güvenilir kullanıcıları "beslemek" için yapılır, daha sonra daha büyük bir miktar göndermek ve onu kaybetmek isteyecektir.

"İyi işleyen", bir savaşçı olarakadalet, dolandırıcıları cezalandırmayı, küçük miktarlarda paralarını cüzdanlarından çıkarmayı önerir. Gerçek şu ki, 1 ya da 1000 dolar gönderip göndermediğinizden bağımsız olarak, hiçbir şey geri almayacaksınız. Saldırganlar, cüzdanlarından hayali bir ödeme istatistikleri bile verebilirler. İnanma, çünkü aynı zamanda bir aldatmacadır. Bu konuda "sihir" olmadığını vurguluyoruz.

Siteyi sahtekarlık açısından kontrol etmek için: WebMoney Advisor

siteyi dolandırıcılığa karşı kontrol etmek

Arama yapan scammers arama ve tanımlamaElektronik ödemelerle uğraşırken, WebMoney Danışmanı olan bir asistana sahip olmalıyız. Ünlü ödeme sisteminin bu projesi 600.000'den fazla kişi tarafından kullanılıyor. Uygulama, tarayıcının ana arayüzüne özel bir araç çubuğu olarak yerleştirilmiştir ve göstergelerin yardımıyla sahtekarlık için sitenin kontrol edilmesine yardımcı olur.

Programı buradan yükleyebilirsiniz.WebMoney sisteminin resmi web sitesinin ilgili bölümü. Kurulumdan sonra, tarayıcınız açılıp kapatılabilen yeni paneli süsleyecek ve Internet Explorer kullanıyorsanız, bir yerden diğerine bile sürükleyebilirsiniz. Uygulamanın ana işlevleri arasında, şu anda ziyaret ettiğiniz sitenin ne kadar tehlikeli olduğu hakkında bilgi bulunmaktadır; Diğer kullanıcıların ayrıldığı site ile ilgili yorumları gözden geçirme ve çeşitli kaynaklar hakkında kendi fikirlerini bırakma fırsatı. Ayrıca, markalı bir ödeme sistemine üye iseniz, WebMoney hizmetlerine erişimi hızlandırabilir ve WM Keeper Light ve Classic'i başlatabilirsiniz.

Site sahtekarlık için bağımsız olarak nasıl kontrol edilir, uygulamayı sorar

tanışma sitelerinde sahtekarlık

Belirli bir siteye ulaştığınızda, DanışmanÖzel bildirimler aracılığıyla, verilen kaynağın kategorisini görüntüler. Sistem aşağıdaki seçenekleri sunar: "Site, katılımcı WebMoney'nin malı değildir"; "Proje, sistemdeki katılımcılardan birine ait"; "Sitenin sahibine hakemlik iddiası var"; "Ödeme sisteminin kendi kaynaklarından biri"; "Kötü amaçlı site".

Kötü amaçlı sitelerin çok tehlikeli olduğunu veZiyaretleri, orada bulunan virüsler nedeniyle kişisel bir bilgisayara onarılamayacak kadar zarar verebilir. Ayrıca, bu tür kaynaklar, ödeme sistemlerinde hesaplarınıza erişim dahil olmak üzere gizli kullanıcı verilerinin elde edilmesine yönelik olabilir. Tahkim WebMoney, siteye kötü amaçlı bir durum atar.

sahtekârlık için web sitesini kontrol et

Aşk kötülüktür ...

Ayrı bir kategori kaydedilmelidirtanışma sitelerinde sahtekarlık, çünkü bu durumda kaynak sahiplerinin hırsızlığıyla ilgili değildir - bununla ilgili herhangi bir şikayet yoktur, ancak kayıtlı kullanıcıların yasadışı eylemleri hakkında. Örnek olarak, komşu sokaklarda sizinle birlikte yaşadığı iddia edilen çekici bir genç bayan, daha önce hiç konuşmamış olmasına rağmen, kulaklarına kadar sana aşık olduğu zaman, ortak bir örnek verelim. Ve burada sürprizler başlıyor. Sesini gerçekten duymak istiyor, ancak bunun için telefon hesabını yenilemeniz ya da size gelmeniz gerekiyor, ancak burada bir kredi kartına para aktarmanız isteniyor.

Ahlaki şudur: transferden hemen sonra, yabancı (yabancı) sonsuza dek yok olur ve eğer miktar yeterince büyükse, o zaman onun anketi. Bu harika yaratığın, yurt dışından gelen ve bu şekilde eşi çiçekleri kazandıran evli ve olgun bir erkek olarak ortaya çıkması muhtemeldir. Zalim ama etkili. Ve unutmayın - bu seçeneklerden sadece bir tanesidir, kurs da hasta akrabalarına ve daha fazlasına gidebilir. İnsanlara yardım etmek harikadır, ancak bilgiyi kontrol etmek daha iyidir.

Bu yüzden sitenin sahtekarlık için nasıl kontrol edildiğinin temel prensiplerini tartıştık.

Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 2019

Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 2019

Related news

 • Koltuk Altı Terleme Tedavisi Nedir
 • Motor VAZ-2114teki yağ değişimi eller
 • Bol Sıvı Almak Kışın Cildi Koruyor
 • Lavanta kokusu nasıl yapılır
 • Koç Erkekler: aşık - bir ejderha, hayatta - ateş

 • Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 82

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü


  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 31

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 100

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 18

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 69

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 83

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 21

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 36

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 56

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 67

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 54

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 14

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 7

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 61

  Sanal aldatma tipleri ve sahtekârlığa karşı site kontrolü 42