resim galeriler Saf Protein ile Hafifleyin
Saf Protein ile Hafifleyin 80 12.01.2019, 03:11

Saf Protein ile Hafifleyin

'Haftanın bir gününü saf proteine ayırın.'
Proteinle beslenmek zayıflatır mı? Protein yağ yakar mı?soruları okuyucularım tarafından çok soruluyor. Yaşam Koçu Şeyda Coşkun haftada bir günsaf proteinle beslenmenin metabolizmayı hızlandırdığını, sindirim sistemini ise daha hızlı çalıştırdığını belirtiyor. Yeterli miktarda tüketilenproteinvücuttaki yağ depolarının hızla yakılmasını sağlar. Aynı zamanda proteinin en önemli faydalarından biri de uzun süre tok tutmasıdır. Protein diyeti ile kilo verin.
Şeyda Coşkun Posta Gazetesi Mayıs 2019 Yazı Dizisi - 10. Gün

Kendinizin Yaşam Koçu Olun

Hafif yiyeceklerle hafifleyin. Hafiflemek için ise en zaman şimdi. Asla kilolarınızı verme hedefinizden uzaklaşmayın. Sabırlı olun. Fiziksel hafifliği yakaladığınız zaman sağlıklı ve mutlu bir hayat sizinle olacak.
Sağlıklı beslenmenin temelleri küçük yaşlarda atılıyor. İlkokul çağındaki çocuklarınız için şimdiden önlemlerinizi almanızı öneririm. Böylece çocuğunuzun ilerleyen yaşlarda daha bilinçli olmasını ve kilo sorunu yaşamanın önüne geçebilirsiniz.
Zayıflama; çevreyle etkileşim içerisinde olan bir süreçtir. Bu süreçte çevrenizin tutumu sizde olumlu veya olumsuz etkiler bırakabilir. Kendi kendinizin koçu olun ve tüm söylenenleri geride bırakın. Sağlıklı, fit görünmek ve kaliteli bir yaşam sürmek için harekete geçin.
protein ile zayıflama


Protein ile Sağlıklı Diyet
Protein içeren yiyeceklerle beslenmek çok sağlıklıdır. Uzun süre vücutta kalan bu besinler daha uzun süre tok kalmamızı sağlar. Yeterli seviyede protein alımını yağları vücuttan atmamızı sağlar.
Vejetaryenler ise et yerine, tofu, buğday, kinoa tüketebilirler.
Okuyun Protein İçeren Yiyecekler

Saf Protein 10. Gün Menüsü

Sabah
3 yumurta beyazını çırpın. Yağsız teflon tavada pişirin.
Üzerine bir kaşık lor peyniri serpiştirin.
120 gram bonfile
Akşam
120 gram bonfile
En Sağlıklı Nasıl Pişirilir?
Salata kilo aldırmayan en masum yiyeceklerden biridir. Yalnız salataya çeşitli soslar, tuz eklediğimiz de artık bir kalori bombası haline gelir. Zeytinyağlı pişirirken şeker eklemek de kalori oranını yükseltir. Şeker ve tuzu mümkün olduğu kadar sofranızdan uzak tutun. Besinlerin gerçek tadını aldığınızda ise artık şeker ve tuzu hiç istemeyeceksiniz. Yiyecekleri yağda pişirmek yerine buharda ya da fırında pişirmek daha sağlıklıdır.

Saf Protein ile Hafifleyinresim Fotograf Goruntuler

Related news

 • Hırvatistan, B Ligine düştü
 • Detoksun Cilde Faydaları
 • Ermenistan şehirleri. Kapan

 • Saf Protein ile Hafifleyin 64

  Saf Protein ile Hafifleyin


  Saf Protein ile Hafifleyin 47

  Saf Protein ile Hafifleyin 100

  Saf Protein ile Hafifleyin 77

  Saf Protein ile Hafifleyin 70

  Saf Protein ile Hafifleyin 83

  Saf Protein ile Hafifleyin 43