Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 2019

Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 2019

Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 56 20.02.2019, 06:18

Saç bakımının en güzel gelenekleri: "Capus" renk paleti

Rus saçları için gelen boyaticaret şirketi "Capus", kitle ve tıbbi-kozmetik kullanımı için profesyonel olarak piyasaya çıktı. Boyama, özel salonlarda ve evde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Aracın karakteristikleri

renk paletiBoyaların paletinin hemen olduğunu not etmek istiyorum"Capus" sürekli güncellenir. Koleksiyonun yazarları, küratif ve önleyici ve dekoratif saç kozmetiği alanlarındaki moda trendleri ve bulgularına uygun olarak ürün yelpazesini düzenli olarak genişletmektedir. Renkli müstahzarlar Avrupa'daki işletmeler tarafından üretilmekte olup, bunlar Batı ve Rus olmak üzere çifte standart kalite kontrolünden geçmektedir. Aracın yardımıyla gri saçları tamamen gizleyebilir, bronzlaştırmanın efektini elde edebilir, bir renk düzeltme yapabilir, saç kıvırcıklarınızın tonunu ve tonunu tamamen değiştirebilirsiniz. "Capus" renk paleti geniş bir renk aralığına sahiptir, bu nedenle kullanmak isteyen herkes kendisine en uygun renk çeşidini alacaktır. Kuşkusuz artı anlamına gelir - renk enzimlerinin sürekliliği, bunun sonucu olarak boya yalnızca başın 6-8 yıkamasından sonra yıkanır. Gri tüylerde mükemmel tutar. Böylece renk paleti "Capus" ve hafif tıbbi formülü güzellik, sağlık, başınızın duyduğu parlak koşullarla ilgilenir.

Renk doymuş ve dirençli

palet boyası capus fotoğrafıKalitenin çeşitliliğine rağmenprofesyonel kuaför ve stilistlerin cephaneliğinde boyama ürünleri sunan ustalar, yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olan yeniliklerle çalışmaktan mutluluk duyuyorlar. "Capus" renk paleti, kuaför sanatının en yüksek gereksinimlerine karşılık gelir. Doğru rengi uygulayarak geniş bir seçime sahip olmak, doğal saçın efendisi ve güzelliğini vurgulayacak ve yeni bir tuhaf, olağanüstü bir görüntü yaratacaktır.

Tonların sıralanması ve numaralandırılması özellikleri
boya kutusu renk paleti
Ürünün renk gamını geliştirmek,yaratıcıları derlemeyi denedişemasında, tüketicinin gezinmesi daha kolay oldu. Ürünün her paketi bir takma talimatı ile birlikte verilir. İçinde bir "Capus" boya - bir fotoğraf ve renk numarası için temel palet sunulmaktadır. Bununla birlikte, bir şeyi anlamazsan, salonda veya kuaföre danışmak daha iyidir. Kendiniz için kullanırken genel paletteki her tonun kendi işareti ile sağlandığını belirtmek gerekir. Örneğin, "yoğun bakır sarısı" ismiyle 7.44 rakamları şu şekilde deşifre edilir: ilk basamak tonun toplam derinlik ve renk doygunluğudur. İkinci basamak - 4 - hangi gölgenin hakim olduğunu gösterir. Üçüncü rakam, bu durumda da 4, ana renge eşlik eden ek bir gölgeyi gösterir. Bazen işaret iki rakamdan oluşur. Gördüğünüz gibi, renk paleti "Kapus" boya tüketicilerin ihtiyaçlarına oldukça uyarlanmıştır.

Ek avantajlar

Olumlu geri bildirim ve boya özelliklerisadece yüksek sağlamlık ve boyama kalitesi değil aynı zamanda ürünün diğer özellikleri sayesinde de aldı. Onun kurucu maddeler sadece saçın yüzeyini korumak değil, aynı zamanda çevreye olumsuz etkileri, hava şartları, kozmetik kimyası, elektrikli ev aletleri (saç kurutma makinesi, kıvırma, kıvırma) karşı kalkan bir tür oluşturan derinlerde nüfuz değil. Boya temel koruyucu bileşenlerinden biri ipeksi hidrolize, her saç koruyucu bir film ile örter. Ürünün etkisi nazik, düzenli, naziktir.

Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 2019

Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 2019

Related news

 • Trend Ayak bileğinde Botlar 2019
 • Rusya Stratejik Nükleer Kuvvetleri, Putinin talimatıyla başarılı bir tatbikat gerçekleştirdi
 • Kızarmış Halka Tatlısı Tarifi
 • BB ve CC krem arasındaki fark nedir

 • Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 89

  Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti


  Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 45

  Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 86

  Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 76

  Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 70

  Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 47

  Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 63

  Saç bakımının en güzel gelenekleri: Capus renk paleti 10