Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 77 16.01.2019, 13:20

Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile

Ivanovo ve St. Petersburg 900 km civarında düz bir çizgide paylaşıyorlar. Tekstil sermayesinden kuzeye gitmek için en uygun ve ekonomik yolu seçebilirsiniz.

Ivanovo - St. Petersburg araba ile

Rotana bağlı olarak, Ivanovo ve St. Petersburg arasındaki mesafe 860 ila 920 km arasında değişmektedir. Rota, parselleri ödemeden veya federal otoyollarda bölgesel rotalara yerleştirilebilir.

Ivanovo St. Petersburg araba ile

Ancak, bölgesel güzergâhlardaki karayolunun durumunun bazen mükemmel olmaktan uzak olduğu ve bölgesel yolların otel ve yol kenarındaki restoranların çeşitliliğinden memnun olmadığı dikkate alınmalıdır.

Ivanovo'dan St. Petersburg'a arabayla nasıl gidebilirim:

 1. Ivanovo'dan Yaroslavl'a gidin veGüneybatı çevre yolu. Sonra M-8 yoluna çık ve Danilov'a git. Danilov'da, Poshekhonye'de M-8'den sola ayrılın ve Rybinsk Rezervuarı boyunca Cherepovets'e gidin ve manzaranın tadını çıkarın. Cherepovets'ten A-114 paletine gidip Tihvin'den Volkhov'a geçip P-21 pistine gitmeye değer. Petersburg'a gitmek, şehre girmek, sağda Shlisselburg ve Oreshek Kalesi'ni terk etmek uygundur. Bu rota 920 km ve yaklaşık 12 saat sürmektedir. Üzerinde ücretli bir parsel yok.
 2. Ivanovo yönüne M-8 ve Yaroslavl durdurma çapraz Yam Gavrilov, n. Nikulskoe gidin. Nikulskoe girişinde bir feribot almak zorunda Myshkin, üzerinde sola dön. Volga buz olduğunda kışın geçişin çalışmadığı dikkate alınmalıdır. Navigasyon genellikle Mart ayı sonlarında açılır. 1500 kg taşıma varan ağırlığa bir araba için ödenen Feribot yolcuları 250 ruble maliyeti -. Ücretsiz. 07:00 h günlük haftada yedi gün feribot çalışıyor. 20:00 saat için. Yarım saat için Myshkin gelen Volga, geçtikten sonra Bulat nehir sağa n. İvanovo n. Voskresenskoe geçmek zorunda. Sonra n geçen. Kırmızı Hill, Molokovo, Sandow, Ustyuzhna ve seyahat yolun A-114 üzerinde. Üzerinde - A-114 P-21 ile kesişir ve hangi gitmeliyiz Tikhvin Volkhov, üzerine. Kuzeydeki bu otoyolda güvenle Peter'a kadar gidebilirsin. Yol 860 km, yolculuk süresi yaklaşık 12 saat olacaktır.
 3. Bu rota, segmentteki bir öncekine benzerMişkin. Myshkin gelmeden, ve feribot yardımıyla Volga diğer tarafına taşınmış olan, yol M-10 gitmek için Bezhetsk üst Volochek kasabasına şehrin içinden gitmek zorunda. Federal M-10, aynı zamanda "Leningrader" denir Altında Veliky Novgorod yakınındaki Valdai geçmek zorunda. Pavlovsk ve Pushkino'nun kuzey başkentine girişi. Bu rota Ivanovo - St. Petersburg, 880 km'nin 13 saatte seyahat edilebilmesini sağlıyor.

Arabadaki yol ilginç gözüküyor, yol güzel yoğun ormanlar ve nehirlerden geçiyor.

Nasıl bir araba rota seçilmelidir Ivanovo-Saint-Petersburg

Kullanılacak seçeneği belirlemenin yolu şu şekildedir:

 • St. Petersburg'a hızla ulaşmak arzusundan;
 • yolda çeşitli turistik yerlere bakın;

Öyleyse, Rybinsk rezervuarının kıyısında,sayısız antik kilise vardır rota boyunca ..., sarayda Kral Mişkin farelere bir ziyaret için çağrı şair Nikolay Gumilyov ve ahududu Müzesi müzeyi ziyaret etmek, koru Veps bir yürüyüşe, köy Tygydym ziyaret edin.

Yolculuğun tümünde İvanovo-St Petersburg'un şunları yapması gerekecek:

 • benzin, yaklaşık 3000 ruble fiyatına bağlı olarak, sadece 80 litre, 9 l / 100 km hızında;
 • feribot için ödeme (feribot seçilirse) - 250 ruble;
 • Gece, eğer yaklaşık 900 km üstesinden gelirseniz 500 rubleden zor olacaktır. bir yer için.

Benzinin maliyetini kısmen geri ödeyecek ve yalnız bir geziyi aydınlatacak diğer yolcuları seçme hizmetlerini kullanırsanız çok tasarruf edebilirsiniz.

Ivanovo St. Petersburg

3-4 kişilik bir aile için tekstil sermayesinden St. Petersburg'a araba ile gitme seçeneği de karlı.

Ivanovo şehrinden St. Petersburg şehrine tren yolculuğu

Ivanovo ve St. Petersburg şehirleri demiryolu ağını birbirine bağlar.

Ivanovo Tren İstasyonu'ndan iki tren kalkışı:

1. Şirket 045Ya Tekstil Cenneti. Her gün saat 18: 30'da geliyor, saat 11: 15'te Moskova tren istasyonuna gelip, 16 saat 45 dakika var.

2. Tren 337Y Samara'dan ayrılıyor ve Ivanovo'da duruyor. Gelinler ve chintz kentlerinden saat 20: 10'da, St. Tüm yol 16 saat 30 dakika sonra üstesinden gelir. Bu kompozisyonun bile günlerde olduğu unutulmamalıdır.

Ivanovo St. Petersburg mesafe

Biletlerin fiyatı tren sınıfına, arabaya, mevsimselliğe ve tatil tarihlerine bağlıdır. Ivanovo - St. Petersburg tren bileti bilet 970 rubleye mal olacak. ayrılmış bir koltukta, 1860 rubleye kadar. bölmede.

Ivanovo'dan kuzey başkentine uçakla

Ivanovo ve St. Petersburg uçuşları birleştiriyor.

Şehre 7 km uzaklıkta, St. Petersburg'a giden Ivanovo-Voznesensk havalimanından günlük 7R104 havayolu RusLine uçağıyla gidebilirsiniz.

Uçak 19: 40'da ayrılıyor, 21:05 de Pulkovo'ya varıyor. Bir buçuk saatlik uçuş için yaklaşık 10 bin ruble vermek gerekiyor.

itavano saint petersburg rotası

Ivanovo-Saint-Petersburg otobüsü

Ivanovo otobüs terminalinden saat 17: 30'da otobüs her gün St. Petersburg'a gidiyor.

Otobüs Vladimir ve Moskova (v. M. "ENEA") üzerinden geçecek, böylece yol yaklaşık 15 saattir. Yolcular Peter istasyona geldikten. m "Yıldız" saat 08: 30'da.

Otobüs bileti yaklaşık 2 bin rubleye mal oluyor.

Ivanovo bölgesinin başkentinden Neva'daki şehre ulaşmak zor değil; araç seçimi, daha ekonomik veya ilginç bir rota seçmenizi, hızlı bir şekilde ya da uygun bir zamanda gelişiyle sağlar.Related news

 • Lokmalık Mini Baklava Tarifi – Yemek Tarifleri
 • Genç yaşta kalp krizine dikkat
 • 2019’de Kullanılacak Olan Far Renkleri Dikkatleri Çekti
 • Bağlı Kalpler Örgü Modeli Bebek Beresi Detaylı Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 70

  Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile


  Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 4

  Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 79

  Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 9

  Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 80

  Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 30

  Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 40

  Route Ivanovo - St. Petersburg araba, tren, uçak ve otobüs ile 69